Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 16

- 3

- 4
- 2
Miras @volodia dodał sobie wpis, że ma prawdopodobnie nieuczciwego współpracownika i co może zrobić, bo przez niego musi więcej robić i teraz wylewa się na niego gunwo, że daje sobą pomiatać i niech zmieni pracę.
Po pierwsze - promowanie cwaniactwa. Chłop jest zwyczajnie uczciwy, pracuje na siebie i na
- 2
- 2
tylko jednak ze swojej pipidowy bedziesz musial sie wychylic, to co opisales to klasyka pracy w panstowej firmie - bez znaczenia czy bylbys bieglym rewidentem czy asystentem prokuratora
w firmie gdzie pracuje (Krakow) mamy wewnetrzny helpdesk ktory robi to co ty a nawet mniej (np
- 0
prosto z jednej roboty do drugiej.
@mirko_anonim: mogles ze bezplatny wziac w nowej pracy,
- 0
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
- 10
- 1
Rozwijają się dla siebie, będa mieli co do CV wpisać i skoczyć wyżej w innej firmie.
Żeby nie było, ja teraz robie minimum, bo wiem, że jestem już przy suficie dla swojego stanowiska, conajwyżej bym mógł na kierownika iść wyżej, ale się do tego nie nadaje. albo za granicę za euro czy dolary.
Ale jak byłem młody
Żeby być dobrym ekonomistą to naprawdę musisz patrzeć holistycznie na rynki kapitałowe, walutowe, pieniężne, znać większość szkół ortodoksyjnych i heterodoksyjnych, znać matematykę finansową, rachunkowość do pewnego stopnia i finanse przedsiębiorstw.
Dobry ekonomista powinien mieć w sobie trochę coś z filozofa, historyka, socjologia, psychologa.
On
- 1
7
Próbowałam się zatrudnić w Żabce. Oto ile mi zaproponowali

Zielony szyld sklepów jednej z najpopularniejszych sieci handlowych w Polsce widoczny jest na wielu ulicach polskich miast i miasteczek. Przewagą Żabek jest to, że otwarte są niemal codziennie, także w niedzielę i święta. Jakie warunki pracy oferują? Wybrałam się na trzy rozmowy rekrutacyjne.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Mam ciężką zagwozdkę, także mam skromną nadzieję że pomożecie mi w uporządkowaniu myśli a być może na podjęcie decyzji.
W aktualnej firmanie w której pracuje niecałe 3 lata, mam jeszcze miesięczny okres wypowiedzenia, złożyłem wypowiedzenie i od pierwszego lipca docelowo idę do innej pracy.
Wszystko było jasne ale wczoraj zaprosił mnie szef na rozmowę w której oświadczył że chce mnie jakoś przekonać abym został.
I
1
Nowa, wielka inwestycja zagraniczna z olbrzymią dotacją finansową od rządu

Szykuje się nowa, wielka inwestycja zagraniczna w Polsce. Dostanie olbrzymią dotację finansową od polskiego rządu (czytaj: nas podatników). Więcej informacji na ten temat:
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
490
"Dzieją się tu dziwne rzeczy". w Smyku Polacy są zwalniani na rzecz ukraińców.

Atmosfera jest bardzo napięta, szefostwo bazuje na naszym lęku przed stratą pracy - opowiada pracownik Smyk Logistyka w Łodzi. Firma odpowiada: - Rozstania są trudne. ---- Artykuł płatny, niestety nie mam premium. Info w komentarzu.
z- 122
- #
- #
- #
- #
- 1703
- 351
#pracbaza #praca #kolchoz #etat #biznes #korpobitch
6
Biedronka: Fabryka Wypalenia

Sprawdź platformę Odoo: https://www.odoo.com/r/wXd "Kołchoz po polsku" - warunki pracy w sieciach handlowych i syndrom przepracowania. Portugalska grupa Jeronimo Martins, właściciel Biedronki, osiąga rekordowe zyski - około 4 miliardy złotych rocznie czystego zysku - podczas gdy jej 80 tysięcy praco
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Jakie macie miejsce pracy wpisane w umowie jeśli pracujecie zdalnie?
#pracait #korposwiat #korpo #pracbaza #praca #pytanie
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Czemu skupiacie się nad takimi gownami?
HR tylko widzi wasze cv
Techniczni oceniają tylko techn interview często nie wiedzą nic więcej ew nie mają czasu
HR nie pamięta twojego imienia a ty nad czymś takim kminisz
Po co?























