Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ArtBB
ArtBB

ArtBB

Dołączył 1 rok i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1009
  • Znaleziska 118
  • Mikroblog 891
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5

856

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 2 godz. i 27 min temu
  • 117
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
ArtBB
ArtBB
ArtBB 1 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 27
750k USD gross rocznie, dobrzy lekarze z LA by się nie powstydzili takiego payslipa.


@johann_10: Netto zostanie około 450 tysięcy dolarów, czyli 16430000 zł. Polski konował netto zarobił 2,6 miliona złotych. Żeby lekarz w USA w Kalifornii (najbogatszym stanie i jednym z najdroższych miejsc na świecie) zarobił tyle co 32-letni ortopeda z Grójca to musiałby rocznie zarabiać 1,2 miliona dolarów brutto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tyle,
ArtBB
ArtBB
ArtBB 1 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 5
utworzenie oddziału geriatrycznego


@Wolfr: Seniorzy mogą umierać. Polski konował nie będzie pracował w szpitalu powiatowym w Grójcu za niższą stawkę niż kardiochirurg dziecięcy ze szpitala Johns Hopkins. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ArtBB
ArtBB
ArtBB 1 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 10
@locos_: Ryczałt 14%, składka zdrowotna 1300 zł miesięcznie i nowe porsche w leasingu odliczone od dochodu. A ty robaku jak zarabiasz 10 tysięcy brutto to wchodzisz w drugi próg podatkowy 32%.
sebek_r
sebek_r
6 godz. i 20 min temu
  • 277
ChataGPT podaje, że lekarze w USA zarabiają średnio około 400k USD rocznie. Czyli wychodzi na to, że Dawidek na drugim roku specjalizacji osiągnął już poziom swoich kolegów z USA. Gdzie oni chcą wyjeżdżać za granicę do pracy? Chyba k---a na Księżyc xD W sumie by pasowało bo ich zarobki już tam są xD

#lekarz100k #konowal100k #medycyna #lekarz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB 3 godz. i 10 min temu via Wykop
  • 102
@sebek_r: Ale w USA masz skalę podatkowa i lekarz zapłaci 40% podatku. W Polsce ryczałt 14% i składka zdrowotna 1300 zł. Lekarze w Polsce zarabiają WIĘCEJ niż w USA.
  • Odpowiedz
Miljonwrok
Miljonwrok
Miljonwrok
przedwczoraj, 14:15:07
  • 0
Ktoś mieszka w #sochaczew i pracuje zdalnie z dojazdem do wawy raz, rzadziej 2 razy w tygodniu? Jak oceniacie taką opcję? Jak wypada samo miasto? Bo jako że Warszawa droga, trzeba szukać czegoś dalej, myślałem o #lodz ale mam jakieś dziwne obiekcje. Singiel ogulem
#nieruchomosci
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB 3 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
Nie ma sekretnej miejscowości, gdzie ceny są jak na zadupiu, ale dojazd świetny, a do tego wszystkie usługi na miejscu.


@PanKapibara: Ząbki. Ceny >10 k w deweloperce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2819

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: przedwczoraj, 09:25:28
  • 278
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
ArtBB
ArtBB
ArtBB przedwczoraj, 19:07:15 via Wykop
  • 2
@jakismadrynickpolacinsku: Do tego na 14% ryczałtu, w Niemczech powyżej 45 tysięcy euro (miesięczna pensja konowała) wchodzi stawka 42% xD
FedoraTyrone
FedoraTyrone
13.06.2026, 12:25:38
  • 4
Chyba mi się zmienia podejście. Chciałem mieszkać w Warszawie, aby być blisko wszystkiego, praca, znajomi, wydarzenia itp. Miało mi to właśnie ułatwić kontakt z ludźmi. Prawda jest jednak taka, że znajomych nie mam, a aktualnie od lat pracuję zdalnie. Coraz bardziej zaczyna podobać mi się wizja w której mieszkam gdzieś w spokoju bez dodatkowego czynszu, płacę tylko za podstawowe rachunki jak woda i prąd i tak żebym miał dobry internet, dobry dojazd
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB przedwczoraj, 10:57:47 via Wykop
  • 0
Dojazd z Otwocka czy Piaseczna to może nie rewelacja, ale w porównaniu z dojazdem z Arciechowa.. ;)


@Yuri_Yslin: Z Żyrardowa 25 minut pociągiem. Miasto wszystko ma na miejscu. Jak ktoś woli jakiś segment czy dom to poniżej banki się zmieści.
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB przedwczoraj, 12:26:07 via Wykop
  • 0
Tanie to nie jest. 330 PLN m/c.


@Yuri_Yslin: Znajomy kupił loft 86 m2 wykończony z miejscem postojowym za 860 tysięcy złotych w tym roku. 6 minut pieszo na stację. Za taką cenę w Warszawie 60 m2 wielka płyta do generalnego remontu.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
13.06.2026, 16:38:23
  • 12
https://www.youtube.com/watch?v=tk-biE6dYus

Ale jak to? Przecież "państwo nie potrafi budować mieszkań!!!".

Kisnę z tego, bo wyszło osiedle, które bije na głowę 95% osiedli deweloperuchów xd

#nieruchomosci
Czoso - https://www.youtube.com/watch?v=tk-biE6dYus

Ale jak to? Przecież "państwo ni...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB 13.06.2026, 17:13:20 via Wykop
  • 13
@Janexpol: @Czoso @Gonzzo @del855 Koszt budowy około 11400 zł za m2. Działka przekazana za darmo od miasta.
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB 13.06.2026, 17:36:21 via Wykop
  • 0
@Czoso: https://kosmiczna-mieszkania.pl/
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB 13.06.2026, 17:41:16 via Wykop
  • 10
@Gonzzo: Do tego finansowanie na 0%. Jakby na rynkowych stawkach mieli finansowanie to też wychodzi więcej.
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB 13.06.2026, 20:19:42 via Wykop
  • 3
Imo nie ma dramatu


@Czoso: Dolicz działkę, koszt finansowania i marzę 10% (3x razy niższa niż standardowa). Na prywatnym rynku do sprzedaży byłoby za 16-17 tysięcy za m2.
  • Odpowiedz

2613

29 letni Radny KO Dawid Kacprzyk zarobił jako lekarz w rok 1.6 miliona zł

Dawid w 2024 powiedział, że przyjmuje tylko na NFZ i nie realizuje wizyt prywatnych. Działacz Koalicji Obywatelskiej w kampanii mówił, że konieczne jest zwiększenie nakładów finansowych na służbę zdrowia xD

ubijakitopiel
z
x.com
dodany: 10.06.2026, 09:57:35
  • 259
  • #
    bekazpo
  • #
    nfz
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    polityka
ArtBB
ArtBB
ArtBB 10.06.2026, 13:40:15 via Wykop
  • 7
stawki lepsze niz w Szwajcarii vs koszty utrzymania.


@miejsce_na_reklame: Stawki są nominalnie lepsze. Biorąc pod uwagę 14% ryczałtu.
ArtBB
ArtBB
ArtBB 09.06.2026, 15:03:15
  • 38
Zarobki lekarza w trakcie specjalizacji. Urodzony w 1997 roku. Uprawnienia dostał w listopadzie 2024 roku. W 2025 kupił nowe Porsche Panamera z salonu. W tym roku kupuje działkę i stawia dom w Warszawie (jakieś 4-5 milionów łącznie). Ma już jedno mieszkanie warte 900 tysiecy. Przyjmuje tylko na NFZ, zero wizyt prywatnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ma jeszcze czas na bycie radnym dzielnicy w Warszawie i dodatkową pracę na
ArtBB - Zarobki lekarza w trakcie specjalizacji. Urodzony w 1997 roku. Uprawnienia do...

źródło: 1000027119

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
09.06.2026, 15:15:43 via Wykop
  • 0
@dr_Batman: To może inaczej. Nie pracuje prywatnie, tylko w publicznych placówkach.

https://www.znanylekarz.pl/dawid-kacprzyk/anestezjolog/warszawa
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
09.06.2026, 15:24:59 via Wykop
  • 0
A skąd wiesz że nie pracuje?


@dr_Batman: Bo sam tak napisał na swoim Facebooku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.facebook.com/share/1CwPJgekE3/
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
09.06.2026, 15:34:31 via Wykop
  • 1
Napisał tak w 2024 i jak sam patus we wpisie zauważył wtedy zarabiał 12k. Coś się jednak musiało zmienić ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dr_Batman: Napisał tak w połowie grudnia 2024 roku. W dwa tygodnie się coś zmieniło? A nawet jeśli to gdzie lekarz w trakcie specjalizacji (która trochę zajmuje czasu) może dorobić 1.4 miliona w rok? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB 08.06.2026, 18:36:57 via Wykop
  • 0
@erni13: Gdzie w Niemczech płacą 30 euro brutto na tirze w dystrybucji?
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB 08.06.2026, 19:14:27 via Wykop
  • 0
W Edece w NRW na luzie będziesz miał 3000-3300 netto.


@erni13: Za 8 godzin pracy 7:00-15:00 bez nadgodzin?
  • Odpowiedz
VaizardOmbre
VaizardOmbre
VaizardOmbre
04.09.2024, 13:49:50
  • 0
Ma ktoś buty z firmy Bytom? Jak z jakością :)?
#modameska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB 06.06.2026, 09:38:11 via Wykop
  • 0
@Man_of_Gx: Co polecasz?
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB 07.06.2026, 07:42:21 via Wykop
  • 0
@Man_of_Gx: A garnitur taki normalny, podstawowy gdzie się kupuje obecnie?
  • Odpowiedz

1465

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

Przez pięć lat rosły pensje, ZUS i świadczenia. Kwota wolna od podatku nadal wynosi 30 tys. zł.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 04.06.2026, 17:13:26
  • 252
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    finsnse
ArtBB
ArtBB
ArtBB 04.06.2026, 20:28:17 via Wykop
  • -7
Czemu na wykopie zawsze jest temat kwoty wolnej, a tak rzadko drugiego progu?


@neib1: Kwota wolna dotyczy każdego, drugi próg 10%.
Miguelos
Miguelos
01.06.2026, 15:08:05
  • 63
Brak własnego mieszkania to rzecz która chyba najbardziej boli mnie w życiu. Lvl 30 here, przecież to jest piekło. Mieszkanie po rodzicach dostanę pewnie za 15 - 20 lat co oznacza że do 45 - 50 będę na wynajmie. Nie da się kupić mieszkania zarabiając 6500 zł miesięcznie, jest to po prostu fizycznie niemożliwe, kredytu też nikt mi nie da. Nie mogę znieść myśli że nasi rodzice/dziadkowie za komuny po kilku latach
Miguelos - Brak własnego mieszkania to rzecz która chyba najbardziej boli mnie w życi...

źródło: image_picker_122B70D3-4A58-4AF3-86C5-63B74E87B77B-62067-0000076AF2D420F5

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB 01.06.2026, 21:08:40 via Wykop
  • 1
500-600k kredytu dostać.

Rata okolice 2.5k


@Ulvarin: Jakim cudem?
  • Odpowiedz

335

Proces Łukasza Żaka. Kelner ujawnia nowe fakty.

Proces Łukasza Żaka. Kelner ujawnia nowe fakty.

Proces po tragicznym wypadku na Trasie Łazienkowskiej wchodzi w decydującą fazę. Podczas ostatniej rozprawy zeznawali ratownicy medyczni oraz pracownik restauracji, w której bawił się Łukasz Żak przed wypadkiem. Kluczowym wątkiem było spożycie alkoholu i zachowanie uczestników spotkania.

Hahaharry
z
fakt.pl
dodany: 01.06.2026, 11:32:43
  • 55
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kryminalne
  • #
    przestepczosc
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    prawo
ArtBB
ArtBB
ArtBB 01.06.2026, 16:40:57 via Wykop
  • 15
@Wygryw_z_wyboru: On nie miał pobieranej krwi, bo uciekł do Niemiec. Biegli szacowali na podstawie jego wagi i ilości tego co spożył i było widać na kamerach.

324

Ogromny kryzys w branży transportowej! Firmy padają jak muchy

Ogromny kryzys w branży transportowej! Firmy padają jak muchy

Kryzys w branży transportowej pogłębia się z miesiąca na miesiąc. W ciągu zaledwie kwartału działalność zakończyło niemal tyle firm, ile przez cały poprzedni rok.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 28.05.2026, 06:43:01
  • 154
  • #
    bekaztransa
  • #
    zycietruckera
  • #
    transport
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    ciezarowki
ArtBB
ArtBB
ArtBB 28.05.2026, 18:48:04 via Wykop
  • 0
ale osiągnęliśmy już taki pułap zarobków że nie ma już na więcej po prostu budżetu.


@wezsepigulke: Ile taki kierowca zarabia?
Fury_Warrior
Fury_Warrior
25.05.2026, 10:50:31
  • 1
Mam dzialke 5k m2 z WZ przepisana na mnie.
Kupilem wiecej bo chce sprzedac polowe w przyszlosci.
Teraz jak to ugryzc dobrze poniewaz jezeli teraz wybuduje dom i "zuzyje" obecna WZ bo zmieni sie w PNB to musialbym po podziale dzialki wystapic o nowa WZ dla tej drugiej czesci.
Niestety moge nie zdazyc przed planami ogolnymi a na tym odludzi urzad pomimo tego ze uzbroil ta czesc wsi i zbudowal droge to jest zmuszony
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB 25.05.2026, 15:13:56 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: Widzę, że znasz się trochę na temacie. Jak oceniasz działki w okolicach 50-60 km do Warszawy? Typu Żyrardów albo Mińsk Mazowiecki? Też dużo wzrosną ceny?
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB 25.05.2026, 15:44:07 via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: To git. Dzięki.
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB 24.05.2026, 10:48:24
  • 1
Jakie miast "tier 2" jest najlepsze do życia? Mieszkam w #warszawa od 7 lat i w końcu doszedłem do wniosku, że to miasto nie jest do życia.

Zastanawiam się pomiędzy #lodz #katowice #poznan #olsztyn. A może inne?

#mieszkanie #nieruchomosci

jakie miasto

  • Łódź 22.4% (55)
  • Katowice 33.3% (82)
  • Poznań 28.0% (69)
  • Olsztyn 16.3% (40)

Oddanych głosów: 246

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
24.05.2026, 11:16:02 via Wykop
  • 1
Wiesz ze poznan ma niższe bezrobocie niz default city?


@Rudz1elec: No i co z tego?
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
24.05.2026, 12:08:38 via Wykop
  • 0
@bystry91ldz: Wszędzie daleko. Drogie mieszkania. Jak idę na miasto to wszędzie kolejki.
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
24.05.2026, 12:24:34 via Wykop
  • 0
kwestia chyba w której części mieszkasz miasta


@bystry91ldz: Na Mokotowie.
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
25.05.2026, 07:50:53 via Wykop
  • 0
@GOHAN: No bo nie jest tier 1 jak Warszawa, Kraków i Wrocław
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
25.05.2026, 10:23:58 via Wykop
  • 0
@GOHAN: Czyli jak cos nie jest tier 1 to jest tier 2. Tyle.
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB 19.05.2026, 14:53:46
  • 6
Mam ZEROWĄ znajomość programowania. ChatGPT musiał mi nawet mówić jak otworzyć konsolę czy zainstalować ffmpeg xD. W niecałą godzinę (z czego większość to było pisanie promptów przeze mnie) za pomocą samych promptów napisał mi skrypt (1230 linijek kodu), który pobiera ze strony płatny kurs (był wykupiony, ale możliwość oglądania ograniczona czasowo), który był zabezpieczony przed pobieraniem. Następnie segreguje pobrane filmy zgodnie z działami i do każdego przypasowuje odpowiednie załączniki. Łącznie jakieś 550
ArtBB - Mam ZEROWĄ znajomość programowania. ChatGPT musiał mi nawet mówić jak otworzy...

źródło: pobierak

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
19.05.2026, 14:59:50 via Wykop
  • 1
@TomSz: Automatycznie pobierze 550 filmików posegregowanych w kilkanaście działów?
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
19.05.2026, 15:26:01 via Wykop
  • 0
@TomSz: W gimnazjum, bez żadnej wiedzy z IT w niecałą godzinę napisałbyś taki skrypt?
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
20.05.2026, 07:54:54 via Wykop
  • 0
@xede: Co to znaczy "utrzymaj"? Jak jest dobrze coś napisane to na czym to polega?
  • Odpowiedz
Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
19.05.2026, 08:53:03
  • 7
Stosunek między stałą a zmienną podstawą kredytu rozjeżdża się coraz mocniej. Robi się naprawdę nieprzyjemnie. Zmienne to ruletka, ale na stałej jest tak potężne premium, że stopy musiałyby wzrosność o około 100 pb by się zrównać.

Dodam, że większość banków nie stosuje IRS 1:1 dla podstawy kredytu o stałej stopie, tylko jeszcze dodatkowo powiększa je o premię za ryzyko. Np. PKO BP ma podstawę 4,89% dziś.

#nieruchomosci #kredythipoteczny
Yuri_Yslin - Stosunek między stałą a zmienną podstawą kredytu rozjeżdża się coraz moc...

źródło: obraz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB 19.05.2026, 10:04:20 via Wykop
  • 0
tylko jeszcze dodatkowo powiększa je o premię za ryzyko. Np. PKO BP ma podstawę 4,89% dziś.


@Yuri_Yslin: A jeszcze dodają marżę do tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dlugijohn
dlugijohn
14.05.2026, 07:43:36
  • 9
To juz ponad 2 lata bez zadnych doplat do kredytow, rozumiem, ze ceny spadly po 20-40% jak prognozowano na tagu, mam racje?

Pokazcie te ogloszenia mieszkan, ktore kupie 30% taniej w Warszawie, chetnie spojrze.

#nieruchomosci
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB 14.05.2026, 07:58:10 via Wykop
  • 6
To juz ponad 2 lata bez zadnych doplat do kredytow, rozumiem, ze ceny spadly po 20-40% jak prognozowano na tagu, mam racje?


@dlugijohn: Nie spadło. Za tym niektórzy wydali 80-120 tysięcy na wynajem w tym czasie.
  • Odpowiedz
ArtBB
ArtBB
ArtBB 09.05.2026, 14:05:13
  • 2
Kupiłem laptopa na promocji za 3650 zł. Asus tuf gaming a16 z procesorem ryzen 7 260, rtx 5060, 16 GB ramu i dysk SSD 512 GB. Podobnie wydajnościowy komputer to wydatek ok. 4500 zł bez monitora. Mam jeszcze 14 dni na ewentualny zwrot laptopa. Jest sens czy zostawić?

Planuje jeszcze dokupić monitor 27 cali. Przy stacjonarnym musiałbym kupić dwa monitory.

#laptopy #komputery #pcmasterrace #zestawkomputerowy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArtBB
ArtBB
ArtBB
Autor
12.05.2026, 18:16:34 via Wykop
  • 0
@rukh: Mam od kilku dni. Zero problemów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 04.02.2025

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 13.11.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 02.06.2026

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking