Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qwenti
qwenti

qwenti

Dołączył 4 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2709
  • Znaleziska 35
  • Mikroblog 2674
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 38
bigbuck
bigbuck
bigbuck
23 godz. i 37 min temu
  • 489
#samochody #motoryzacja
Rzadko kiedy jeżdżę po autostradach. Przeważnie na lotnisko i z powrotem.
Zawsze było to bardzo stresujące bo albo jedzie się z tirami na prawym pasie albo walka na lewym z szybszymi.
Wczoraj przejechałem kilkaset km po A1.
Jakie to było cudowne doświadczenie po którym nie byłem zmęczony stresem i nerwami.

Odcinkowe pomiary prędkości powinny objąć wszystkie autostrady, drogi szybkiego ruchu i jak największą ilość km dróg
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 18 godz. i 3 min temu via Wykop
  • 0
@bigbuck: ja tez sie boje, ze kiedys taki nieogar jak ty mnie skasuje
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
13.06.2026, 16:04:16
  • 36
Wspaniala pani lekarz. Taka nowoczesna, fajnopolacka.

kamil-tika - Wspaniala pani lekarz. Taka nowoczesna, fajnopolacka.
SPOILER

źródło: obraz

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 13.06.2026, 21:53:07 via Wykop
  • 0
@moj_wykopowy_login: a jakies zrodlo? Bo wszytskie media pisza co innego
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti przedwczoraj, 10:14:10 via Wykop
  • 0
@moj_wykopowy_login: nikt nie mowi o noworodkach, tylko o nienarodzonych płodach
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti przedwczoraj, 11:37:25 via Wykop
  • 0
@moj_wykopowy_login: no wiec pokazesz mi to zrodlo czy nie? XD
Bo narazie to jest slowo przeciw slowu. A szczerze to dla mnie wersja, ze operator koparki znalazl szkielka i to zglosil jest mniej wiarygodna niz ludzkie szczatki
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
13.06.2026, 14:36:13
  • 1004
Lekarze tak boją się powiązania zarobków z NIPem, PESELem albo numerem prawa wykonywania zawodu, bo okaże się, że nie tylko radni czy posłowie lekarze zarabiają po 80-130 tys. miesięcznie tylko WIĘKSZOŚĆ wszystkich lekarzy w Polsce XD Wtedy @dr_Batman nie będzie już mogła mydlić nam oczu, że to są polityczni nominaci. Prawda jest taka, że oświadczenia majątkowe to jedyne rzetelne źródło informacji o całościowych zarobkach lekarzy. Wszelkie dane, rankingi czy odpowiedzi szpitali
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 13.06.2026, 19:05:18 via Wykop
  • 1
Zamiast zatrudniać 1 lekarza za 100 tys. nam jako społeczeństwu bardziej opłaca się zatrudnić 4 za 25 tys. każdy. Ale do tego nigdy nie dopuścicie.


@Stulejman_Beznadziejny: to wszystko co wczesniej napisales jeszcze mialoby sens, gdyby przecietny czlowiek pracujacy na uop w gownozawodzie umial liczyc. 25 tysiecy to zarabia moj fryzjer po zawodowce, a wy chcecie zeby najzdolniejsi ludzie po maturze szli na hardkorowe sześcioletnie studia, z obowiazkowymi praktykami w wakacje,
  • Odpowiedz
Lkg95
Lkg95
Lkg95
13.06.2026, 12:08:44
  • 410
Jutro bede se oglądał Kurakao a wy nie #mecz #reprezentacja #kiepscy
Lkg95 - Jutro bede se oglądał Kurakao a wy nie #mecz #reprezentacja #kiepscy

źródło: IMG_3269

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 13.06.2026, 17:33:58 via Wykop
  • 0
@wiktor-wkpl: to taki drink
  • Odpowiedz
ucho_igielne
ucho_igielne
ucho_igielne
10.06.2026, 15:10:51
  • 328
zaraz mnie coś r------e xD
#januszex #pracbaza #kolchoz #praca
ucho_igielne - zaraz mnie coś r------e xD
#januszex #pracbaza #kolchoz #praca

źródło: Przechwytywaniee

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 10.06.2026, 21:10:48 via Wykop
  • 3
@ucho_igielne: i co w tym pytaniu jest dziwnego? Tez je zadaje kandydatom, jeden z nich na przyklad odpowiedzial, ze stracil prawo jazdy, bo wypil setke i wsiadl za kolko, a byl kierowca tira (xD), wiec odrazu moglem patusa odrzucic
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti 11.06.2026, 20:17:22 via Wykop
  • 0
@duperele: normalne odpowiedzi jakie uslyszalem przy ostatniej pracy:
- pracuje w systemie czterobrygadowym i juz nie daje rady
- pracuje w delegacjach i w koncu chcialbym na miejscu
- firma redukowala etaty
  • Odpowiedz
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
03.06.2026, 11:50:26
  • 232
Zaginęła 16-letnia dziewczynka. Toż to nadal dziecko.
W komentarzu bardziej aktualne zdjęcie

#p0lka
MagicznyMariusz - Zaginęła 16-letnia dziewczynka. Toż to nadal dziecko.
W komentarzu ...

źródło: 1000022251

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 03.06.2026, 16:41:58 via Wykop
  • 0
@MagicznyMariusz: doslownie wczoraj mi ktos napisal ze licealistki wygladaja jak dzieci
  • Odpowiedz
EsteradThyssen
EsteradThyssen
03.06.2026, 11:14:47
  • 1163
Tak mnie ostatnio naszło na wspominki i przypomniałem sobie pewną rozmowę, którą przeprowadziłem lata temu z moim - wtedy już dość mocno podchmielonym kumplem. Rzecz miała miejsce podczas jednej z wielu imprez, na których bawiliśmy się w tamtym czasie.

Kumpel: Stary, jest szansa!
Ja: Jaka szansa?
Kumpel: Wyruchać szympansa XD

Po
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 03.06.2026, 16:36:01 via Wykop
  • 1
@EsteradThyssen: a szympans wie?
  • Odpowiedz
glos_zenady
glos_zenady
02.06.2026, 21:01:46
  • 0
złapałem trochę podjarki na jakąś kierownicę, bo spodobały mi się live'y z gran turismo 7.
Wydaję się być idealną gierą dla mnie, w F1 też bym pograł, ale sterowanie na padzie trochę nie oddaje z tego co popróbowałem w tej drugiej.

O ile ta druga gra jest normalnie dostępna na PC, to GT7 jednak tylko na PS i tu pojawia się problem, bo kierownice są droższe.
Czy jest sensowna alternatywa dla GT7 na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 02.06.2026, 21:26:21 via Wykop
  • 1
@glos_zenady: zadne logitechy. Za 3-4k masz juz zestaw z bazą 15nm. Ponizej tego momentu to sa zabaweczki do weekendowego grania
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti 03.06.2026, 09:39:25 via Wykop
  • 0
@glos_zenady: ja mam simagic alpha. Z ps5 moze byc ciezko, jest sigma cortex converter, ale podobno juz go nie produkuja
  • Odpowiedz
Headcrab_B
Headcrab_B
02.06.2026, 12:47:20
  • 633
Tak wg ECPU wygląda 14-latka.

#ecpu #wtf #bekazpodludzi
Headcrab_B - Tak wg ECPU wygląda 14-latka.

#ecpu #wtf #bekazpodludzi

źródło: 3867

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 02.06.2026, 17:47:27 via Wykop
  • 3
@Headcrab_B: widzialem kiedys kolezanki mojej kuzynki lat 13-14, akurat umalowane na wiejski festyn (xD). Polowa z nich moglaby sciemnic, ze ma 18 lat i gwarantuje, ze nikt by nic nie podejrzewal.
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti 02.06.2026, 19:43:40 via Wykop
  • 0
@youmimicanski: to twoja subiektywna opinia. Fakty są takie, ze wiekszosc dziewczat w wieku 15-16 lat jest juz po okresie dojrzewania
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
25.05.2026, 20:58:03
  • 1
Wszyscy mówią że InPost zjbisty jest i trzeba wspierać ale nikt nie mówi że poczta Polska jest super i trzeba wspierać a jest stokroć bardziej Polska niż InPost
Niemcy DHLa szanują

#przegryw #inpost #biznes #polska #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 25.05.2026, 21:16:07 via Wykop
  • 1
@NiezlyJestes: bzdura, na allegro pocztex jedyny ma czas dostawy 1-2 dni (wszyscy pozostali 1 dzien) do tego jako jedyny kurier nie ma odbiorów spod drzwi, tylko trzeba wozic do placowki.
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
25.05.2026, 11:08:54
  • 273
Dlaczego prawakoidów tak bardzo boli określenie „skrajna prawica”?

Przecież od jakichś 10 lat na prawicy trwa prześciganie się, kto jest bardziej skrajny, bardziej prawicowy. Najbardziej skrajny i najbardziej prawicowy jest aktualną PRAWDZIWĄ PRAWICĄ, a tamci mniej zradykalizowani to lewactwo. I tak aż do powstania jeszcze bardziej skrajnej, jeszcze bardziej prawicowej, jeszcze bardziej zradykalizowanej kolejnej prawicy, tym razem najprawdziwszej.

