- Skup się na osobie wykonującej obowiązki a nie na tych co takie prawo wymyślili (bo by kolegów z pis to dotknęło)
- Nie poczuj się do winy, nie przeproś, zamiast tego wypluj z siebie jeden wielki bełkot nie mający związku z w/w pokazem chamstwa i prostactwa - na swoją "obronę" wymieniaj jakieś afery radnych KO i
















#mecz