Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
TSoprano

TSoprano

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38099
  • Znaleziska 11183
  • Mikroblog 26916
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 144
jazdaniebieski2023
jazdaniebieski2023
16 godz. i 57 min temu
  • 0
Mircy z #apple #kiciochpyta Mam 13 Pro Max i bateria ma maksymalną pojemność 78%. Ile obecnie kosztuje wymiana baterii na oryginalną? Czy stracę wodoszczelność czy tam odporność na zachlapanie? I ostatnie czy odczuje że bateria będzie dłużej trzymać? Obecnie już słabo. Nie chcę wymieniać teraz telefonu. Czekam na premierę nowego modelu i wtedy zobaczę czy warto zmieniać.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 15 godz. i 42 min temu via Wypiek
  • 2
@jazdaniebieski2023 Zrób sobie backup przed oddaniem.
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 19 godz. i 39 min temu
  • 4
Brawo Kamil. #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M0ke
M0ke
19 godz. i 44 min temu
  • 5
Dowiezie to? #tenis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 19 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 0
@M0ke: Oby.
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 20 godz. i 40 min temu
  • 0
Lewis musisz! #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano wczoraj, 02:30:25
  • 2
Ciężko się słucha tego ich komentowania.
#lemans
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

krzysztof_wu
krzysztof_wu
krzysztof_wu
wczoraj, 02:36:58 via Wykop
  • 3
@TSoprano: lepiej słuchać silników z onboardów, aston jest git lub ferarka roburowa
  • Odpowiedz
Majsteroo94
Majsteroo94
Majsteroo94
wczoraj, 04:11:56 via Wykop
  • 1
@krzysztof_wu: onboard z Astona w tym roku top
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano wczoraj, 01:35:08
  • 1
Hjundaj ożył.
#lemans
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iquiet
iquiet
12.06.2026, 20:36:27
  • 3
Bardzo ładnie wyglądająca i do tej pory dobrze sprawdzająca się pogoda od IMGW ;)
Ps. Na #android też dostępna ale musicie wyszukać sami albo wejść na stronę IMGW meteo i tam kliknąć w odnośnik.

#pogoda #ios #iphone #aplikacje
iquiet - Bardzo ładnie wyglądająca i do tej pory dobrze sprawdzająca się pogoda od IM...

źródło: image_picker_A71A76F6-FBA1-468C-B4DD-380639525D5F-87728-000014F1C240D5B1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 12.06.2026, 22:06:56 via Wypiek
  • 0
@TheMan Yr jest solidna. Polecam przetestować.
  • Odpowiedz
NinjaGunn
NinjaGunn
NinjaGunn
12.06.2026, 19:04:48
  • 0
Ma ktoś polecić płatną telewizję internetową? Siedzę w UK i chcę miec dostęp do niej na telefonie, tablecie i laptopie. Wykupiłem canal plus używając vpn, ale mi anulowali wlasnie za używanie vpn.

#telewizja #uk #kiciochpyta #internet
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 12.06.2026, 19:32:35 via Wypiek
  • 2
@NinjaGunn Polecam tag #iptv
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 12.06.2026, 20:37:23 via Wypiek
  • 1
@NinjaGunn Jakiego VPNa używałeś? Nord dawał radę z Canal+. Nawet z HBO działa, a oni są bardzo wybredni. Sweet tv może spróbuj?
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 12.06.2026, 22:03:53 via Wypiek
  • 0
@NinjaGunn U mnie czasami canal+ wykrywał VPN, ale wystarczyło tylko protokół zmienić lub wymusić zamknięcie aplikacji i działało. Ale najczęściej lepiej i szybciej jest kupić IPTV niż się użerać z takimi problemami.
  • Odpowiedz
wcaleniepchamsiewmultikonto
wcaleniepchamsiewmultikonto
12.06.2026, 15:45:57
  • 0
Kupiłem koszulki polo z Ochnika na promocji. Rozmiar XXL, chociaż to zawyżone jest, bo są XL. Po pierwszym praniu (tak jak na metce) wszystkie skróciły się, także napiszę reklamację za ten chłam.

Pytanie do specjalistów z #modameska

Gdzie można kupić jakościowo poprawne koszulki polo, z jakich firm? Cenowo myślę, że 150-200 mogę dać za sztukę czegoś sensownego na promocji z Zalando :)

Chodzi mi o smart casual, więc Fred Perry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 12.06.2026, 15:51:13 via Wykop
  • 1
@wcaleniepchamsiewmultikonto: Superdry, nie kurczą się po praniu i długo wytrzymują.
  • Odpowiedz
Lightwave
Lightwave
08.06.2026, 17:43:13
  • 3
#apple gość wygląda jakby był połączeniem Stiflera i Sherminatora
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 08.06.2026, 17:44:28 via Wypiek
  • 0
@Lightwave Sztuczny strasznie. Jakbym oglądał Trudne Sprawy.
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 08.06.2026, 17:42:49
  • 1
Czy to jest rok 2024? #apple
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BoltoS
BoltoS
08.06.2026, 17:17:13
  • 1
będzie coś ciekawego dzisiaj? #apple
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 08.06.2026, 17:17:53 via Wypiek
  • 0
@BoltoS Udoskonalenia tego, co zepsuli w zeszłym roku.
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 08.06.2026, 17:13:40
  • 0
iOS 27 na iPhone 11. Tego się nie spodziewałem. #iphone
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nietopies
nietopies
08.06.2026, 17:15:02 via iOS
  • 2
@TSoprano: właściwie nie ma żadnego przeskoku, ai nowego nie będzie ale i tak miło z ich strony
  • Odpowiedz
marcus-tipo
marcus-tipo
08.06.2026, 17:02:46
  • 2
To chyba ostatnie WWDC które poprowadzi Tim Apple
#apple
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 08.06.2026, 17:09:19 via Wypiek
  • 0
@marcus-tipo Ostatnie Good Morning.
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 07.06.2026, 13:13:13
  • 6
Nic się już tutaj nie stanie. Można iść spać. #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

amelinowa
amelinowa
amelinowa
07.06.2026, 00:54:49
  • 0
Może mi ktoś logicznie wyjaśnić z jakiej paki Chwalinska będzie rozstawiona przy starcie w kolejnych turniejach ale dopiero od US Open (bo tak słyszałem)? Przecież ranking jest aktualizowany co poniedziałek a Wimbledon startuje dopiero 29.06 gdzie nie ma nawet jeszcze drabinki. Czyli co rankingowo będzie wtedy 21 ale nie będzie rozstawiona? Gdzie tu logika? xD

#tenis
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 07.06.2026, 01:10:45 via Wypiek
  • 0
@amelinowa Rozstawiają zawodników na podstawie rankingu na 6 tygodni przed startem Wimbledonu. Tak przynajmniej wczoraj Andy Roddick mówił w swoim podcaście. Mają tak samo limitowaną ilość dzikich kart, które mogą wydać. Jeśli Serena zechce grać w Londynie, to jej dadzą dziką kartę, a nie Chwalińskiej.
  • Odpowiedz
TSoprano
TSoprano 06.06.2026, 15:07:16
  • 0
Max ciśnie. #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TSoprano
TSoprano 06.06.2026, 14:26:39
  • 0
Haasy out. #f1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 30
  • Strona 1 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 05.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.01.2026

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking