Piękne samoukręcenie bicza na własny zawód. Wstyd koledzy, po prostu wstyd. Nie dość bycia debilem i karmienia AI promptami z danymi pacjenta i wiedzą medyczną żeby chyba za X lat stracić robotę to jeszcze być takim debilem żeby nawet wypisu nie przeczytać przed wydrukowaniem ()

#medycyna #praca #pracbaza #lekarz #lekarz100k #sztucznainteligencja #programista15k
Michael_MD - Piękne samoukręcenie bicza na własny zawód. Wstyd koledzy, po prostu wst...

źródło: IMG_0593

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cozwykopem Nie ma nic złego w używaniu poprzednich opisów jako szablonu do nowej treści, o ile treść jest potem zredagowana, a tutaj konowałowi nawet nie chciało się zerknąć pod czym się przygłup podpisał.
  • Odpowiedz
@Michael_MD:

karmienia AI promptami z danymi pacjenta i wiedzą medyczną żeby chyba za X lat stracić robotę

A co z dobrem pacjenta?
Jeśli AI wykona pracę choćby trochę lepiej od lekarzy, to niezastąpienie lekarzy przez AI będzie w zasadzie jak morderstwo.
  • Odpowiedz
✨️ Jak program nauczania wpływa na pokolenia?
#psychologia #zdrowie #milenialsi #pokoleniez #boomer #dzieci #praca #pracbaza #demografia

Ostatnio migła mi kartka z jakiegoś podręcznika z podstawówki i z ciekawości przeczytałam i akurat było jakieś proste zadanie (podręcznik dla dzieci klasa 1-3) w którym trzeba było coś tam po grupować i były takie twierdzenia że np "masz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cozwykopem: tak tak bo za zmiany w podręcznikach odpowiadają 23 letni absolwenci pedagogiki a nie leśne dziadki trzymające łapę na MEN żeby regularnie wchodziły zmiany programu nauczania i trzeba było kupować kolejne podręczniki z pozmienianą kolejnością tematów xD
  • Odpowiedz
@totem_lesnych_ludzi: z tego co słyszałam to dokładnie tak jest, jak men zmienia podręcznik kto delikatnie zmieniają tematy, nawet jeśli odpowiadają nowym wytycznym men, bo men nie zaakceptuje zeszłorocznego podręcznika.
A każdy coś "dodaje" zamiast odjąć, no bo jak to tak odejmować, każdy swoje chce dowalić.
  • Odpowiedz
Czy studia #elektroradiologia mają sens jako plan backupowy na wypadek w--------a mnie z #praca w IT przez #ai?
Chodzi o technika co prawidłowo układa pacjenta i obsługuje sprzęt, nie lekarza-radiologa co interpretuje.
Lepsze pomysły mile widziane też, najlepiej praca co nie wykańcza fizycznie i nie w obrzydliwych warunkach

#nfz #medycyna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Popatrzmy sobie na cywilizację francuską i na cywilizację polskich parków przemysłowych.

We Francji np. podwyższenie wieku emerytalnego o dwa lata to nie jest zwykła decyzja administracyjna. To casus belli. Na ulice wylewają się tłumy. Palą się barykady, płoną opony, dym zasnuwa Pola Elizejskie, a związki zawodowe mają w pogotowiu całe arsenały… no, powiedzmy, bagietek, ale takich czerstwych, którymi można zrobić krzywdę. Francuski pracownik traktuje każdą niekorzystną zmianę jak osobistą zniewagę. Dla niego praca
chwed - Popatrzmy sobie na cywilizację francuską i na cywilizację polskich parków prz...

źródło: image

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Czy praca może być hobby? Odkrycia po 30-tce
Lubicie swoją pracę? Czy wasza praca to również część waszego hobby?
Moim "odkryciem" będąc 30+ to że trzeba lubić to co się robi bo inaczej będziesz sfrustrowany/wypalony (tak jak ja jestem). Wypalony pracą zwykłego #korpo klepacza. TL;DR - nie mając pomysłu po studiach kiedyś dostałem się fartem, potem widzieli że już bywałem w korpo i tak siedzę od lat w tych korpo.
mirko_anonim - ✨️ Czy praca może być hobby? Odkrycia po 30-tce Ⓘ
Lubicie swoją pracę?...

źródło: 4MS8SM9_copyright_image_232689

Pobierz
  • 154
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 157
Hahah poczekaj do 40..... będzie załamka i psychiatra. Nie znam osoby po 40-50 która nie żałuje że nie poszła do służb mundurowych jak widzi swoich znajomych na emeryturkach (załapali się jeszcze na 15 lat służby) którzy sobie coś tam na luzie dorabiają jak im sie chce. Mam znajomego złonierz - biurowy ma 52 lata zarabia około 14k ze wszystkimi dodatkami jak by poszedł na emerturę to dostał by w tej chwili 11k
  • Odpowiedz