Rzadko o coś proszę, a dziś błagam. Proszę wszystkich krwiodawców.
PILNIE POTRZEBNA KREW

Wszystkich mogących oddać krew prosimy o jej imienne oddanie dla

Wiktorka Dubina
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@newvir:
Oddawanie krwi dla konkretnej osoby to fikcja, nie rozumiem, czemu ludzie w to wciąż wierzą.
Bez względu czy poda się jakąś osobę czy nie -- krew trafi do tego, kto potrzebuje jej najbardziej.
Nie ma przeskakiwania kolejki i skazywania kogoś na śmierć/cierpienie bo ktoś inny zmobilizował ludzi do oddawania.

Art. 20 Ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 roku o Publicznej Służbie Krwi
„Podmiot leczniczy wykonujący stacjonarne świadczenia zdrowotne nie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@newvir: Cześć. Niestety, ale donacje ze wskazaniem to tylko i wyłącznie statystyka. Krążący mit wśród krwiodawców i osób, które nigdy krwi nie oddały wprowadza ich w błąd. Gdy ktoś odda krew ze wskazaniem wtedy tak na prawdę pokazujemy, że osoba której chcemy pomóc zmobilizowała nas do oddania krwi, jednak ta nie musi trafić do niego. To kwestia badań krzyżowych, miejsca oddania oraz wielu innych czynników. Przez lata ludzie źle interpretowali
  • Odpowiedz
Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ze łzami w oczach, że po prawie 15 latach prowadzenia własnej firmy transportowej będzie zmuszony ją zamknąć ze względu na brak zleceń ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma już 56 lat i świat komputerów, internetu oraz prowowania swoich usług online jest dla niego czarną magią. Pewnie przez to został w tyle na tle konkurencji.

Ta firma jest dla niego spełnianiem dziecięcych
BlackBlack - Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ...

źródło: comment_1640059778GngtIUB1eeyNwjMpiAw1ZR.jpg

Pobierz
  • 273
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2376
@BlackBlack: dalam plusa dla zasięgu, ale myślę że bardziej pomoże wystawienie ofert na jakiś lokalnych grupach facebookowy dla przedsiębiorców, olx czy jakieś inne gumtree niżeli ten post na wypoku. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Bo to leży pod biurkiem ze 3 zasilacze do telewizora żeby podpiąć, do komputera i różnych innych rzeczy trzeba biurko odsunąć porobić porządki w kablach i dopiero patrzeć gdzie kabel się uszkodził.
  • Odpowiedz
  • 0
@Own3d_23: Jak się wyklepie do czwartku ze zdrowiem to na spokojnie podejdę do tematu. Narazie jutro mam wymaz chcą covida wykluczyć bo mi lekarz nie chciał nic przepisać. Maskara
  • Odpowiedz
Mirki, mam problem. Jestem na 3 roku studiów, generalnie totalne wypalenie, mam zaległości, wiem, że u----e semestr. Chciałem wziąć urlop dziekański, jako przyczynę podałem trudną sytuację rodzinną i mi to odrzucili, domagając się "stosownych załączników" (czyli jak rozumiem, nic z tego nie mając podkładki w postaci jakiegoś papierka...?). Nie chcę całkowicie uwalić studiów, a wiem też, że semestru nie zaliczę, co robić?
#studbaza #zalesie #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, co mam zrobić w sytuacji gdy nie odebrałem przesyłki z paczkomatu, bo po prostu nie dostałem informacji na maila i na aplikacje inpost'u że paczka jest w paczkomacie. Gdzieś to jest do odebrania? Co zrobić? #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co wziąć gdy od 4 rano mam stan podgorączkowy który mnie trzyma i póki co to tylko łeb pęka ? Wypiłem gdzieś po 4:00 Saszetkę Gripexu

Bo czekam na telefon od lekarza

#kiciochpyta #lekarz #pomocy
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Merazer wiesz... Ten stan podgorączkowy to też zależy ile on ma :D w końcu to facet xD

Na każdego co innego zadziała :D
  • Odpowiedz
Gram cały czas głównym składem, aż tu nagle mam cały skład w niezarejestrowanych zawodnikach? Jak to zmienić, bo już się poddaje... #fm #fm2020 #gry #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach