Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Trao
Trao

Trao

Dołączył 4 lata i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1168
  • Znaleziska 163
  • Mikroblog 1005
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 2
majkel_scofield
majkel_scofield
wczoraj, 09:45:45
  • 14
Jałmużna chuopu wpłynęła xd
#przegryw
majkel_scofield - Jałmużna chuopu wpłynęła xd
#przegryw

źródło: 1000017983

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao wczoraj, 12:45:36 via Wykop
  • 0
@wypok_wypok: pracuje w jakimś korpo gdzie wypłaty mają 28 dnia każdego miesiąca, no ale 28 to niedziela to dostał dzisiaj i po zaksięgowaniu wskoczyło o takiej porze.
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao wczoraj, 13:28:03 via Wykop
  • 2
@wypok_wypok: a ty myslisz ze każdy w Polsce pracuje za 10k netto czy co xD? Taka wypłata to nawet nie jest nic dziwnego w większości korpo. Pamiętaj, ze korpo to nie jest tylko IT i finanse
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao wczoraj, 13:36:27 via Wykop
  • 1
@wypok_wypok: dla większości Polaków kwota nie do osiągnięcia. Chyba nie zdajesz sobie sprawy z zarobków przeciętnego Polaka xd. Pracowałem jako programista erp dla różnych klientów i miałem chcąc nie chcąc wgląd do danych płacowych. Dla większości 6,5k brutto to jest juz sufit a najczęściej to widywałem wypłaty typu 5800 brutto + premia motywacyjna xD. Taki niestety obraz jest naszego kraju, ja sam nie wiem jak ludzie dają rady wyżyć z
  • Odpowiedz
Famine
Famine
wczoraj, 04:52:03
  • 86
:)

#przegryw
Famine - :)

#przegryw

źródło: temp_file7974696841630056920

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao wczoraj, 06:04:48 via Wykop
  • 46
@Prawdziwy_Oponiarz: @Polinik
mityczny manlet j----a atakuje po raz kolejny
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao wczoraj, 07:36:21 via Wykop
  • 5
@KolakPatolik2137: modyfikacja genetyczna żeby mieć 190cm i siura 17cm
  • Odpowiedz
Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
wczoraj, 00:55:30
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao wczoraj, 06:15:06 via Wykop
  • 0
@Cozwykopem: logistyka?
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao wczoraj, 07:12:45 via Wykop
  • 1
@HadrzanMosambista: już lepiej pracować z przestępcami niż z babami. Praca z babami to zawsze to samo, czyli więcej intrygi niż pracy, bo one nie potrafią podchodzić do problemu nieemocjonalnie. Jeszcze dziwnym trafem ich praca ZAWSZE ale to ZAWSZE to walenie w c---a i co chwile przerwy na rozmowy i kawkę. Zupełnie jak z hindusami, ten sam typ pracownika.
  • Odpowiedz
NexciaK
NexciaK
wczoraj, 05:55:53
  • 2
Kolejna osoba w #pracbaza tym razem szef dzialu trchnicznego zaproponowal mi pozostanie w firmie, tym razem na lepszym stanowisku. Jesli uda sie dopiac to formalnie - to chyba bedzie najwiekszy przeskok do tej pory.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao wczoraj, 07:09:41 via Wykop
  • 0
@NexciaK: oby się udało
  • Odpowiedz
Morthandir
Morthandir
przedwczoraj, 09:55:01
  • 9
Programista - całe życie zgłębiał tajniki działania sprzętu i oprogramowania. Potrafi zoptymalizować kod tak, że działa na pralce. Czyta dokumentację techniczną dla przyjemności.

Lekarz - bez dostępu do Internetu i Encyklopedii Zdrowia nie odróżnia zapalenia płuc od zwykłego kataru xD

Programista - widzi błąd w logach i od razu wie, gdzie szukać przyczyny. Potrafi naprawić system podczas rebootu bez zrzucania sesji.

Lekarz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao wczoraj, 07:08:32 via Wykop
  • 0
@kukold:

top 0,1%


xDDD co za odkleja i powielanie propagandy konowałów. Największe banany zostają lekarzami co całe życie tylko imprezki za hajs starych i do tego bystrzy jak g---o w kiblu. Całe pokolenia są lekarzy i myślisz, że każdy w rodzinie to geniusz xD? To nawet statystycznie nie jest wykonalne, ale tak tak, uczenie się na pamięć podręcznika biologii to przecież bardzo wymagające intelektualnie zajęcie i tylko najwybitniejsze jednostki potrafią
  • Odpowiedz
Anonim5
Anonim5
przedwczoraj, 18:52:44
  • 6
#przegryw myślicie że jak ważę 115 kg to mnie przyjmą na magazyn? #pracbaza
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao wczoraj, 06:47:22 via Wykop
  • 0
@Anonim5: w chuju to każdy ma póki nie masz tych 115kg przy 160cm. Jak wiesz, że dasz radę pracować przez 8h fizycznie to nie ma żadnego problemu.
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
wczoraj, 05:03:23
  • 20
O co chodzi z takimi profilami?
#wykop
PokemonowyRambo - O co chodzi z takimi profilami?
#wykop

źródło: 1000028366

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao wczoraj, 06:09:38 via Wykop
  • 5
@daniel-wojtaszek no co masz na swoją obronę spermochlipie?
  • Odpowiedz

421

Rząd Rosji uznał, że w kraju jest zbyt wielu ludzi z wyższym wykształceniem

Rząd Rosji uznał, że w kraju jest zbyt wielu ludzi z wyższym wykształceniem

W kraju jest nadwyżka osób z wyższym wykształceniem, a masowe dążenie uczniów do studiowania na uniwersytetach jest sprzeczne z potrzebami rynku pracy. Tak stwierdził rosyjski minister edukacji i nauki Walerij Falkow

darosoldier
z
centrumeuropy.pl
dodany: 22.06.2026, 19:53:59
  • 176
  • #
    rosja
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    edukacja
  • #
    europa
Trao
Trao
Trao przedwczoraj, 12:17:49 via Wykop
  • 1
@PepikPL: ten gruby wieprz ma koleżanki (grubą) w moderacji xD. Olej tego nieudacznika co całe życie w hr robi, bo do niczego innego się nie nadaje xD
Trao
Trao
Trao wczoraj, 06:01:37 via Wykop
  • 0
@PepikPL: po prostu p0lczysko z w-------m ego, gdzie na co dzień jedynie może sobie szczeknąć na własnego bękarta.
Trao
Trao
Trao przedwczoraj, 06:20:55
  • 24
Jeden cymbał co tu niby trolluje, bo on nie ogląda kiszaka i w ogóle nie wie kim jest, ale dziwnym trafem co 3 dni nowy wpis tu dodaje jak go to bardzo nie obchodzi w końcu ujawnił swoje prawdziwe oblicze i pisze jak typowy akolita xD. Smutne, że kiszakowcy tak bardzo się wstydzą swojego guru, że muszą uciekać się do kłamania, że go nie znają, żeby mieć pretekst do obrażania ludzi, którzy
Trao - Jeden cymbał co tu niby trolluje, bo on nie ogląda kiszaka i w ogóle nie wie k...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao
Autor
przedwczoraj, 06:29:02 via Wykop
  • 6
@Eksagnem: ważne, że kiszcwel dał narrację to reszta matołków może powtarzać i czuć się mądra xD
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
przedwczoraj, 07:35:33 via Wykop
  • 2
@Mistrzwstrzemiezliwosci: ja myślę, że oni ogólnie mało rozumieją a takie studio które wydaje gry od ponad dekady chyba ma więcej doświadczenia i wie co im się opłaca a co nie xD.
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
przedwczoraj, 14:17:40 via Wykop
  • 1
@Konwergencja: typowe dla tchórzy. Oni w głębi duszy wiedzą, ze wstyd i p------i ale sa tak juz głęboko w tym pochlonieci ze nie przyznają ci racji, bo wtedy trzeba przyznać się do błędu xD
  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
przedwczoraj, 06:51:11
  • 482
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao przedwczoraj, 10:43:25 via Wykop
  • 4
@altruistyczny: na czarna wrzuc tego cymbała i jej nie odpisuj. W-------a 40 latka która jest nieudacznikiem całe zycie, widać po całym profilu jaki to ściek ludzki jest xD
  • Odpowiedz
Eksagnem
Eksagnem
przedwczoraj, 07:15:52
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao przedwczoraj, 07:32:39 via Wykop
  • 1
@Eksagnem: a nie możesz generować anagramów z nicków ludzi i tym samym obejść te ich śmieszne rodo, które w sumie nawet chyba każdy ma w dupie?
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao przedwczoraj, 07:57:32 via Wykop
  • 0
@Eksagnem: to ja już nie rozumiem jak miałoby działać rodo jeśli za pomocą nicku nie można dojść kto to napisał, ale rób co uważasz za słuszne. Nic na siłę.
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao przedwczoraj, 07:58:47 via Wykop
  • 0
@bgb1: cenzurować też można chodziło mi właśnie o tworzenie anagramów, np. nick arbuz1 = zubra1
  • Odpowiedz
r.....l
r.....l
konto usunięte 23.11.2018, 07:13:57
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao 24.06.2026, 13:16:07 via Wykop
  • 0
@r.....l: o k---a gdzie ja trafiłem
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
24.06.2026, 04:00:43
  • 2501
Lekarz przeciwny zwiększeniu liczby lekarzy: dobry czas na zakup nieruchomości


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao 24.06.2026, 05:15:35 via Wykop
  • 10
@DwieLinieBOTv3: niby losowe ale jednak nie do konca
  • Odpowiedz
FrancescoKemp
FrancescoKemp
23.06.2026, 17:23:34
  • 0
cześć, szukam kogoś kto nauczyłby mnie pływać, niestety szkoła delfina/aquaparku nie współpracuje z pojedynczymi osobami, może ktoś tu jest instruktorem?

#kalisz #plywanie #naukaplywania
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao 23.06.2026, 21:24:03 via Wykop
  • 0
@FrancescoKemp: jak cos nie bierz tego kontaktu od Jazona. Typ jest znanym tutaj patusem i do tego o-------a ludzi na siano, najlepiej go sobie zablokuj.
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao 23.06.2026, 10:18:34
  • 11
widziałem, że kolega rano został przydzielony do nowego ticketa, ale była już 12:00 a on go nawet nie zaczął i coś na yt oglądał no to go p--------m do kierownika i teraz ma rozmowę (。◕‿‿◕。). Pewnie go w--------ą, bo to już trzeci przypadek, kiedy muszę zgłaszać tego lenia. Czemu ludzie nie potrafią zrozumieć prostej zasady - przychodzisz na 8h do pracy to się angażuj na
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 10:39:16 via Wykop
  • 2
@jackel-mikeson: no wlasnie chciałem byc miły i dałem mu 3 godziny. Jak widać sam by sie nie domyślił
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 11:30:38 via Wykop
  • 0
@rdestowiec_ostrokonczysty: niech może ci bumelanci w końcu się zajmą robotą xD? W każdej firmie zawsze to samo. Paru leni nic nie robi w czasie, kiedy FIRMA IM PŁACI, czyli oszukują pracodawcę. Nie będzie tak, że parę osób rzetelnie pracuje, a potem taki mirek sobie będzie w pracy na yt czy messengerze siedział jak jakaś nastolatka xD.
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 11:44:33 via Wykop
  • 0
@rdestowiec_ostrokonczysty: nawet się do tego nie odniósł, ale też nawet nie pytałem jak byliśmy na obiedzie. Po prostu pewnych żałosnych rzeczy się nie komentuje jak np. nie pracowanie w pracy. Za to jak "mireczek" wrócił ze spotkania i zaczął zapieprzać jak mały samochodzik xD. Bezcenne.
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 11:47:39 via Wykop
  • 0
@Creamfields:

to ciebie by wyj*bali


byle mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 12:26:36 via Wykop
  • 2
@magisterskie-rlip: a niech dokładają, ja mógłbym robić jego i swoją robotę, bo mi nie przeszkadza w pracy PRACOWAĆ. Po za tym czasem w domu i tak nie ma co robić to zamiast bez sensu patrzeć w ścianę mozna odpalić na godzinke lub dwie laptopa firmowego i coś sobie porobić.
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 13:14:41 via Wykop
  • 0
@Zimm3man: nie wypisałbym w życiu ani jednego l4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 14:24:52 via Wykop
  • 0
@ArchaicznyTaboret: łaska wykopków na pstrym koniu jeździ
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao 23.06.2026, 11:42:21
  • 10
po prostu killing

#heheszki #policja #patologiazewsi #patologiazmiasta #polska #przestepczosc
Trao - po prostu killing

#heheszki #policja #patologiazewsi #patologiazmiasta #polsk...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 13:48:11 via Wykop
  • 0
@ArchDelux: a najlepsze jest to, że nigdy takiego błędu ortograficznego nie zrobiłem wcześniej, dopiero teraz jak innym wytykam to samo xD
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao 23.06.2026, 06:09:40
  • 18
kompromitacja c worda. Typ nie interesuje się kiszakiem i w ogóle to on nie wie kim on jest, ale dziwnym trafem na profilu co jakiś czas wpisy broniące kiszaka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Da się być głupszym?

@Jazon o tobie mowa matołku
#kiszak
Trao - kompromitacja c worda. Typ nie interesuje się kiszakiem i w ogóle to on nie wi...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 06:25:02 via Wykop
  • 1
@z-a-k:

i ma rację, 8 rano a ty przezywasz losowego streama z rumunii typie xddd


kolejny cymbał, pewnie multikonto tamtego c worda xD. 8 rano, przyszedłem do pracy to sobie przeglądam wykop, bo co innego robić, ale ty pewnie tego nie zrozumiesz, bo musisz j---ć łopatą od piątej rano do wieczora i nie masz czasu nawet podrapać się po dupie xD.
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 06:28:15 via Wykop
  • 13
@z-a-k: dobra, teraz widzę żeś jakiś przygłup polityczny i to do tego braunista xDDDD. Da się niżej upaść? jprdl, co za pokemon się tu zrespił. Jeszcze fan famemma xDDDDDD
Trao - @z-a-k: dobra, teraz widzę żeś jakiś przygłup polityczny i to do tego braunist...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 07:33:48 via Wykop
  • 3
@Jazon:
"Jestem całkiem inteligentny" ( ͡° ͜ʖ ͡°) hahahhah ja p------e.
Trao - @Jazon: 
"Jestem całkiem inteligentny" ( ͡° ͜ʖ ͡°) hahahhah ja p------e.

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao
Autor
23.06.2026, 13:16:46 via Wykop
  • 0
@d4wid: pobieżnie zobaczyłem jego profil i juz wiedzialem z kim mam do czynienia
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
22.06.2026, 11:02:51
  • 4
Najbardziej w Polsce wku*wiają mnie skrajności i gigantyczne rozwarstwienie. Jak wybierzesz sobie źle zawód to łatwo jest znaleźć się w sytuacji, w której koszty życia (wynajem, rachunki, jedzenie, inne niezbędne opłaty) przewyższają twoją pensję albo są z nią równe i najtaniej jest umrzeć. Albo jesteś bogolem, raczkującym oligarchą i większość wolnego czasu spędzasz na hurtowym skupowaniu kolejnych nieruchomości, które będziesz wynajmować plebsowi za równowartość ich pensji. I nie p--------e mi proszę, że
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trao
Trao
Trao 22.06.2026, 13:42:55 via Wykop
  • 0
@Stulejman_Beznadziejny: ja to samo co ty powtarzam od paru lat a i tak, nawet tutaj, znajdą się bezmózgi co wyjeżdżają mi z argumentem, że tam dużo zarabiasz i dużo płacisz i jest tak samo jak tutaj xD. Taki c--j, w niemczech za minimalną to żyjesz u nas jak ktoś kto zarabia 6,5k BRUTTO xD.
  • Odpowiedz
Trao
Trao
Trao 23.06.2026, 09:48:13 via Wykop
  • 0
@qba2004: a to jeszcze lepiej
  • Odpowiedz

4170

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

Lekarze od lat starają się JAK NAJBARDZIEJ ograniczyć prawa pokrewnym zawodom

sytuacja ta dotyczy fizjoterapeutów, dietetyków, optometrystów, kosmetologów, psychologów klinicznych, ratowników medycznych, pielęgniarek, położnych, diagnostów laboratoryjnych, farmaceutów etc

kontogoogle
z
wykop.pl
dodany: 21.06.2026, 21:58:50
  • 190
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
Trao
Trao
Trao 22.06.2026, 14:27:40 via Wykop
  • 3
@giko123: zazwyczaj takie bananki nie sa w niczym wyjątkowe po za tym ze ich rodzice maja kapuche a mimo to zostają lekarzami. Prawda jest taka, ze nauka nie jest skomplikowana, nie musisz logicznie myśleć tylko wykuć ze zrozumieniem i dlatego mamy pokolenia lekarzy w jednej rodzinie. Jeden na pięć pokoleń trafi sie dobry lekarz, a reszta to przeciętni ludzie i gdyby nie miejsce zamieszkania zasuwaliby w biurze albo kołchozie za
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 02.06.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking