Która szkoła nauki jazdy w #poznan dobrze uczy?
3 lata temu zacząłem prawko, wyjeździłem wszystkie godziny, instruktor chciał mnie zapisać na egzamin praktyczny naciskał żebym próbował do skutku, ale czułem że mam jeszcze problemy i olałem sprawę. Teraz wracam po latach, ale jeździłem w małym miasteczku gdzie były może 2 ronda i bardzo mały ruch, więc zapewne będę chciał cały kurs zacząć od początku.
Miałem problemy z ruszaniem pod górkę,
3 lata temu zacząłem prawko, wyjeździłem wszystkie godziny, instruktor chciał mnie zapisać na egzamin praktyczny naciskał żebym próbował do skutku, ale czułem że mam jeszcze problemy i olałem sprawę. Teraz wracam po latach, ale jeździłem w małym miasteczku gdzie były może 2 ronda i bardzo mały ruch, więc zapewne będę chciał cały kurs zacząć od początku.
Miałem problemy z ruszaniem pod górkę,



Teraz pijemy z dziewczyną Lavazze Oro mieloną (ta złota), ale cena 27zl za 250g (amazon) to już sporo, a może znajdzie się tańsza opcja i zarazem lepsza.
Kawę pijemy z ekspresu kolbowego, kawa mleczna.
Ewentualnie może lepszą opcją będzie kupić jakiś budżetowy młynek? Na elektryczny nie mam miejsca, więc tylko ręczny wchodzi w grę. Z ręcznych to chyba
@SzaryKoniecPrzyprawy Ta mielona 250g to też koszt +30zl kurczaki ( ͡° ʖ̯ ͡°) a brać od razu większą paczkę trochę ryzykowane bo nie wiem czy podejdzie smakiem, a później męcz się z tym