Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 1
@Ar_0: Tobie rowniez dziekuje ;) milego tam ;)
W sumie szukałem w wielu miejscach, ale nie pytałem tutaj
Czy ktoś z was kiedykolwiek ogarniał Redmi Note 8 pro który utknął w bootloopie + ma zablokowany bootloader? Misja jest taka żeby zrobić Flash ale nie usunąć danych, a jak pojechałem do serwisu to oczywiście oni nie potrafią a ziomek który ogarnia to chce 1000zł
#xiaomi #android #miui #pomocy
Czy ktoś z was kiedykolwiek ogarniał Redmi Note 8 pro który utknął w bootloopie + ma zablokowany bootloader? Misja jest taka żeby zrobić Flash ale nie usunąć danych, a jak pojechałem do serwisu to oczywiście oni nie potrafią a ziomek który ogarnia to chce 1000zł
#xiaomi #android #miui #pomocy
@adunakher dzwoniło, ale nie w tym kościele. Kopiować możesz w ADB.
- 0
@emitar taaa, tylko muszę włączyć ten cholerny develop Mode, do którego nie mam dostępu
Na razie próbuje użyć skryptu Pythonowego który z tego co rozumiem wykorzystuje jakiś exploit i robi unlock bootloadera w jakiś magiczny sposób
Tak czy inaczej, dzięki za pomoc
Na razie próbuje użyć skryptu Pythonowego który z tego co rozumiem wykorzystuje jakiś exploit i robi unlock bootloadera w jakiś magiczny sposób
Tak czy inaczej, dzięki za pomoc
- 0
Czym sie rozni
MYD92ZEAR1 https://www.ceneo.pl/99146389# od MYD82ZEAR1D1 https://www.ceneo.pl/99146360# ?
Cena na korzysc jednego, a konfig wydaje sie calkowicie taki sam?
#apple #pomocy #macbook
MYD92ZEAR1 https://www.ceneo.pl/99146389# od MYD82ZEAR1D1 https://www.ceneo.pl/99146360# ?
Cena na korzysc jednego, a konfig wydaje sie calkowicie taki sam?
#apple #pomocy #macbook
konto usunięte via iOS
- 1
@Pawciosl: xd jak miales powod to nie, po to sa te komentarze
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Hej Mirki. Może jakaś dobra osoba miała podobnie lub wie jak to przyspieszyć.
Wniosek o dowod rejestracyjny został złożony w październiku, otrzymałem tymczasowy po 2 tygodniach. Następnie wyjechałem za granicę. Właśnie wróciłem i chciałem odebrać właściwy (stały) dowód, ale zostałem poinformowany ze go nie ma xD tzn nie został dostarczony do starostwa powiatowego. Pytanie jak to przyspieszyć/reklamować? #samochody #pomocy
Wniosek o dowod rejestracyjny został złożony w październiku, otrzymałem tymczasowy po 2 tygodniach. Następnie wyjechałem za granicę. Właśnie wróciłem i chciałem odebrać właściwy (stały) dowód, ale zostałem poinformowany ze go nie ma xD tzn nie został dostarczony do starostwa powiatowego. Pytanie jak to przyspieszyć/reklamować? #samochody #pomocy
@Prudel: no jakby złożyli to na infocarze nie miałbyś 12.10 tylko nową datę, ale ok, jak wolisz czekać i wierzyć na słowo okee
- 0
@RugFlipper: zobaczę wieczorem i rano. Skargę napewno jutro złożę. Wątpię żeby to coś zmieniło, ale może będą bardziej uważać na przyszłość
Przy spłukiwaniu wody w kiblu napełnia się do góry muszli i powoli schodzi. Chyba ktoś wrzucił za dużo papieru. Jak się spłuczek to słychać w wannie "gulgulgul" xD jak mogę to odetkać? #lazienka #dom #hydraulik #pomocy #kiciochpyta
- 1
@kreatynamonohydrant: poczkeja to moze samo sie rozpusci i przejdzie
- 1
@Positano1: xD
- 0
Znacie jakąś stronę lub program na komputer do tłumaczenia dokumentów z ang na pol?
doc, ppt, pdf?
Deepl jest ok, ale tylko 3 pliki i koniec. Google znowu tłumaczy ale nie ma jak pobrać.
#translator #dokument #tlumaczenie #pdf #kiciochpyta #pomocy #informatyka
doc, ppt, pdf?
Deepl jest ok, ale tylko 3 pliki i koniec. Google znowu tłumaczy ale nie ma jak pobrać.
#translator #dokument #tlumaczenie #pdf #kiciochpyta #pomocy #informatyka
konto usunięte via Android
- 1
Cześć, czy mogę zmniejszyć głośność minimalna w Xiaomi Mi 11 lite 5G? Najniższa głośność na słuchawkach jest nadal zbyt wysoka do snu.
#xiaomi #smartfon #pomocy #pytanie #elektronika
#xiaomi #smartfon #pomocy #pytanie #elektronika
@abram66: na mi11 ultra proponuję tak:
Settings - sound & touch - sound effects - equalizer - ustaw wszystkie suwaki na minus 10db.
Na pewno będzie trochę ciszej. No i pamiętaj że funkcja zmiany ewualizera aktywuje się wtedy jak masz połączone słuchawki.
Settings - sound & touch - sound effects - equalizer - ustaw wszystkie suwaki na minus 10db.
Na pewno będzie trochę ciszej. No i pamiętaj że funkcja zmiany ewualizera aktywuje się wtedy jak masz połączone słuchawki.
- 1
@misiek735 dziękuję zadzialalo!
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Po przejściu czuję pustkę. Dajcie jakieś gry które uzupełnią lukę po Kronikach?
#pomocy #kronikimyrtany #gry #grykomputerowe
#gothic
#pomocy #kronikimyrtany #gry #grykomputerowe
#gothic
@Marek_Kodrat: musisz chyba drugi raz Kroniki Myrtany odpalić, bo po tym co chłopaki odwalili, nawet oryginalny Gothic jakoś taki amatorski się wydaje XD
konto usunięte via iOS
- 0
Wie ktoś jak uzupełnić ciśnienie w takim piecu? Jak dolać wodę jeżeli mam tylko takie zawory? Jeden jest od gazu to wiadomo, czerwone są na stałe odkręcone do wody i nie wiem co robić xd na YouTube mają jeszcze jakieś inne białe zawory a ja tego nie mam #piec #vaillant #pytaniedoeksperta #ogrzewanie #hydraulika #niebieskiepaski #pomocy
źródło: comment_1640547391zS88AHByqES1YubAwXGPDH.jpg
Pobierz- 3
@Nizax: Czyli jesteś chory i na anybiotyku, masz prawo się źle czuć, mieć podwyższone ciśnienie, mieć problemy ze snem. Jeśli nadal będziesz się czuł źle to jutro normalnie do lekarza. Co do szpitala, jeśli będzie trzeba tam jechać to będziesz to wiedział bez pytania na internetach ;)
- 3
@Nizax: Tak, nie odstawiaj sobie sam antybiotyku.
- 0
#pomocy #slodycze #kiciochpyta #zakupy
Gdzie w Polsce można kupić taką dużą łamiszczękę? Nie umiem znaleźć
Gdzie w Polsce można kupić taką dużą łamiszczękę? Nie umiem znaleźć
źródło: comment_16405322219FxRMLgbJMUeKiOE7AdNVU.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kupujesz auto ktorym jezdzisz 6 razy w tygodniu, glownie male trasy na silownie/do sklepu/galerii/na obiad. Wybor pada na autko #kia #rio 120km, bo czesto auto tez lezy pod blokiem przez 2-4tygodnie bez jazdy (czesto mnie nie ma w domu)
Chcesz po prostu auto do jazdy, bezawaryjne i z gwarancja, doplacasz 8k do automatu (+8 cali monitor z apple/android auto), czy to olewasz bo i tak sporadycznie jezdzisz?
Chcesz po prostu auto do jazdy, bezawaryjne i z gwarancja, doplacasz 8k do automatu (+8 cali monitor z apple/android auto), czy to olewasz bo i tak sporadycznie jezdzisz?
Sporadycznie jezdzisz autem, doplacasz 8k do automatu?
- Tak 73.7% (1652)
- Nie 26.3% (590)
konto usunięte via Android
- 242
@Trunktwilight tylko automat. Nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz
- 419
@Trunktwilight: na taką jazdę bym wybrał szrota za 5k
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#stacjabenzynowa #tasmaklejaca #pomocy #orlen
Mirki pomocy myślicie ze na stacji benzynowej orlen dostane dzisś (w święta taśmę klejąca) może być nawet taka izolacyjna, właściwie to jakakolwiek ;))
Mirki pomocy myślicie ze na stacji benzynowej orlen dostane dzisś (w święta taśmę klejąca) może być nawet taka izolacyjna, właściwie to jakakolwiek ;))






















Mi kiedys jakis janusz grozil za to, ze wystawilem negatywa. Jakby jak czlowiek napisal do mnie i sie ze mna dogadal to nie
źródło: comment_1640645348FkCpL0EAqZMxLtBD10tFpo.jpg
Pobierz@kamil-tika: Okrutnie mnie irytują ludzie o twojej mentalności. Proponuję abyś coś sam posprzedawał na Allegro, zobaczymy czy też będziesz taki mądry