Kiedyś prawdziwą prawicą byli złodzieje z PiS, potem analfabeci ekonomiczni z Konfuni, teraz szurostwo
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 25.05.2026, 15:27:55 via Wykop
  • 0
prawakoidy stworzyły określenie „skrajna lewica” - w kraju, gdzie umiarkowani socjaldemokraci


@czerwonykomuch: razem postuluje chyba najwyzszy na swiecie podatek dochodowy 75% oraz zdecydowanie najnizszy wiek emerytalny (60 lat) w UE, w czasach kiedy stoimy u progu kryzysu demograficznego i wszyscy dookoła go podwyższają. Co jeszcze musza odwalić, zeby wedlug ciebie mozna bylo ich nazwac "skrajną lewicą"?
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti 25.05.2026, 17:21:53 via Wykop
  • 0
Gdzie?


@czerwonykomuch: grafika pochodzaca z ich facebooka

Tutaj o wieku
qwenti - >Gdzie?

@czerwonykomuch: grafika pochodzaca z ich facebooka

Tutaj o wieku ...

źródło: 1000042134

Pobierz
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti 25.05.2026, 20:25:26 via Wykop
  • 0
@czerwonykomuch: tak myslalem, wyrwane z kontekstu, a poza tym dawno i nieprawda. A podobno to prawaki tak sie tlumacza

Ps. Jeszcze chcą 32-godzinnego tygodnia pracy - tez najmniej na świecie, do tego 35 dni urlopu wypoczynkowego - najwiecej na swiecie. No ale wcale nie sa skrajni xD
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
11.05.2026, 14:27:59
  • 844
OGROMNE PIENIĄDZE

A redaktur to pewnie dokłada do interesu

#konfitura
KitaxKita - OGROMNE PIENIĄDZE

A redaktur to pewnie dokłada do interesu

#konfitura

źródło: obraz

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 11.05.2026, 19:37:15 via Wykop
  • 0
Olać to, że co roku ludzie giną przez jazdę po chodnikach


@nocne_zwidy: wez mi pokaz tych ginących ludzi w trakcie parkowania na chodniku xDDDDD
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti 12.05.2026, 13:35:45 via Wykop
  • 0
w trakcie parkowania na chodniku


@nocne_zwidy: a ty umiesz czytac co napisalem? Jeszcze mialbys odrobine godnosci i nie manipulowal wstawiajac dostawczaka z martwymi strefami, kiedy te dzbany czepiaja sie osobówek xD

Wystarczyło sobie wpisać w google ale widzę, że jest to ponad siły dla takiego
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
07.05.2026, 19:50:19
  • 3
✨️ Krytyka polskiej mentalności i gospodarki Ⓘ
Ja to myślę że Polacy nigdy do niczego nie dojdą przez swoją mentalność. Nawet patrząc na Ukraińców jak sobie radzą na emigracji to chętnie pomagają sobie nawzajem i nie ma wrogości. Ogarniają sobie jakieś biznesy, wszędzie ich pełno i się nie boją. Tak samo jest międzypookleniowa pomoc w rodzinie. My to sami dla siebie jesteśmy wrogami a w rodzinach wiecznie jakieś spiny. A przecież o to
mirko_anonim - ✨️ Krytyka polskiej mentalności i gospodarki Ⓘ
Ja to myślę że Polacy n...

źródło: comment_uBydPgQ6vTGcBh0FNciBbirjh6IUhWoz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 07.05.2026, 20:05:00 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: taaa, szczegolnie ze przegonilismy kilkukrotnie kiedys bogatszą od nas Ukrainę
qwenti - @mirko_anonim: taaa, szczegolnie ze przegonilismy kilkukrotnie kiedys bogats...

źródło: 1000039372

Pobierz
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti 08.05.2026, 12:53:49 via Wykop
  • 0
@mirko_anonim: ty to wez daj jakis lepszy wskaznik, a nie jakis z-----y przyklad anegdotyczny ktory nie istnieje xd
  • Odpowiedz
Leniek
Leniek
06.05.2026, 07:36:52
  • 978
Widze znowu skomlenie, więc potrzebny jest wpis przypominający ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przeciwko nocnej prohibicji protestować może tylko łeb przeżarty alkoholem na wylot.
Bo żeby ta prohibicja w czymkolwiek przeszkadzała to trzeba spełniać wszystkie poniższe warunki:
- Nie mieć pieniędzy na kulturalne spożywanie alkoholu w knajpach / klubach
- Być pierdołą która nie potrafi
  • 167
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 06.05.2026, 13:00:01 via Wykop
  • 2
@Leniek: ja jestem przeciwny nocnej prohibicji, bo powinna ona byc przedluzona rowniez do godzin porannych, np do 10 albo nawet 12.
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti 06.05.2026, 13:24:13 via Wykop
  • 0
lobby gastronomiczne


@wstanczyk: jakie lobby gastronomiczne? XDDDD Jak to popiera 3/4 Polaków, kazdy ma oczy i widzi co odwala pijana patologia.

główną korzyścią jest to, że mniej trzeba wysyłąć patroli do wystawiania mandatów za picie piwa pod chmurką
qwenti - >lobby gastronomiczne

@wstanczyk: jakie lobby gastronomiczne? XDDDD Jak to ...

