#samochody #motoryzacja Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem. Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi. Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1. Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.
Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
@moj_wykopowy_login: no wiec pokazesz mi to zrodlo czy nie? XD Bo narazie to jest slowo przeciw slowu. A szczerze to dla mnie wersja, ze operator koparki znalazl szkielka i to zglosil jest mniej wiarygodna niz ludzkie szczatki
Lekarze tak boją się powiązania zarobków z NIPem, PESELem albo numerem prawa wykonywania zawodu, bo okaże się, że nie tylko radni czy posłowie lekarze zarabiają po 80-130 tys. miesięcznie tylko WIĘKSZOŚĆ wszystkich lekarzy w Polsce XD Wtedy @dr_Batman nie będzie już mogła mydlić nam oczu, że to są polityczni nominaci. Prawda jest taka, że oświadczenia majątkowe to jedyne rzetelne źródło informacji o całościowych zarobkach lekarzy. Wszelkie dane, rankingi czy odpowiedzi szpitali
Zamiast zatrudniać 1 lekarza za 100 tys. nam jako społeczeństwu bardziej opłaca się zatrudnić 4 za 25 tys. każdy. Ale do tego nigdy nie dopuścicie.
@Stulejman_Beznadziejny: to wszystko co wczesniej napisales jeszcze mialoby sens, gdyby przecietny czlowiek pracujacy na uop w gownozawodzie umial liczyc. 25 tysiecy to zarabia moj fryzjer po zawodowce, a wy chcecie zeby najzdolniejsi ludzie po maturze szli na hardkorowe sześcioletnie studia, z obowiazkowymi praktykami w wakacje,
@ucho_igielne: i co w tym pytaniu jest dziwnego? Tez je zadaje kandydatom, jeden z nich na przyklad odpowiedzial, ze stracil prawo jazdy, bo wypil setke i wsiadl za kolko, a byl kierowca tira (xD), wiec odrazu moglem patusa odrzucic
@duperele: normalne odpowiedzi jakie uslyszalem przy ostatniej pracy: - pracuje w systemie czterobrygadowym i juz nie daje rady - pracuje w delegacjach i w koncu chcialbym na miejscu - firma redukowala etaty
Tak mnie ostatnio naszło na wspominki i przypomniałem sobie pewną rozmowę, którą przeprowadziłem lata temu z moim - wtedy już dość mocno podchmielonym kumplem. Rzecz miała miejsce podczas jednej z wielu imprez, na których bawiliśmy się w tamtym czasie.
złapałem trochę podjarki na jakąś kierownicę, bo spodobały mi się live'y z gran turismo 7. Wydaję się być idealną gierą dla mnie, w F1 też bym pograł, ale sterowanie na padzie trochę nie oddaje z tego co popróbowałem w tej drugiej.
O ile ta druga gra jest normalnie dostępna na PC, to GT7 jednak tylko na PS i tu pojawia się problem, bo kierownice są droższe. Czy jest sensowna alternatywa dla GT7 na
@Headcrab_B: widzialem kiedys kolezanki mojej kuzynki lat 13-14, akurat umalowane na wiejski festyn (xD). Polowa z nich moglaby sciemnic, ze ma 18 lat i gwarantuje, ze nikt by nic nie podejrzewal.
Wszyscy mówią że InPost zjbisty jest i trzeba wspierać ale nikt nie mówi że poczta Polska jest super i trzeba wspierać a jest stokroć bardziej Polska niż InPost Niemcy DHLa szanują
@NiezlyJestes: bzdura, na allegro pocztex jedyny ma czas dostawy 1-2 dni (wszyscy pozostali 1 dzien) do tego jako jedyny kurier nie ma odbiorów spod drzwi, tylko trzeba wozic do placowki.
Dlaczego prawakoidów tak bardzo boli określenie „skrajna prawica”?
Przecież od jakichś 10 lat na prawicy trwa prześciganie się, kto jest bardziej skrajny, bardziej prawicowy. Najbardziej skrajny i najbardziej prawicowy jest aktualną PRAWDZIWĄ PRAWICĄ, a tamci mniej zradykalizowani to lewactwo. I tak aż do powstania jeszcze bardziej skrajnej, jeszcze bardziej prawicowej, jeszcze bardziej zradykalizowanej kolejnej prawicy, tym razem najprawdziwszej.
Kiedyś prawdziwą prawicą byli złodzieje z PiS, potem analfabeci ekonomiczni z Konfuni, teraz szurostwo
prawakoidy stworzyły określenie „skrajna lewica” - w kraju, gdzie umiarkowani socjaldemokraci
@czerwonykomuch: razem postuluje chyba najwyzszy na swiecie podatek dochodowy 75% oraz zdecydowanie najnizszy wiek emerytalny (60 lat) w UE, w czasach kiedy stoimy u progu kryzysu demograficznego i wszyscy dookoła go podwyższają. Co jeszcze musza odwalić, zeby wedlug ciebie mozna bylo ich nazwac "skrajną lewicą"?
@czerwonykomuch: tak myslalem, wyrwane z kontekstu, a poza tym dawno i nieprawda. A podobno to prawaki tak sie tlumacza
Ps. Jeszcze chcą 32-godzinnego tygodnia pracy - tez najmniej na świecie, do tego 35 dni urlopu wypoczynkowego - najwiecej na swiecie. No ale wcale nie sa skrajni xD
@nocne_zwidy: a ty umiesz czytac co napisalem? Jeszcze mialbys odrobine godnosci i nie manipulowal wstawiajac dostawczaka z martwymi strefami, kiedy te dzbany czepiaja sie osobówek xD
Wystarczyło sobie wpisać w google ale widzę, że jest to ponad siły dla takiego
✨️ Krytyka polskiej mentalności i gospodarkiⒾ Ja to myślę że Polacy nigdy do niczego nie dojdą przez swoją mentalność. Nawet patrząc na Ukraińców jak sobie radzą na emigracji to chętnie pomagają sobie nawzajem i nie ma wrogości. Ogarniają sobie jakieś biznesy, wszędzie ich pełno i się nie boją. Tak samo jest międzypookleniowa pomoc w rodzinie. My to sami dla siebie jesteśmy wrogami a w rodzinach wiecznie jakieś spiny. A przecież o to
Widze znowu skomlenie, więc potrzebny jest wpis przypominający ( ͡°͜ʖ͡°)
Przeciwko nocnej prohibicji protestować może tylko łeb przeżarty alkoholem na wylot. Bo żeby ta prohibicja w czymkolwiek przeszkadzała to trzeba spełniać wszystkie poniższe warunki: - Nie mieć pieniędzy na kulturalne spożywanie alkoholu w knajpach / klubach - Być pierdołą która nie potrafi
@Antorus: to raczej bylo na materialy, ktore rozdawal nauczyciel i wklejalismy do zeszytu i w sumie to przez cala edukacje od zerówki do liceum tak to wygladalo
Znajoma prowadzi pizzerię i akurat ich kierowca na majówkę zachlał pałę to zapytała mnie czy może zechcę dziś powozić i niej pizzę xD no i to jest kurła złota robota, szczególnie w powiatowym
Pracuję dziś od 13 do 23, 30zł na godzinę czyli wyjdzie 300 dniówki, jakby miał jeździć 15 godzin tak jak na międzynarodówce to bym zarobił tutaj 450zł czyli wychodzi w zasadzie tyle samo xD a nawet
Po 2 latach bawienia się w bukmacherkę i obstawiania meczów za drobne, wyciągnąłem saldo z konta ile przelewów poszło do sts oraz superbet, oraz ile wpływów otrzymałem od tych dwóch bukmacherskich firm z powodu wygranych:
na STS oraz SuperBet wpłaciłem łącznie przez dwa lata - 18400 złotych Przelewy przychodzące jakie uzyskałem z wygranych to 6200 złotych
Jestem na minus 12k przez 2 lata gry - i to nie grania na pałę, ale po analizach,
nie grania na pałę, ale po analizach, patrzenia jacy zawodnicy grają, jacy nie grają, jakie są miejsca w tabeli, czy drużyny o coś grają czy też nie - czy mogą zagrać na wałek próbując pomóc drużynie z końca tabeli (gdy są w przyjacielskich relacjach klubowych), na jakiej nawierzchni grają, o której godzinie grają (wbrew pozorom czasem to ma znaczenie), jaki styl gry preferują oraz ilość strzelanych goli, czy lepiej zagrać na zwycięstwo,
@niegwynebleid: smiesznie, ze tylko spojrzalem na zdjecie i od razu poznalem ze towar z chin xD Kiedys ktos tu wstawial pergole za ktora w polsce zaplacil 70k, a ja mu podobną na ali znalazlem za 4500 usd. Jakosciowo spodziewaj sie niedoróbek, ale stosunek ceny do jakosci i tak na pewno wyjdzie lepiej niz w polsce. Ile zaplaciles za pergole a ile za wysylke? Bo w sumie zaskoczyles mnie, ze takie
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.
Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg