mirasy czy jest wśród was dobra dusza, która pozyczy mi do jutrzejszego wieczora pincdzisiont złoty #pytanie #pomocy #pozyczka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

nekstbestever
via iOS- 1

konto usunięte
- 0
@nekstbestever: ale to nie bede ja

nekstbestever
- 0
@mt1t29r2: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Drodzy Mircy,
Potrzebuję darmową apkę na androida która umożliwia edycję dokumentow w formacie PDF
Doradzicie jakąś?
Ściągnąłem już trzy i żadna się nie nadaje, a chciałbym zaktualizować swoje CV.
Potrzebuję darmową apkę na androida która umożliwia edycję dokumentow w formacie PDF
Doradzicie jakąś?
Ściągnąłem już trzy i żadna się nie nadaje, a chciałbym zaktualizować swoje CV.
- 0
@Mistrzrozkimnki: płatne to mają, jak poszukasz to za darmo do sciagniecia z neta: nazwa aplikacji z dopiskiem "unlocked apk" wpisz w google
- 0
@Mistrzrozkimnki: cokolwiek edytującego wektory jest w stanie zedytować pdf
podobno jest inkscape na zgredoida
a to czy warto się męczyć w darmowej apce to już inna para kaloszy
podobno jest inkscape na zgredoida
a to czy warto się męczyć w darmowej apce to już inna para kaloszy
- 0
Mirki, jakie słuchawki dokanałowe, bezprzewodowe do 100/150zł polecacie ? Słyszałem dobre opinie o QCY T5 TWS, ale jeśli chodzi o bezprzewodówki, to jestem totalnym laikiem. Z góry dzięki za pomoc :D
#kiciochpyta #pomocy #audio #sluchawkibezprzewodowe #preznety
#kiciochpyta #pomocy #audio #sluchawkibezprzewodowe #preznety
Jeżeli ktos, jakaś grupa szuka #przyjaciel osoby do pogadania to chętnie się spotkam, dolacze. Jestem z #czestochowa wczoraj żona powiedziała że chce się rozstać, wiem że to definitywne bo już mieliśmy dwie sytuacje i widzę jak to mowi. U mnie w środku ogromny strach, pustka, ból i wiem, że muszę coś robić bo nie mam nikogo innego w tym mieście... Mam 34 lata. Może jakaś grupa potrzebuje kogoś
Mirko pomóż, co atakuje moje palmy areki?
Wiele razy psikane polysectem ale nie mogę zwalczyć… w komentarzu drugie foto.
#kwiaty #kwiatydoniczkowe #ogrodnictwo #ogrod #pomocy
Wiele razy psikane polysectem ale nie mogę zwalczyć… w komentarzu drugie foto.
#kwiaty #kwiatydoniczkowe #ogrodnictwo #ogrod #pomocy
źródło: comment_1639478773R6vDI3JVvrMhU3kJzxLIy9.jpg
Pobierz@novyr9: Zią, bo masz 10 błędnych odpowiedzi więc cisnę, że to nie wełnowiec, a tarcznik. Napisałam od razu, że wełnowiec jest bardzo charakterystyczny i nie do pomylenia. To, że coś jest białe nie sprawia, że jest wełnowcem. Ty masz stadium larwalne tarcznika i widoczne tarczki. Mało tego dałam link do opracowania. Się sam spinasz bo ktoś zamiast pierdzieć, że coś mu się wydaje piszę stanowczo i wprost jak jest.
- 1
@magnes125: Dopiero do mnie jadą, bom ograniczony życiowo obecnie przez koronę ;) trzymam za słowo. Przynajmniej z nudów wreszcie Zielistkę rozmnożyłem :D
- 0
@Xavax: Myślę, że w tym sklepie z artykułami dla facetów możesz znaleźć coś odpowiedniego: https://forhim.pl/.
Czy ktoś może polecić podwójną ładowarkę indukcyjna do telefonów? I czy to w ogole sens? ( telefony to iphone 8 Plus i iphone 12 ) #ios #bojowkaios #android #bojowkaandroid #kiciochpyta #pomocy #technologia
Mirki, polećcie proszę jakieś fajne słuchawki bezprzewodowe (true wireless) dokanałowe tak w okolicach do 150 zł.
Myślałam, żeby niebieskiemu sprawić na święta. Ale kompletnie się na tym nie znam. Z wymagań to muszą być z mikrofonem, posiadać regulację głośności, najlepiej żeby były wodoodporne i posiadały redukcję szumów
Powiem tak - polećcie cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytaniedoeksperta #pytanie #prezent #niebieskiepaski
Myślałam, żeby niebieskiemu sprawić na święta. Ale kompletnie się na tym nie znam. Z wymagań to muszą być z mikrofonem, posiadać regulację głośności, najlepiej żeby były wodoodporne i posiadały redukcję szumów
Powiem tak - polećcie cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytaniedoeksperta #pytanie #prezent #niebieskiepaski
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Amestris: związek idealny - cisza 24/7. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Huawei Freebuds 4i są spoko, mają wyciszenie i jak na moje uszy całkiem sensowny dźwięk. Niestety przekraczają budżet o jakąś stówkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Huawei Freebuds 4i są spoko, mają wyciszenie i jak na moje uszy całkiem sensowny dźwięk. Niestety przekraczają budżet o jakąś stówkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@Amestris: któryś model Edifiera był spoko.
- 4
@MojePandemonium: prosz 89.71.177.247
co teraz z tym ip zrobisz?
co teraz z tym ip zrobisz?
@MojePandemonium trzeba pisać do Gugla albo policji, najlepiej tej irlandzkiej albo amerykańskiej
Źle się czuje i chciałbym pogadać
#chcepogadac #problemowanie #mamdosc #pomocy #logikaniebieskichpaskow
#chcepogadac #problemowanie #mamdosc #pomocy #logikaniebieskichpaskow
- 0
@uczihaobito: chcesz to pisz
@uczihaobito: no to se gadaj
- 3
Mirki - chodzi o kreator do tworzenia CV anglojęzyczny i darmowy. Nie wysyłałem CV od 1410, matka mojego dziecka potrzebuje i mówi, że wszystki niby darmowe, a na końcu płać lub opłać subskrybcję. Wolałbym nie przechodzić przez to bagno i skorzystać z cudzego doświadczenia. Może nie jest najlepsza, ale zrobiła dzisiaj naleśniki. Będę wdzięczny i płacę plusowaniem każdego wpisu i komentarza przez tydzień (co więcej mógłbym dać)
#cv #szukampracy
#cv #szukampracy
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@bi-tek: Resume me wygrało, bo jest proste jak ona.
Pały i tak nie chciała zroić, ale w nagrodę jako zwycięzca dostajesz jeszcze plusowanie tydzień wstecz i zaczynam.
Dzięki mirku
Pały i tak nie chciała zroić, ale w nagrodę jako zwycięzca dostajesz jeszcze plusowanie tydzień wstecz i zaczynam.
Dzięki mirku
- 0
Czy jak oddaję mocz do badania to muszę opisywać pojemnik z moczem, czy Pani naklei naklejkę? Nie mam żadnego pisaka, który pisałby po plastiku, a naklejanie szarą taśmą kawałka papieru na pojemniczek.. no proszę was xD #kiciochpyta #pomocy #diagnostyka #badania
konto usunięte via Android
- 1
#prawo #meble #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac #zalesie #pomocy
Dwóch klientów zamówiło u nas taką samą składana sofę. Niestety nastąpiła pomyłka i jeden dostał wersję lewą drugi prawą a powinno być na odwrót. Chcieliśmy po prostu wymienić zrobić podmiankę i sprawa załatwiona. Niestety jeden z nich nie chce się zgodzić ponieważ jednak pasuje mu również druga opcja i poza tym kanapa już jest
Dwóch klientów zamówiło u nas taką samą składana sofę. Niestety nastąpiła pomyłka i jeden dostał wersję lewą drugi prawą a powinno być na odwrót. Chcieliśmy po prostu wymienić zrobić podmiankę i sprawa załatwiona. Niestety jeden z nich nie chce się zgodzić ponieważ jednak pasuje mu również druga opcja i poza tym kanapa już jest
- 5
@Boooooooooooooooooo: xd
@Boooooooooooooooooo:
Tak zwane prawo meblarskie firma ma prawo do swojej kanapy jeśli miłość na tej kanapie nie zostala skonsumowana ma prawo do zmiany kierunku narożnika
Tak zwane prawo meblarskie firma ma prawo do swojej kanapy jeśli miłość na tej kanapie nie zostala skonsumowana ma prawo do zmiany kierunku narożnika
Wczoraj padł mi dysk w laptopie, a ze mam drugi laptop który jest w częściach to podmieniłem dysku, zainstalowałem Windowsa i laptop działa. Dysk hdd czyli taki jaki był wcześniej, ta sama firma, dysk wyczyszczony ofc i pytanie teraz czemu laptop płynnie chodzi, ale granie na geforce now czy na xcloud graniczy z cudem, wszytko się tnie, fps Max 15, filmy na netflix czy pobrane nawet na kompa sprawiają ból oczu, bo
#forzahorizon5 #pomocy
Jak wykręcić 10 umiejętności driftu Nissanem w wyzwaniu cotygodniowym? O co w tym dokładnie chodzi?
Jak wykręcić 10 umiejętności driftu Nissanem w wyzwaniu cotygodniowym? O co w tym dokładnie chodzi?
#olx #przesylki #pomocy Może ktoś się orientuje, czy jest możliwość anulowania opłaconego zamówienia na olx? Kupiłam stary projektor, ale dzień później znalazłam inną ofertę. Sprzedawca ma możliwość anulowania wysyłki, miał ją wysłać jutro, ale nie chce się na to zgodzić. Ja nie mam takiej opcji. Plus brak jakiegokolwiek kontaktu z centrum pomocy olx, numer podany do nich „nie istnieje”. Ma ktoś jakieś pomysły? Co w sytuacji,
W jakim sklepie kupię gotowe ciasto na pierniki, takie z lodówki, co to trzeba je tylko rozwałkować i wyciąć pierniczki? Musi być bez mleka i jaj, widziałam jakiś czas temu takie w aldi, ale dzisiaj przyjechałam i już nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytanie #pytaniedoeksperta #pomocy
Przykładowy piesek:
https://zapodaj.net/images/7787432bdf8ae.png
Drogie Wykopki! Schroniskowe Pieski proszą o dobry uczynek, sekunda roboty do sekundy roboty i będą nakarmione, tyle ile się uzbiera. Pokażmy tym bidulom, że nie wszyscy ludzie zawodzą.
To proste i szybkie!
1) zaloguj na olx (wystarczą dwa kliki, jak ma się konto gmail),
https://zapodaj.net/images/7787432bdf8ae.png
Drogie Wykopki! Schroniskowe Pieski proszą o dobry uczynek, sekunda roboty do sekundy roboty i będą nakarmione, tyle ile się uzbiera. Pokażmy tym bidulom, że nie wszyscy ludzie zawodzą.
To proste i szybkie!
1) zaloguj na olx (wystarczą dwa kliki, jak ma się konto gmail),
Witam, lubie pomagać a discord jest fajną platformą do tego by poznać kogoś kto potrzebuje pomocy. Serwer w fazie początkowej i cały czas się "rozwija". Idea jest prosta - jest osoba potrzebująca pomocy a z drugiej jest osoba która ma możliwość udzielenia tej pomocy. Mam w planach oczywiście nagradzanie osoby której udało się udzielić pomocy, narazie nie wiem jak miałoby to działać ale na wszystkto będzie pora. Pomysł mi się podoba bo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
forum przechodzi do lamusa
@uczihaobito: i dlatego właśnie postawiłbym na forum. Ludzie teraz wracają do starych rzeczy i wiele osób po czasie zauważa przewagę klasycznych for od takich durnych grup na fb, czy discordzie.
Tak jak napisałeś, taki discord nie byłby dużo lepszy od napisania prośby o coś na wykopie dodając odpowiednie tagi, także nie widzę świetlanej przyszłości Twojego pomysłu, aczkolwiek mam nadzieję, że nie podetnie Ci to zbytnio skrzydeł,
Czy zamawiając #glo dostanę jakies kody na darmowe wkłady? czy trzeba z przedstawicielem osobiście?
#pomocy #kiciochpyta
#pomocy #kiciochpyta
Komentarz usunięty przez moderatora
@jajochlebki https://maszwybor.pl/r/SWVLVPDIT urządzenie za 29 zł plus 2 paczki wkładów za darmo. Potem jak będziesz zbierał punkty możesz wymieniać na kody 2+1 :)



























