witam, ogólnie to zauważyłem, że starzy truckerzy to w większości debili bez szkoly xD
zrobił jeden z drugim c+e w wojsku 20 lat temu i tak jeździ, młodych pouczają i opowiadają, jak to na atlasach jeździli xD a młodych to coraz więcej jest po studiach itp jak skonczyl studia i ma robic za 4k brutto to woli jak kierowca robic za 5k netto. Zgadzacie się z moim przemyśleniami? jakie szkoly skonczyliscie?
#
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@familypet: W rodzinie mam truckera po studiach. Powód? Taki jak wymieniłeś - zarobki. Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę lokalizację jaką jest Polska B. Tam jest mało jakiejkolwiek pracy. Więc jako trucker nie ma najgorzej jeszcze.
  • Odpowiedz
Kiedy po raz n-ty spędzam godzinę z kierowcą na linii, próbując go instruować jak pobrać Satellica, to bije się z myślami, czy to kierowcy sobie nie radzą, czy tam faktycznie jest taki z-----y system.

No ja p------e, kawy nie potrzeba.

#bekaztransa #transport #belgia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xspeditor: raz go pobierałem, zeszła mi akurat 45min żeby to zrobić. Przy okazji kilku kierowcom sam coś pomagalem. Jak osoba nie obyta w elektronice to jak najbardziej może mieć problemy zwłaszcza pierwszy raz.
  • Odpowiedz
@cerastes: Poza czarterami (jeżeli teraz jakieś aktualnie są to nie ma, i to też chyba częściej Antalya albo Izmir) z Polski tylko LOT z Warszawy.
  • Odpowiedz
@cerastes: Nie wiem skąd jesteś ale jeżeli nie masz mega daleko do innych sąsiednich państw to popatrz na ofertę linii Pegasus, lata np: Pragi. Aaaa no i lata jeszcze Turkish.
  • Odpowiedz