W zwiazku z tym, ze natrafilem na post tutaj od jednego usera, ktory zapytal czy jesli wystawil negatywa na allegro to czy moze byc podciagniety do sadu za to bo mu jeden sprzedawca tym grozi. Przypomniala mi sie od razu niemila sytuacja ktora mialem z jednym sprzedajacym januszem na allegro.

Mi kiedys jakis janusz grozil za to, ze wystawilem negatywa. Jakby jak czlowiek napisal do mnie i sie ze mna dogadal to nie
kamil-tika - W zwiazku z tym, ze natrafilem na post tutaj od jednego usera, ktory zap...

źródło: comment_1640645348FkCpL0EAqZMxLtBD10tFpo.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jestem klientem i moim swietym prawem jest to ze cos mi moze nie pasowac.


@kamil-tika: Okrutnie mnie irytują ludzie o twojej mentalności. Proponuję abyś coś sam posprzedawał na Allegro, zobaczymy czy też będziesz taki mądry
  • Odpowiedz
W sumie szukałem w wielu miejscach, ale nie pytałem tutaj
Czy ktoś z was kiedykolwiek ogarniał Redmi Note 8 pro który utknął w bootloopie + ma zablokowany bootloader? Misja jest taka żeby zrobić Flash ale nie usunąć danych, a jak pojechałem do serwisu to oczywiście oni nie potrafią a ziomek który ogarnia to chce 1000zł
#xiaomi #android #miui #pomocy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@emitar taaa, tylko muszę włączyć ten cholerny develop Mode, do którego nie mam dostępu
Na razie próbuje użyć skryptu Pythonowego który z tego co rozumiem wykorzystuje jakiś exploit i robi unlock bootloadera w jakiś magiczny sposób
Tak czy inaczej, dzięki za pomoc
  • Odpowiedz
Poszukuje Mirka, który z dobrej woli, lub za jakieś pieniądze ustali mi kontakt do osoby z Czech (okolice Pragi, Roudnice nad Labem), adres zamieszkania, imię i nazwisko posiadam, jednak brak mi numeru telefonu lub maila. Priv. #czechy #praga #pytanie #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki. Może jakaś dobra osoba miała podobnie lub wie jak to przyspieszyć.
Wniosek o dowod rejestracyjny został złożony w październiku, otrzymałem tymczasowy po 2 tygodniach. Następnie wyjechałem za granicę. Właśnie wróciłem i chciałem odebrać właściwy (stały) dowód, ale zostałem poinformowany ze go nie ma xD tzn nie został dostarczony do starostwa powiatowego. Pytanie jak to przyspieszyć/reklamować? #samochody #pomocy
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@abram66: na mi11 ultra proponuję tak:

Settings - sound & touch - sound effects - equalizer - ustaw wszystkie suwaki na minus 10db.
Na pewno będzie trochę ciszej. No i pamiętaj że funkcja zmiany ewualizera aktywuje się wtedy jak masz połączone słuchawki.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wie ktoś jak uzupełnić ciśnienie w takim piecu? Jak dolać wodę jeżeli mam tylko takie zawory? Jeden jest od gazu to wiadomo, czerwone są na stałe odkręcone do wody i nie wiem co robić xd na YouTube mają jeszcze jakieś inne białe zawory a ja tego nie mam #piec #vaillant #pytaniedoeksperta #ogrzewanie #hydraulika #niebieskiepaski #pomocy
K.....o - Wie ktoś jak uzupełnić ciśnienie w takim piecu? Jak dolać wodę jeżeli mam t...

źródło: comment_1640547391zS88AHByqES1YubAwXGPDH.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po południu mialem o 16:30 ciśnienie 138 na 77 puls 75
teraz o 19:10 158 na 89 puls 84.
Temperatura ciała 37.3C. Mam 25 lat.

Jak długo można mieć podwyższone ciśnienie? Kiedy powinienem zgłosić się do szpitala?

#pomocy #zdrowie #cisnienie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nizax: Czyli jesteś chory i na anybiotyku, masz prawo się źle czuć, mieć podwyższone ciśnienie, mieć problemy ze snem. Jeśli nadal będziesz się czuł źle to jutro normalnie do lekarza. Co do szpitala, jeśli będzie trzeba tam jechać to będziesz to wiedział bez pytania na internetach ;)
  • Odpowiedz
Kupujesz auto ktorym jezdzisz 6 razy w tygodniu, glownie male trasy na silownie/do sklepu/galerii/na obiad. Wybor pada na autko #kia #rio 120km, bo czesto auto tez lezy pod blokiem przez 2-4tygodnie bez jazdy (czesto mnie nie ma w domu)
Chcesz po prostu auto do jazdy, bezawaryjne i z gwarancja, doplacasz 8k do automatu (+8 cali monitor z apple/android auto), czy to olewasz bo i tak sporadycznie jezdzisz?

Sporadycznie jezdzisz autem, doplacasz 8k do automatu?

  • Tak 73.7% (1652)
  • Nie 26.3% (590)

Oddanych głosów: 2242

  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach