#lekarz100k #konowal100k #medycyna #lekarz
32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.
z- 117
- #
- #
- #
- #
- #
- #












@johann_10: Netto zostanie około 450 tysięcy dolarów, czyli 16430000 zł. Polski konował netto zarobił 2,6 miliona złotych. Żeby lekarz w USA w Kalifornii (najbogatszym stanie i jednym z najdroższych miejsc na świecie) zarobił tyle co 32-letni ortopeda z Grójca to musiałby rocznie zarabiać 1,2 miliona dolarów brutto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tyle,
@Wolfr: Seniorzy mogą umierać. Polski konował nie będzie pracował w szpitalu powiatowym w Grójcu za niższą stawkę niż kardiochirurg dziecięcy ze szpitala Johns Hopkins. ( ͡° ͜ʖ ͡°)