#nieruchomosci #notariusz #dzialka #sasiedzi
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
17
Katowice: urzędnicy odpierają zarzut, że to przez Katowice śmierdzi w Sosnowcu

Od lat mieszkańcy Sosnowca zgłaszają problem uciążliwych zapachów. W przestrzeni publicznej regularnie pojawia się jeden główny podejrzany katowicki Zakład Odzysku i Unieszkodliwiania Odpadów MPGK przy ul. Milowickiej. Zakład zlecił dodatkowy, ponadstandardowy program badań nad smrodem w okolicy.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
2
Sasiedzi z gory Wielka Plyta
Od około 2 miesięcy mieszkam w bloku z Wielkiej Płyty ( pierwsze własne mieszkanie) nie wynajem. Bardzo dużo pomogła mi rodzina jeżeli chodzi o wkład własny. Ja na szczęście jeżeli chodzi o sytuację która zaraz opiszę zainwestowałem tutaj jedynie w podstawowe meble i AGD A więc: Mieszkam na środkowy
z- 4
- #
- #
- #
- #
#nieruchomosci #notariusz #dzialka #sasiedzi
- 0
Planuje zamontować sobie wizjer elektroniczny, czy jest to legalne w bloku? Mam konflikt z sąsiadami i nie chce mieć przez taki wizjer problemów
#wizjer #blok #mieszkanie #bezpieczenstwo #ochrona #sasiedzi
- 1
- 5
W zeszłym tygodniu przyjechała do mnie rodzina i ostatniego dnia ich pobytu zrobiliśmy małe ognisko w ogrodzie (mam takie palenisko na nóżkach, już od jakiegoś czasu chciałam je przetestować, ale nie było okazji). Krótki czas było tam drewno na rozpalenie się, a potem już tylko węgiel/brykiet. Nadmienię, że całe lato sąsiedzi wszędzie dookoła robili różne
6
[24tp.pl] Siekiera, policja i walka o słup energetyczny
![[24tp.pl] Siekiera, policja i walka o słup energetyczny](https://wykop.pl/cdn/c3397993/932bc10b6497637d3fd81b4688ac33bd3309a7ddd3d8b84090dab68d8a48f6a5,w220h142.jpg)
Wzmocnione siły policyjne, wóz strażacki, karetka pogotowia, o gotowej na wszystko ekipie monterów Tauronu nie wspominaj
z- 3
- #
- #
- #
- #
1
Sąsiedzi z piekła rodem 34:55

Najszybsze przejście
z- 0
- #
- #
- #
na konfrontację bym nie szedł, bo policja za parkowanie mandatów nie wystawia, ale za zniszczenie świętej własności to chociaż wezwanie wystawi, żeby Ci czymkolwiek dowalić
- 8
jazda pociagiem, ktora kiedys byla przyejmnoscia, stala sie nieznosna przez glosne i niekulturalne buractwo
sasiedzi maja w dupie, ze jest po 22:00, musza n---------c basem i sie drzec do filmikow
psiarze
- 0
- 2
Sa plusy i minusy. W moim przypadku, wielka plyta, 10pietro czyli ostatnie z winda ale wyzej mieszka jeszcze ktos taki troche z patusowatym usposobieniem. Mieszkanie narozne czyli z 3 stron swiat, jedna sciana pokoju od sasiada, ktory chyba tam nie mieszka. Sasiadow praktycznie nie slychac. Czasem ten wyzej zrobi jakas impreze ale to glownie slychac latem gdy oboje mamy uchylone okna. Latem 10x gorsze sa syreny policji, karetek i
- 10
Deweloperzy nie budują wyciszonych mieszkań tylko stosują minimalne wymagania z norm.
- 0
- 64
Do tego jeszcze, ktoś będzie uczył się grać na puzonie.
Ktoś będzie oglądać tv bardzo głośno.
Co jakiś czas, będą komuś spadać kulki.
Sąsiadka będzie czasem jęczeć, w nocy.
A palacze oddychać nie dadzą.
- 6
kurde do tej pory mieszkałem w wielu mieszkaniach i nie miałem takich problemów. Mieszkałem nawet w akademikach. Zdarzały się kosiarki za oknem, imprezy, jęczenie sąsiadki, ale to nie było tak notoryczne i nachalne. Dopiero jak się w------m w kredyt to mnie to spotkało...
@Leosiaa u mnie to samo tylko gorzej, tak się nie da żyć. W każdym mieszkaniu które miałem okazje wynajmować (w tym tez różne akademiki) było wspaniale w porównaniu




























Mam problem z sąsiadami zza ściany. Po remoncie kuchni i łazienki u nich nie mam chwili spokoju. Ściany tych dwóch pomieszczeń stykają się u mnie z pokojem dziennym. Żona sąsiada non stop coś robi w kuchni i cały czas słyszę bardzo głośno stukanie, przesuwanie, trzaskanie szafek nawet jak coś kroi. Non stop puka też w kaloryfer. A jak korzystają z łazienki to woda szumi tak
@mirko_anonim: Rury wkute w ścianę