Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko189
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
sanderus

sanderus

Dołączył 16 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3870
  • Znaleziska 336
  • Mikroblog 3534
  • Obserwujący 14
  • Obserwowane 18
Myrdin
Myrdin
Myrdin
przedwczoraj, 21:45:14
  • 51
To był oczywisty karny. A wcześniej Pickford też powinien dostać czerwień. Sędzia ostro w tym meczu oszukuje Ganę, a debil na varze to nie wiem co robi
#mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus przedwczoraj, 21:48:45 via Wykop
  • 7
@pasta_alla_carbonara: nieważna dynamika akcji, kto przerywa, gdzie jest piłka itp. zderzyli się, proszę podać sobie ręce, nie interesuje mnie kto zaczął
  • Odpowiedz
sanderus
sanderus przedwczoraj, 21:56:06 via Wykop
  • 0
@pasta_alla_carbonara: jeżeli faul nie był w dobrą stronę to czerwo jest z automatu bo faul przed polem karnym i zawodnik wychodził na czystą pozycję
  • Odpowiedz
3Djdjfjw482
3Djdjfjw482
przedwczoraj, 21:47:35
  • 4
Przed tym karnym był spalony czy co? Dziwne, że Ghana nie protestowała.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus przedwczoraj, 21:49:24 via Wykop
  • 0
@3Djdjfjw482: spalony był jak ustrzelił swojego
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
16.06.2026, 10:16:19
  • 121
#tenis Jest dzika karta dla Mai na Wimbledon najważniejszy turniej w roku..brawoooo 💜💚
mamracjewieszotym - #tenis Jest dzika karta dla Mai na Wimbledon najważniejszy turnie...

źródło: 1000043610

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus 16.06.2026, 13:48:56 via Wykop
  • 36
@mamracjewieszotym: na trawie gra jest jeszcze bardziej siłowa, wtopi w pierwszym meczu

(jestem ekspretem od czasu ostatniego roland garossa)
  • Odpowiedz

1969

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Wielka Brytania chce skanować wiadomości w telefonach. Więzienie za odmowę

Rząd UK chce skanowania zdjęć i wiadomości jeszcze przed ich wysłaniem. Firmy odmawiające wprowadzenia takiego rozwiązania, mogą odpowiadać karnie, włącznie z więzieniem. To propozycja przepisów mająca oczywiście chronić dzieci.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 08.06.2026, 13:59:13
  • 279
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
sanderus
sanderus 08.06.2026, 20:16:55 via Wykop
  • 0
Co do tego, że UE chce skanować wiadomości, to są jakieś inicjatywy ustawodawcze, linki do projektów czy tylko filmik na YT? Czy może jednak coś ograniczającego wolność robi kraj, który wyszedł z UE?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sanderus
sanderus 03.06.2026, 19:43:09
  • 175
postawiłem na typa co miał najwyższy kurs

#mecz #bukmacherka
sanderus - postawiłem na typa co miał najwyższy kurs

#mecz #bukmacherka

źródło: 1000054934

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus
Autor
03.06.2026, 20:16:20 via Wykop
  • 2
@KOXsu: otóż jak ktoś spektakularnie wtopi to raczej się chwali
  • Odpowiedz
sanderus
sanderus 24.05.2026, 16:46:01
  • 3
Czemu Arka i Lechia nie mogą się dogadać i zrobić jeden, mocniejszy klub np w Sopocie?

#pilkanozna #ekstraklasa #1liga #pdk
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CrazyHorse1849
CrazyHorse1849
24.05.2026, 18:52:59 via Wykop
  • 1
@sanderus: Już kiedyś była Olimpa Lechia Gdańsk, marnie się skończyło.
  • Odpowiedz
veranoo
veranoo
veranoo
16.05.2026, 20:27:19
  • 0
Hej mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°),

buduję Fleetinbox - narzędzie dla małych i średnich zespołów w transporcie / spedycji, które mają ten sam problem co ja widziałem u klientów: zapytania o fracht sypią się na kilka skrzynek Gmail, każdy kopiuje fragmenty maila do Excela albo na giełdę, a kto już odpisał nIe wiadomo
veranoo - Hej mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°),

buduję Fleetinbox - narzędzie dla małych i średn...

źródło: Screenshot 2026-05-16 at 22.14.21

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus 17.05.2026, 11:50:09 via Wykop
  • 0
@veranoo: ja co prawda z morskiej, ale nie bardzo rozumiem co ten program ma rozwiązywać...

bajzel w firmie? jak dla mnie to wystarczy w opisanej przez ciebie sytuacji Outlook+ giełda

¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
sanderus
sanderus 18.05.2026, 07:28:44 via Wykop
  • 0
@veranoo: Nie no poczekaj. Czy to jest rozwiązanie dla przewoźników czy dla spedycji?

Załóżmy, że dowodzę 5osobowym zespołem w spedycji drogowej. Dzielę sobie np krajówkę na dwie osoby, międzynarodówkę na dwie a sam zarządzam zespołem i robię trochę tego i tego. Mam ogólną skrzynkę pocztową np transport@spedpol.pl + każdy ma imiennego maila. Zapytania o drogówkę ogarniają dwie osoby i zapytania o międzynarodówkę ogarniają 2 osoby. Załóżmy że, wpada zapytanie na krajowkę,
  • Odpowiedz
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
kwiat_pustyni626
17.05.2026, 08:55:18
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus 17.05.2026, 14:20:13 via Wykop
  • 2
@kwiat_pustyni626: akurat ten nagłówek jest zmanipulowany, w oryginale było assault dogs co ktoś przetłumaczył jako psy gwałcące xd
  • Odpowiedz

95

Koniec z popularnymi saszetkami w restauracjach. Regulacja UE

Koniec z popularnymi saszetkami w restauracjach. Regulacja UE

Przykład debilizmu UE. Restauracje dalej mogą serwować kupowane sosy, ale zamiast je podawać w małych saszetkach, będą z dużych, grubszych plastikowych pojemników przelewać je do ceramicznych misek. Efekt - zużytego plastiku będzie tyle samo, a do tego jeszcze zużyje się wodę i płyn do mycia misek.

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 14.05.2026, 09:36:10
  • 70
  • #
    europa
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    ekologia
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
  • #
    jedzenie
sanderus
sanderus 14.05.2026, 13:47:10 via Wykop
  • 84
Czy ty na prawdę uważasz, że przelicznik tary do wagi netto w małych saszetkach i dużych opakowaniach jest taki sam xD

Saszetka na cukier 5g waży 1g, czyli zużywając kilo cukru zużyjesz 200g opakowania
Opakowanie kilograma cukru waży 30g

Weźcie już się nie kompromitujcie brauniarze
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

sanderus
sanderus 14.05.2026, 16:42:09 via Wykop
  • 20
@roman-swoboda: A ty? Czy wprowadzono u ciebie juz 15minutowe miasto i nie możesz się dalej oddalić od chaty? Samochody spalinowe już skonfiskowane? W lokalnym Dino nie ma już wieprzowiny tylko mielone koniki polne?
Ularadarowiec
Ularadarowiec
Ularadarowiec
13.05.2026, 05:03:05
  • 627
Godna pochwały inicjatywa, mam nadzieję, że uda mi się chłopaka gdzieś jutro złapać na mieście. Wszystkich zachęcam do tego samego!

#kielce #polityka
Ularadarowiec - Godna pochwały inicjatywa, mam nadzieję, że uda mi się chłopaka gdzie...

źródło: 1000012815

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus 13.05.2026, 07:12:32 via Wykop
  • 12
@Dadas77: taaak, taka podwyżka drugiego progu dla pracujących na uop to literalnie komunizm i promowanie nieróbstwa. A zaraz po likwidacji fundacji rodzinnych zmienią flagę na taką z sierpem i młotem xd
  • Odpowiedz
sanderus
sanderus 13.05.2026, 09:50:09 via Wykop
  • 0
@Dadas77: Ty masz jakiś gwoźdź wbity w mózg? Ja pisze o progu podatkowym a ty o jakies dyskryminacji mężczyzn, co ma jedno do drugiego?
Ale ok, masz tu cytat z tego komunistycznego programu w tej ważnej dla Ciebie sprawie

Wprowadzimy pełną równość małżeńską bez względu na płeć — zapewnimy prawo do dziedziczenia i adopcji, obowiązek opieki i obowiązek alimentacyjny, a także współdzielenie opieki nad dziećmi po rozpadzie związku.
  • Odpowiedz
sanderus
sanderus 13.05.2026, 20:44:26 via Wykop
  • 0
@Dadas77: ty chyba mylisz Razem z Lewicą xd
  • Odpowiedz

567

Taksówkarz słynący ze stłuczek w Warszawie w końcu się doigrał.

Taksówkarz słynący ze stłuczek w Warszawie w końcu się doigrał.

Schemat stłuczki po raz kolejny był ten sam. Kierująca Peugeotem nie dała się jednak nabrać i wezwała na miejsce patrol.

Oko_Spawacza
z
moto.pl
dodany: 11.05.2026, 14:35:01
  • 66
  • #
    policja
  • #
    rondziarz
  • #
    wydarzenia
sanderus
sanderus 11.05.2026, 21:34:27 via Wykop
  • 39
@hellfirehe: Przecież zabrali dowód i prawo jazdy, to już są koszta które go zabolą.
sanderus
sanderus 08.05.2026, 21:01:49
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus
Autor
09.05.2026, 17:40:34 via Wykop
  • 0
@PanKapibara:

Nie pytaj, czy przestępcą jest siedemnastolatek, który zrobi sobie zdjęcie kutasa, bo Ci mózg wybuchnie.


A to jeszcze lepsze xD
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
07.05.2026, 13:08:19
  • 58
Kwitesencja razemków
#polityka #antykapitalizm
thorgoth - Kwitesencja razemków
#polityka #antykapitalizm

źródło: HHtyTqlWEAYxFey

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus 07.05.2026, 18:36:02 via Wykop
  • 0
@thorgoth: to jest śmieszne jak konfederaci krytykujący zabetonowanie popisu, wyśmiewają głosowanie na jedyną lewicową partię która nie jest z systemu
  • Odpowiedz
sanderus
sanderus 07.05.2026, 21:49:50 via Wykop
  • 1
@thorgoth:

razem pomaga im niszczyć zło ostateczne: Tuska.


to też jest śmieszne, że jeśli ktoś się z Tuskiem nie zgadza to od razu pomaga go niszczyć, Polaryzacja w czystej postaci
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
05.05.2026, 08:24:02
  • 832
W całej dyskusji nad spadkiem dzietności praktycznie nikt nie bierze pod uwagę dość istotnego czynnika.
Możecie mnie dowolnie zamordować w komentarzach ale i tak to napiszę. Spadek dzietności to nie tylko pieniądze, mieszkania i praca, ale też ogromna zmiana modelu rodzicielstwa.

Kiedyś dziecko szybciej wchodziło w świat samodzielnie. Szło samo do szkoły, bawiło się na dworze bez ciągłego nadzoru, pomagało w domu albo w polu, miało więcej kontaktu z rówieśnikami bez obecności dorosłych.
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus 05.05.2026, 09:24:53 via Wykop
  • 15
@Sin-: Niby tak, ale nie do końca.

Wzrosło parcie na zajęcia dodatkowe, o wiele większa jest też świadomość rodziców, ale to jest tylko i wyłącznie decyzja rodziców. Ja np nienawidzę pływać, w sumie to chyba nie umiem i z dzieckiem na basen nie chodze, to się na mnie inni rodzice patrzą jakbym mu jeść nie dawał, jakby to był jakiś mus.

Różnica między dobrym wychowaniem a "patologią" (nie mówię o
  • Odpowiedz
sanderus
sanderus 05.05.2026, 11:18:52 via Wykop
  • 1
@Sin-:

Dzisiaj bardzo często życie dorosłych jest całkowicie przebudowywane pod dziecko. To nie jest tylko kwestia basenu czy zajęć dodatkowych, ale całego stylu życia czyli dowożenia, pilnowania, organizowania weekendów, pilnowania emocji, szkoły, relacji, rozwoju.


Ciężko mieć dzieci i oczekiwać, że życie rodzica się nie zmieni. Kiedyś mniej uwagi trzeba było poświęcać dzieciom, a więcej np pożywieniu. Ludzie latem robili przetwory na zimę, kupowali warzywa i składowali w chałupach, teraz idziesz do
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
03.05.2026, 10:32:07
  • 78
To nie twój wiec polityczny pajacu tylko święto państwowe, ogarnij się i nie drzyj tego ryja ku uciesze mariuszy
#polityka #nawrocki #konstytucja #bekazprawakow #bekazpisu
Kieranz - To nie twój wiec polityczny pajacu tylko święto państwowe, ogarnij się i ni...

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus 03.05.2026, 12:05:17 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
sanderus
sanderus 03.05.2026, 12:26:24 via Wykop
  • 0
@eSUBA94: no wszedłem i nadal nie jest to "ciężki przypadek s----------a"
  • Odpowiedz
dzkeson
dzkeson
29.04.2026, 12:00:24
  • 165
Na kogo głosować?

KO - niby spoko, bo dzięki nim nie ma pisowcow u władzy, praktycznie nie ma afer ale z drugiej strony realizacja projektów i obietnic idzie słabo. Życie przeciętniaka jakoś specjalnie się nie zmieniło, człowiek ma wrażenie że wszystko idzie tak osowiale. Czuć niedosyt

PiS - XD
Konfa - XDD
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus 29.04.2026, 13:47:22 via Wykop
  • 5
@dzkeson: Ja głosuję na Razemków, śledzę ich sociale i pracują mocno w samorządach.

W jaki sposób sympatyzują z Pisem? Zgłosili się do Tuska po wyborach, że robimy razem to i to i mozemy wejśc do koalicji. Tusk powiedział, że nie, bo kto to widział żeby nie robić dobrze deweloperom to co, mieli wejśc i tak żeby zostac pieskiem Tuska?

To teraz idealnie widać w 2050, Hening Kloska chce porzucić ideały
  • Odpowiedz
nocnica
nocnica
23.04.2026, 07:01:43
  • 27
W którym roku dostaliście/kupiliście swój pierwszy telefon komórkowy? :) Ja dostałam od rodziców jak szłam na studia, czyli w 2004. Siemens C-45 :D

#pytanie #kiciochpyta #ankieta #telefonkomorkowy
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus 23.04.2026, 13:16:11 via Wykop
  • 1
@niecodziennyszczon: Pamiętam jak matka wzięła na abonament pierwszy telefon z kolorowym wyświetlaczem i polifonią, cóż to była za ekstaza xD

A potem chciała brać jeden z pierwszych modeli z dotykowym wyświetlaczem, to ją wyśmiałem, że to się będzie psuć i nigdy się to na stałe nie przyjmie xD
  • Odpowiedz
K-S-
K-S-
22.04.2026, 06:25:21
  • 8
Uwaga recenzja pizzy mrożonej z biedry.

To jest najlepsza gotowa pizza jaką jadłem. Cienkie dobre chrupiące ciasto, czuć że dojrzewało. Z wad trochę mało słone i mogliby dać więcej sera, no ale to są szczegóły.
Co do składników, kurczak i papryka, naprawdę bardzo dobre połączenie. Sos delikatny ale wyczuwalny.

To nie jest poziom dobrej restauracji, raczej jest to taka dobra pizza zrobiona w piekarniku. Co i tak sprawia że jest lepsza od przeciętnych pizzeri.
K-S- - Uwaga recenzja pizzy mrożonej z biedry.

To jest najlepsza gotowa pizza jaką j...

źródło: BrxPamN

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sanderus
sanderus 22.04.2026, 09:37:27 via Wykop
  • 0
@K-S-: polecam te
sanderus - @K-S-: polecam te

źródło: pack_home2-1

Pobierz
  • Odpowiedz

12

Bili, kopali i przypalali papierosem. A wszystko nagrali na telefon.

Bili, kopali i przypalali papierosem. A wszystko nagrali na telefon.

Z nagraniem do rodzica zgłosiła się nie związana ze sprawą dziewczyna, która otrzymała nagranie na swój telefon.

sanderus
z
trojmiasto.pl
dodany: 21.04.2026, 12:10:19
  • 3
  • #
    patologiazewsi
  • #
    trojmiasto
  • #
    przemocwszkole
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Gdynia

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 17.02.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.01.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking