#anonimowemirkowyznania
Czy jakiś dobry Mirek ze #spedycja #transport i #logistyka byłby chętny doradzić na jakie stanowiska warto uderzać np. czy lepiej bardziej w spedycję, czy bardziej w logistykę typu magazyny/łańcuchy dostaw itp.
Za moment kończę technikum logistyczne i następnie chciałbym szukać pracy w zawodzie (Poznań, więc firm jest sporo, może się uda) i jednocześnie robić zaocznie studia z logistyki. Fajnie byłoby usłyszeć jakieś opinie

Co polecają eksperci młodemu szczylowi?

  • Spedycja 31.3% (10)
  • Magazyny 34.4% (11)
  • Firmy handel/produkcja 34.4% (11)

Oddanych głosów: 32

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: moja dziewczyna pracuje jako spedytor już 4 lata i jest bardzo dobrze, a odkąd zaczęła się pandemia to zarabia jeszcze więcej niż normalnie. Wszystko zależy od tego czy masz gadane bo niestety nie wszyscy się do tego nadają.
  • Odpowiedz
Dla zainteresowanych historią budowy Linii Hutniczo Siarkowej, zwanej obecnie szerokotorową.
Zwana była również przez okolicznych mieszkańców i nie tylko - ruda świnia.( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co sie o------o z bla bla carem nic nie moge znalezc w wyszukiwarce na stronie kiedys bylo tak ze sie wpisywalo mniej wiecej kiedy i gdzie a teraz trzeba konkretnie i nic nie znajduje. Jakies alternatywy? Potrzebuje znalezc przejazd z uk do pl #blablacar #transport #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach