#heheszki #ciekawostki #samochody
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#heheszki #ciekawostki #samochody
źródło: comment_1607903904Wbkcm9p8wqK1bsgckc4ZDt.jpg
Pobierz- 228
źródło: comment_1607904197epx2hXDJunqFZ37Hz0spTp.jpg
Pobierz
źródło: comment_1607796763RBUhNDSPTS7DFCCZSjExix.jpg
Pobierz- 6
- 3
3
Najbardziej samotny słoń świata trafił do nowego domu

Kaavan, 36-letni słoń indyjski, przez media ochrzczony “najbardziej samotnym słoniem świata”, po ponad 30 latach spędzonych w ciasnym zamknięciu ZOO w Islamabadzie, dzięki pomocy logistycznej DHL Global Forwarding bezpiecznie odbył liczącą 4 tys. km podróż do nowego domu w rezerwacie w Kambodży.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
MPK wyremontuje torowisko przy Legnickiej. Jest przetarg [ZDJĘCIA, MAPKA]
![MPK wyremontuje torowisko przy Legnickiej. Jest przetarg [ZDJĘCIA, MAPKA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1607763218SCwHGu16aBNaFh82ytgdGn,w220h142.jpg)
Szykuje się remont torowiska wzdłuż ul. Złotoryjskiej obok Dolmedu, które docelowo będzie łącznikiem między ul. Legnicką i budowaną Trasą Autobusowo-Tramwajową na Nowy Dwór. MPK ogłosiło przetarg na p
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
13
Powiało i po prezentach

- 2
- #
- #
535
1000 zł i 20 punktów - w kilka sekund zdobył pewien 61 letni kierowca zawodowy

61-latek z województwa mazowieckiego zdobył w mikołajki kumulację wykonując bardzo niebezpieczny manewr wyprzedzania kilku innych ciężarówek na raz w skrajnie nielegalnych warunkach
z- 84
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Myślę, że jedynka będzie się rozgałęziać w S1 i S2 w Pyrzowicach i tak zostanie, chyba że zmienia numer S1
14
Szykuje się boom na kolei po budowie CPK? Oto prognozy ruchu w 2050 roku [MAPY]
![Szykuje się boom na kolei po budowie CPK? Oto prognozy ruchu w 2050 roku [MAPY]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1607685601FA2cG11jeaLsfmmyNUbtr5,w220h142.jpg)
Spółka CPK chwali się, że opracowała narzędzie do dokładnego prognozowania liczby podróżnych. Dzięki temu wiadomo, jak urośnie ruch na torach w najbliższych latach
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Wykonywałem transport dla nowopowstałej firmy, która zajmuje się sprzedażą używanego sprzętu komputerowego.
Przywieźliśmy im 10 palet sprzętu z licytacji komorniczej z Holandii.
Umówiona była przedpłata, ale kilka dni z rzędu ciągle było "coś" i "za chwilę".
Sprzęt dojechał, rozładowali i obiecali, że zapłacą w tym samym dniu.
Fakt jest taki ze nauczka powinna byc, ale w sposób adekwatny i z rewanżem.
Osobiscie prześwietlił bym co zamawiaja i tak samo na przedplate bez zaplaty cos zamowic xD
2
Przewrócił ciężarówkę i wydmuchał niemal 2 promile- twierdzi że dezynfekował się

Kierowca oskarżył przewoźnika o niesłuszne zwolnienie. Twierdził, że nie pił alkoholu, a jedynie stale się dezynfekował.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Ile można mniejwiecej zarobić tak na czysto po oddtrąceniu kasy na jedzenie itp. Jest tu ktoś z okolic Żywca/Bielska-Biała co zajmuje się tym zawodem? :D( ͡° ͜ʖ ͡°)
#busiarze #transport #spedycja
- 0
W 3 tyg norma to 12tys km, często do 15
Na 4 wyjdzie minimum 16tys km, co da ci średnio 640km dziennie (w weekendy częściej stoisz, bo musisz dojechać na zrzutke)
Musisz być przygotowany na trasy 1.2km+ (to jest dopiero express). Czasem się nie wyśpisz i lecisz na nowy załadunek. Zależy czy to lubisz. Ja bym nigdy nie chciał być kierowca, siedzę po drugiej stronie
- 1
#zycietruckera #transport #bekaztransa #koszalin
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
3
Od 13 grudnia nie pojedziemy z Katowic do Wisły pociągiem. Jest problem

Od 13 grudnia nie pojedziemy z Katowic do Wisły pociągiem dowiedziało się nieoficjalnie InfoKatowice.pl. Na trasie występuje problem.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
9
odc. 40 | WIELKIE Centrum Przesiadkowe KATOWICE ZAWODZIE - Czy ma sens?

Witam z Katowic, gdzie otwarto kolejny węzeł przesiadkowy, który ma zachęcać do przesiadek z osobówek i autobusów na tramwaj. Postarałem się o wyjaśnienie funkcjonowania tego miejsca w filmie, więc zapraszam do oglądania.
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Miasto Olsztyn porozumiało się w sądzie z pierwszym wykonawcą linii...

Jak informuje portal „Twój Kurier Olsztyński”, zakończył się wieloletni, sądowy spór między samorządem Olsztyna a hiszpańską firmą budowlaną FCC Construction dotyczący problemów przy budowie linii tramwajowej, zajezdni oraz przebudowie lokalnych skrzyżowań.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Czemu nie ma kontenerów w animacji

Czemu nie ma kontenerów, czemu stawki skoczyły z 2000USD we wrześniu do 7000USD w grudniu(Asia-> Poland). Róbcie zapasy, do marca sytuacja raczej się tylko pogorszy.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Przyznam szczerze, że pracuję w branży dopiero kilka lat, ale nawet koledzy i koleżanki z ponad 25 letnim doświadczeniem nie pamiętają takich stawek. 40HC z CMP (China Main Ports) rósł od około 1700USD w sierpniu, 2500USD na początku listopada do 7000USD obecnie, a prognozy dobijają do 10000USD na przełomie stycznia i grudnia.
Statki aliansu 2M (Maersk, MSC, Hapag Lloyd) płynące na serwisie FE8 omijać będą port Shanghai, jest to
- 1
- 1
Zaraz Chiński Nowy Rok, myślę że jakoś marzec, kwiecień zacznie tanieć
Czy jakiś dobry Mirek ze #spedycja #transport i #logistyka byłby chętny doradzić na jakie stanowiska warto uderzać np. czy lepiej bardziej w spedycję, czy bardziej w logistykę typu magazyny/łańcuchy dostaw itp.
Za moment kończę technikum logistyczne i następnie chciałbym szukać pracy w zawodzie (Poznań, więc firm jest sporo, może się uda) i jednocześnie robić zaocznie studia z logistyki. Fajnie byłoby usłyszeć jakieś opinie
Co polecają eksperci młodemu szczylowi?
- Spedycja 31.3% (10)
- Magazyny 34.4% (11)
- Firmy handel/produkcja 34.4% (11)
- 0











Chciałbym kiedyś otworzyć swoje własne, tanie linie kolejowe! Nazywały by się AgroTrain! Sama podróż wyglądała by tak:
○ trasa Berlin -Moskwa, cena biletu 12zł/za każde 50km, podróż w wagonach 4 klasy, bez miejsc siedzących, toaleta płatna 5zł, przystanki co 350km i tylko na małych prowincjonalnych stacjach bez kas biletowych i sklepów, ale za to możliwość kupienia kanapki
źródło: comment_1607933772xGJhRXbD5MPzPjy6M2eyCu.jpg
Pobierz