źródło: 1000038999

Pobierz
  • Odpowiedz
naokimistrzapjo
naokimistrzapjo
05.05.2026, 15:15:32
  • 431
Ehh pamiętam jak kiedyś wyleszczylem matkę kiedy mi dała 100pln na jeansy a ja kupiłem w lumpeksie za 12 zł.

Tak się robi kapitał.

#gielda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 05.05.2026, 19:56:30 via Wykop
  • 0
@naokimistrzapjo: ja dostalem 5zl na papier ksero w podstawowce, a kupilem cheetosy, cole i gume turbo
  • Odpowiedz
qwenti
qwenti
qwenti 06.05.2026, 06:31:03 via Wykop
  • 0
@Antorus: to raczej bylo na materialy, ktore rozdawal nauczyciel i wklejalismy do zeszytu i w sumie to przez cala edukacje od zerówki do liceum tak to wygladalo
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
04.05.2026, 15:52:49
  • 819
Powiem wam ciekawostkę xD

Znajoma prowadzi pizzerię i akurat ich kierowca na majówkę zachlał pałę to zapytała mnie czy może zechcę dziś powozić i niej pizzę xD no i to jest kurła złota robota, szczególnie w powiatowym

Pracuję dziś od 13 do 23, 30zł na godzinę czyli wyjdzie 300 dniówki, jakby miał jeździć 15 godzin tak jak na międzynarodówce to bym zarobił tutaj 450zł czyli wychodzi w zasadzie tyle samo xD a nawet
sikpi - Powiem wam ciekawostkę xD

Znajoma prowadzi pizzerię i akurat ich kierowca na...

źródło: 1000020137

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 04.05.2026, 21:01:50 via Wykop
  • 0
ktoś serio tak żyje że jest przed wypłata i nie ma 50 PLN na pizzę xD ?


@jazdaniebieski2023: u mnie na podstawie sprzedazy na allegro jak najbardziej widac kiedy ludzie dostaja wyplaty
  • Odpowiedz
Dentoray
Dentoray
Dentoray
03.05.2026, 14:34:34
  • 231
Po 2 latach bawienia się w bukmacherkę i obstawiania meczów za drobne, wyciągnąłem saldo z konta ile przelewów poszło do sts oraz superbet, oraz ile wpływów otrzymałem od tych dwóch bukmacherskich firm z powodu wygranych:

na STS oraz SuperBet wpłaciłem łącznie przez dwa lata - 18400 złotych
Przelewy przychodzące jakie uzyskałem z wygranych to 6200 złotych

Jestem na minus 12k przez 2 lata gry - i to nie grania na pałę, ale po analizach,
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 03.05.2026, 18:46:50 via Wykop
  • 1
nie grania na pałę, ale po analizach, patrzenia jacy zawodnicy grają, jacy nie grają, jakie są miejsca w tabeli, czy drużyny o coś grają czy też nie - czy mogą zagrać na wałek próbując pomóc drużynie z końca tabeli (gdy są w przyjacielskich relacjach klubowych), na jakiej nawierzchni grają, o której godzinie grają (wbrew pozorom czasem to ma znaczenie), jaki styl gry preferują oraz ilość strzelanych goli, czy lepiej zagrać na zwycięstwo,
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
30.04.2026, 10:55:53
  • 287
UWAGA FRAJERZY,
mam ważny komunikat
#pergola
niegwynebleid - UWAGA FRAJERZY, 
mam ważny komunikat
#pergola

źródło: 1000032218

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qwenti
qwenti
qwenti 30.04.2026, 16:45:47 via Wykop
  • 2
@niegwynebleid: smiesznie, ze tylko spojrzalem na zdjecie i od razu poznalem ze towar z chin xD
Kiedys ktos tu wstawial pergole za ktora w polsce zaplacil 70k, a ja mu podobną na ali znalazlem za 4500 usd.
Jakosciowo spodziewaj sie niedoróbek, ale stosunek ceny do jakosci i tak na pewno wyjdzie lepiej niz w polsce.
Ile zaplaciles za pergole a ile za wysylke? Bo w sumie zaskoczyles mnie, ze takie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking