Drodzy Mircy,

Potrzebuję darmową apkę na androida która umożliwia edycję dokumentow w formacie PDF
Doradzicie jakąś?

Ściągnąłem już trzy i żadna się nie nadaje, a chciałbym zaktualizować swoje CV.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jeżeli ktos, jakaś grupa szuka #przyjaciel osoby do pogadania to chętnie się spotkam, dolacze. Jestem z #czestochowa wczoraj żona powiedziała że chce się rozstać, wiem że to definitywne bo już mieliśmy dwie sytuacje i widzę jak to mowi. U mnie w środku ogromny strach, pustka, ból i wiem, że muszę coś robić bo nie mam nikogo innego w tym mieście... Mam 34 lata. Może jakaś grupa potrzebuje kogoś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@novyr9: Zią, bo masz 10 błędnych odpowiedzi więc cisnę, że to nie wełnowiec, a tarcznik. Napisałam od razu, że wełnowiec jest bardzo charakterystyczny i nie do pomylenia. To, że coś jest białe nie sprawia, że jest wełnowcem. Ty masz stadium larwalne tarcznika i widoczne tarczki. Mało tego dałam link do opracowania. Się sam spinasz bo ktoś zamiast pierdzieć, że coś mu się wydaje piszę stanowczo i wprost jak jest.
  • Odpowiedz
  • 1
@magnes125: Dopiero do mnie jadą, bom ograniczony życiowo obecnie przez koronę ;) trzymam za słowo. Przynajmniej z nudów wreszcie Zielistkę rozmnożyłem :D
  • Odpowiedz
Kurde, mam problem. Nie wiem co kupić szwagrowi i wujkowi pod choinkę. Najprościej byłoby kupić alko, ale to odpada. Macie jakieś pomysły na fajny prezent taki w przedziale 50-100zl? Jedynie co mi przychodzi do głowy oprócz skarpetek to kubek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#prezent #swieta #choinka #pomocy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, polećcie proszę jakieś fajne słuchawki bezprzewodowe (true wireless) dokanałowe tak w okolicach do 150 zł.
Myślałam, żeby niebieskiemu sprawić na święta. Ale kompletnie się na tym nie znam. Z wymagań to muszą być z mikrofonem, posiadać regulację głośności, najlepiej żeby były wodoodporne i posiadały redukcję szumów
Powiem tak - polećcie cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytaniedoeksperta #pytanie #prezent #niebieskiepaski
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Amestris: związek idealny - cisza 24/7. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Huawei Freebuds 4i są spoko, mają wyciszenie i jak na moje uszy całkiem sensowny dźwięk. Niestety przekraczają budżet o jakąś stówkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Mirki - chodzi o kreator do tworzenia CV anglojęzyczny i darmowy. Nie wysyłałem CV od 1410, matka mojego dziecka potrzebuje i mówi, że wszystki niby darmowe, a na końcu płać lub opłać subskrybcję. Wolałbym nie przechodzić przez to bagno i skorzystać z cudzego doświadczenia. Może nie jest najlepsza, ale zrobiła dzisiaj naleśniki. Będę wdzięczny i płacę plusowaniem każdego wpisu i komentarza przez tydzień (co więcej mógłbym dać)
#cv #szukampracy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bi-tek: Resume me wygrało, bo jest proste jak ona.
Pały i tak nie chciała zroić, ale w nagrodę jako zwycięzca dostajesz jeszcze plusowanie tydzień wstecz i zaczynam.
Dzięki mirku
  • Odpowiedz
Czy jak oddaję mocz do badania to muszę opisywać pojemnik z moczem, czy Pani naklei naklejkę? Nie mam żadnego pisaka, który pisałby po plastiku, a naklejanie szarą taśmą kawałka papieru na pojemniczek.. no proszę was xD #kiciochpyta #pomocy #diagnostyka #badania
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#prawo #meble #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac #zalesie #pomocy

Dwóch klientów zamówiło u nas taką samą składana sofę. Niestety nastąpiła pomyłka i jeden dostał wersję lewą drugi prawą a powinno być na odwrót. Chcieliśmy po prostu wymienić zrobić podmiankę i sprawa załatwiona. Niestety jeden z nich nie chce się zgodzić ponieważ jednak pasuje mu również druga opcja i poza tym kanapa już jest
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj padł mi dysk w laptopie, a ze mam drugi laptop który jest w częściach to podmieniłem dysku, zainstalowałem Windowsa i laptop działa. Dysk hdd czyli taki jaki był wcześniej, ta sama firma, dysk wyczyszczony ofc i pytanie teraz czemu laptop płynnie chodzi, ale granie na geforce now czy na xcloud graniczy z cudem, wszytko się tnie, fps Max 15, filmy na netflix czy pobrane nawet na kompa sprawiają ból oczu, bo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Svav: nie pamiętam jak jest w zadaniu, ale jeżeli mistrzowskie to muszą być odpowiednio długie tj. najwyższego poziomu

Jak robisz drift najpierw się pokazuje że drift, później dobry drift, super-wspaniały itd.
  • Odpowiedz
#olx #przesylki #pomocy Może ktoś się orientuje, czy jest możliwość anulowania opłaconego zamówienia na olx? Kupiłam stary projektor, ale dzień później znalazłam inną ofertę. Sprzedawca ma możliwość anulowania wysyłki, miał ją wysłać jutro, ale nie chce się na to zgodzić. Ja nie mam takiej opcji. Plus brak jakiegokolwiek kontaktu z centrum pomocy olx, numer podany do nich „nie istnieje”. Ma ktoś jakieś pomysły? Co w sytuacji,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W jakim sklepie kupię gotowe ciasto na pierniki, takie z lodówki, co to trzeba je tylko rozwałkować i wyciąć pierniczki? Musi być bez mleka i jaj, widziałam jakiś czas temu takie w aldi, ale dzisiaj przyjechałam i już nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przykładowy piesek:
https://zapodaj.net/images/7787432bdf8ae.png

Drogie Wykopki! Schroniskowe Pieski proszą o dobry uczynek, sekunda roboty do sekundy roboty i będą nakarmione, tyle ile się uzbiera. Pokażmy tym bidulom, że nie wszyscy ludzie zawodzą.
To proste i szybkie!
1) zaloguj na olx (wystarczą dwa kliki, jak ma się konto gmail),
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, lubie pomagać a discord jest fajną platformą do tego by poznać kogoś kto potrzebuje pomocy. Serwer w fazie początkowej i cały czas się "rozwija". Idea jest prosta - jest osoba potrzebująca pomocy a z drugiej jest osoba która ma możliwość udzielenia tej pomocy. Mam w planach oczywiście nagradzanie osoby której udało się udzielić pomocy, narazie nie wiem jak miałoby to działać ale na wszystkto będzie pora. Pomysł mi się podoba bo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

forum przechodzi do lamusa


@uczihaobito: i dlatego właśnie postawiłbym na forum. Ludzie teraz wracają do starych rzeczy i wiele osób po czasie zauważa przewagę klasycznych for od takich durnych grup na fb, czy discordzie.

Tak jak napisałeś, taki discord nie byłby dużo lepszy od napisania prośby o coś na wykopie dodając odpowiednie tagi, także nie widzę świetlanej przyszłości Twojego pomysłu, aczkolwiek mam nadzieję, że nie podetnie Ci to zbytnio skrzydeł,
  • Odpowiedz