Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko199
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
twelve12
twelve12

twelve12

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4487
  • Znaleziska 648
  • Mikroblog 3839
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
lubie-sernik
lubie-sernik
5 godz. i 23 min temu
  • 138
Byłem dziś na masażu. Miałem masowane najpierw nogi a później plecy i ręce.

Ten tajski masaż jest mega zajebisty. Będę chyba chodził od teraz min. 3 razy w tygodniu po pracy.

Za godzinę masażu zapłaciłem 33 zł. Pewnie można znaleźć jeszcze taniej.

W
lubie-sernik - Byłem dziś na masażu. Miałem masowane najpierw nogi a później plecy i ...

źródło: 16282

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 3 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 2
@redorbiter: Za happy ending trzeba by było dopłacić około 70 - 100 PLN
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 3 godz. i 42 min temu via Wykop
  • 0
@printf: Chyba Khao San
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 3 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 0
@jegertilbake: Tak, tylko że takie masaże są dużo tańsze w Tajlandii
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 2 godz. i 6 min temu via Wykop
  • 1
@printf: A spoko, o tą zupkę chodziło, faktycznie jest bardzo smaczna.
@jegertilbake zgadzam się, a najlepsze są takie gdy nie wiadomo czy będzie coś extra czy nie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dziwne, że sernik jest tam już około miesiąca a nie był jeszcze na masażu Nuru xD
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 3 godz. i 48 min temu
  • 3
#francja #pogoda #globalneocieplenie
twelve12 - #francja #pogoda #globalneocieplenie

źródło: 1000163311

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Trampoliniusz-Pompka
Trampoliniusz-Pompka
3 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@twelve12: trochę manipulacja, bo ta fikcyjna prognoza jest na połowę sierpnia i wtedy zazwyczaj we Francji jest już chłodniej, ale upały w okolicy 40 stopni na przełomie czerwca i lipca to nic szokującego. Właściwie od 2000 roku było tylko 6 lat bez przekroczenia 40 stopni.
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
2 godz. i 48 min temu via Wykop
  • 0
@Trampoliniusz-Pompka:

okolicy 40 stopni
PiotrFr - @Trampoliniusz-Pompka: 
 okolicy 40 stopni

źródło: 1000037331

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
22.06.2026, 16:04:16
  • 40
Uwielbiam ten basen i widok na całe miasto 🥰

Wrzucam relacje z IG bo nie da się tu bezpośrednio wrzucić filmiku.

#sernikpodrozuje
lubie-sernik - Uwielbiam ten basen i widok na całe miasto 🥰

Wrzucam relacje z IG bo...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 22.06.2026, 18:50:20 via Wykop
  • 1
@lubie-sernik: Mega widok trzeba przyznać
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
22.06.2026, 18:06:58
  • 6
Idę, po prostu idę, spacer to dobry zwyczaj
Wdech i, k---a, wydech, i do dziesięciu zliczam
Tlen rzekomo uspokaja, więc się nim upajam
Śmiech to zdrowie, więc chodzę z uśmiechem na mordzie jak pajac

#serniknapolu
lubie-sernik - Idę, po prostu idę, spacer to dobry zwyczaj
Wdech i, k---a, wydech, i ...

źródło: 15641

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 22.06.2026, 18:49:46 via Wykop
  • 1
@lubie-sernik: Jak Ci się chodzi przy takiej temperaturze i wilgotności? Bo mi jakoś tam łatwiej niż jak w Europie jest tak gorąco.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
20.06.2026, 12:13:27
  • 382
Mam dziś 24. urodziny! Życzenia przyjmuję w formie plusów, bo jestem atencyjną…
No dobra, 34. urodziny. Eeeeh… #starosc

Z okazji urodzin wybrałem się do galerii CentralWorld w Bangkoku. Mirki z tagu #perfumy polecali MITH, więc musiałem koniecznie sprawdzić, o co tyle szumu. Niestety, perfumowe świry – zawiodłem się na Was. Polecane przez Was Mystery For Him i Blue Wood kompletnie mi nie podeszły. Nie chciałbym ich nawet za darmo.
lubie-sernik - Mam dziś 24. urodziny! Życzenia przyjmuję w formie plusów, bo jestem a...

źródło: 1

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 20.06.2026, 22:40:20 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: Życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, niech się dobrze mieszka
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
20.06.2026, 18:47:58
  • 9
Tak się bawię w 24 urodziny.

Dajcie od razu suba ma tym całym IG bo mało mam.
lubie-sernik - Tak się bawię w 24 urodziny.

Dajcie od razu suba ma tym całym IG bo m...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 20.06.2026, 19:03:58 via Wykop
  • 0
@thepjoter: Kino 1? Taka nazwa? Nie widziałem tego w nana
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 20.06.2026, 22:37:27 via Wykop
  • 0
@thepjoter: Czyżby zmienili nazwe? Ten bar się chyba Spanky's nazywał. Albo to inny bar ale wygląda jak Spanky's
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
20.06.2026, 12:04:43
  • 48
Kolejny odcinek to i kolejna egzegeza. Jak zawsze o wolności w Kambodży, czyli o tym, jak budować dom marzeń tak, żeby wyglądał jak połączenie rancza, magazynu i lekkiego zakładu karnego.

Bo przecież chodzi o swobodę. Ucieczkę od Europy, systemu, kredytów, kontroli, ciasnych mieszkań i życia za płotem w jakimś powiecie. Tylko że po przyjeździe do tej wolności zaczyna się lista małych detali: kraty w oknach, porządne drzwi, zamki, siatka, mur, fundament pod mur,
zdrajczyciel - Kolejny odcinek to i kolejna egzegeza. Jak zawsze o wolności w Kambodż...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 14.01.17

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 20.06.2026, 12:21:14 via Wykop
  • 4
@zdrajczyciel: Bardzo trafny opis
  • Odpowiedz
Haussman_KW
Haussman_KW
19.06.2026, 16:03:44
  • 26
#raportzpanstwasrodka co tam u was biedaki, pamiętajcie, piątek piątunio
Haussman_KW - #raportzpanstwasrodka co tam u was biedaki, pamiętajcie, piątek piątuni...

źródło: image

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 20.06.2026, 10:46:20 via Wykop
  • 1
@Niedobry: Ale nie mów o całej Azji. Dużo zwiedziłem i jadłem w naprawdę świetnych warunkach. Zależy jakie restauracje wybierasz.
  • Odpowiedz
plac8o
plac8o
19.06.2026, 08:10:31
  • 16
Trwa ofensywa medialna nachlaja - dwa gnioty wrzucone jeszcze przed klapkiem. Oba zrobione na o-------l. Ilość, proszę państwa, nie jakość. #raportzpanstwasrodka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 19.06.2026, 08:11:42 via Wykop
  • 11
@plac8o: Może będzie drama, że podkrada mu zasięgi wrzucając wcześniej xD
  • Odpowiedz
Bejwatch
Bejwatch
19.06.2026, 08:06:44
  • 1
Krytycy stylu życia polonusów-jutuberów z Kambodży często podnoszą argument braku emerytury dla naszych idoli.
Poniżej krótki film wyjaśniający wątpliwości uczestników tego tagu.

#raportzpanstwasrodka
Bejwatch - Krytycy stylu życia polonusów-jutuberów z Kambodży często podnoszą argumen...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 19.06.2026, 08:11:09 via Wykop
  • 4
@Bejwatch: Super autorytety ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
18.06.2026, 20:00:06
  • 7
#raportzpanstwasrodka
Amsterdamski fryzjer pozdrawia 🤚🏻😁
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Amsterdamski fryzjer pozdrawia 🤚🏻😁

źródło: IMG_0467

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 18.06.2026, 20:21:13 via Wykop
  • 3
@Koner1391: Czemu nie? Może odłoży i wróci
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 19.06.2026, 08:06:12 via Wykop
  • 0
@stopmen: Co nie zmienia faktu, że może wróci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
18.06.2026, 11:46:36
  • 5
Strasznie zazdroszczem uzytkownikowi @lubie-sernik tajlandzkiej przygody. Zadnego innego kraju nie wspominam tak dobrze xD Super d------i, które wręcz szukaja kontaktu z Tobą, jedzonko, klimat. No ale przede wszystkim d------i 8-) p0lczyska w porównaniu z azjatkami to jakby porównywać Jaeco 7 do Mercedesa S klasy xD

ehhhh

#oswiadczenie #tajlandia #podrozujzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 18.06.2026, 20:22:50 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: żarcie paskudne? Coś słabo wybierałeś jedzenie
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
18.06.2026, 11:39:24
  • 7
#raportzpanstwasrodka trzeba zrobić ankietę, kto jeszcze na tagu smaruje majonezem na wierzchu, po pomidorach...
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka trzeba zrobić ankietę, kto jeszcze na tagu smaruj...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 18.06.2026, 12:03:05 via Wykop
  • 8
@imtiredboss: Nie trzeba do tego ankiety, nikt normalny tak nie robi xD
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 18.06.2026, 18:47:39 via Wykop
  • 0
@Tagliacozzo: np. na ser, na pomidory nie
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 18.06.2026, 20:21:50 via Wykop
  • 0
@Tagliacozzo: dla mnie niesmacznie tak
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
18.06.2026, 11:36:24
  • 7
#raportzpanstwasrodka
Mamy naszego kambodzanskiego Jeffa Dabe!
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Mamy naszego kambodzanskiego Jeffa Dabe!

źródło: IMG_6991

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 18.06.2026, 12:03:29 via Wykop
  • 3
@JJtriple777: ależ paskudna łapa
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
17.06.2026, 11:21:34
  • 132
Właśnie w 7 eleven kupiłem mango które okazało się smażoną dynią.

Za każdym razem jak idę do sklepu to przypadkowo kupuje coś dziwnego. Ostatnio kupiłem jakieś śmierdzące kalmary w przyprawach w formie chipsów. Oczywiście były bardzo ostre.

Jeśli chodzi o jedzenie to na razie porzuciłem kuchnie tajską. Zamawiam ostatnio włoskie makarony (całkiem dobre), kuchnie indyjską i na kolację głównie jem sushi. Płacę oczywiście dużo więcej niż za lokalne jedzenie ale kto sernikowi zabroni.
lubie-sernik - Właśnie w 7 eleven kupiłem mango które okazało się smażoną dynią.

Za ...

źródło: 1000059937

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 17.06.2026, 17:07:57 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: Nagraj jakiegoś vloga z urodzin albo włącz live na IG, chętnie bym to pooglądal
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 17.06.2026, 17:09:02 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 17.06.2026, 17:11:26 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: Zamawiaj sobie oddzielne danie warzywne jakieś jak Street food bierzesz, pewnie są jakieś w menu
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 17.06.2026, 17:13:41 via Wykop
  • 0
@aukolb: Kuchnia tajska jest bardzo dobra, tylko trzeba wiedzieć co zamawiać i gdzie, kto był kilka razy w Tajlandii ten wie
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 17.06.2026, 23:44:17 via Wykop
  • 0
@aukolb: większość ludzi tak, zgadza się ale jest dużo dobrych tajskich dań ale rozumiem o co Ci chodzi. Owszem, kuchnia chińska lepsza, bo ma dużo więcej dań
  • Odpowiedz
HeinzGuderian
HeinzGuderian
14.06.2026, 11:27:30
  • 6
#raportzpanstwasrodka
Niby każdy się z wielu aktorów śmieje, ale oni od kilku lat etatu nie powąchali i na głodnych nie wyglądają xD
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 14.06.2026, 22:45:14 via Wykop
  • 1
@HeinzGuderian: Ale to nie jest godne życie.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
12.06.2026, 19:29:05
  • 10
Litr wódki i pół wina. I sześć szlugów...

#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 12.06.2026, 21:57:49 via Wykop
  • 0
@ff99plpowrot: Podeślij ten filmik
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 13.06.2026, 08:51:49 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: Kiedy nowy dłuższy wpis, jestem ciekaw jak wrażenia i jak to będzie się zmieniało z każdym tygodniem.
  • Odpowiedz
zdrajczyciel
zdrajczyciel
12.06.2026, 08:36:14
  • 35
Zordon nagrał kolejny odcinek z cyklu „samokrytyka”, czyli w praktyce: człowiek przez pół godziny tłumaczy, że wszystko poszło dokładnie tak, jak wszyscy mówili, że pójdzie, ale nadal próbuje opowiedzieć to jako element większej strategii życiowej. To już będzie chyba flagowy format na nowym kanale.

Tym razem temat: zdrowie, dieta, głodówka, efekt jojo, fajki, a-----l, grill, brak systematyczności i oczywiście herbatka z imbiru, która w uniwersum pełni funkcję sakramentu oczyszczającego po miesiącach biesiady. Zdziwienie
zdrajczyciel - Zordon nagrał kolejny odcinek z cyklu „samokrytyka”, czyli w praktyce:...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 o 10.36.07

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 12.06.2026, 10:56:59 via Wykop
  • 0
@Towarzysz_Sobaka: Co Ci dokładnie poradziła dietetyczka?
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12 10.06.2026, 23:16:33
  • 16
#raportzpanstwasrodka

Jajecznica to popisowe danie Skalmara a nie umie jej poprawnie zrobić, on robi jajka sadzone i później to miesza, nie tak się to prawidłowo robi. Może się trochę czepiam ale zauważyłem to w odcinku.
twelve12 - #raportzpanstwasrodka

Jajecznica to popisowe danie Skalmara a nie umie je...

źródło: 1000160415

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12
Autor
11.06.2026, 19:32:45 via Wykop
  • 0
@niedorzecznybubr: Źle robi, możesz zobaczyć na YouTubie jak Gordon Ramsay robi.
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12
Autor
11.06.2026, 19:33:10 via Wykop
  • 0
@Karl_Cotlet: No źle właśnie robi, Ramsay się chyba lepiej zna co xD
  • Odpowiedz
twelve12
twelve12
twelve12
Autor
11.06.2026, 23:15:29 via Wykop
  • 0
@Karl_Cotlet: Dobrze, niech każdy je jak lubi.
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
10.06.2026, 17:42:16
  • 5
Jadlem dziś azjatycką - niemiecką kiełbasę smażoną. Omg jakie to było niedobre.

Już wiem dlaczego jedzą tu tylko ryż.

#przegryw #oswiadczenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

twelve12
twelve12
twelve12 10.06.2026, 23:28:19 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: Zamów sobie zupę Tom Yum
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Twelve Twelve

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 27.12.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 03.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia