mam pytanie: szukam jakiegoś wygodnego miejsca do zarządzania zadaniami i wiedzą. potrzebuję coś w stylu ticketów albo węzłów, którym mogę wrzucać załączniki i organizować to hierarchicznie. Do niedawna wszystko o----------m w trello, ale zmienili plany i nie mogę teraz dodawać załączników i ograniczyli mi ilosc tablic, wiec szukam czegos podobnego albo mind-map, ale takich z możliwością dorzucania większych plików. Znacie coś?

#trello #kiciochpyta #pytanie #szukam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Msm pytanie może ktoś udzieli wsparcia!
Mam ps3 chciałbym w niej wymienić dysk, bo stary już siada. Mam kilka gier kupionych online.

Czy po włożeniu nowegi dysku da się pobrac raz jeszcze gry?

Jak to zrobić aby nic nie stracić.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@fnx-fnx gry kupione przez psstore przypisane są do konta, nie dysku/konsoli (z jednym wyjątkiem).
Wymieniając dysk, logując się na swoje konto możesz pobrać zakupione gry.
  • Odpowiedz
Halo mirki, potrzebuje pomocy. Już stary jestem i się pogubiłem. Potrzebuje ściągnąć dwie gierki i mam uTorrent ale z tego co widzę mam jakiś smart search zamiast normalnego wyszukiwania torrentow po prawej stronie. Czy wie ktoś jak to naprawić i o co w tym chodzi?
Jak wyszukuje na Smart search to wyrzuca mnie na witryny internetowe...

#torrent #torrenty #pomocy
M.....x - Halo mirki, potrzebuje pomocy. Już stary jestem i się pogubiłem. Potrzebuje...

źródło: comment_163992825029bfwTNytWsziXBodnN5hp.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chodtok: Lubię takie zadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jako, że 2136 = -1 (mod 2137) oraz 2137 jest liczbą pierwszą, to z MTF suma dwóch ostatnich wyrazów przestaje do 0. No i znów MTF dla pierwszego wyrazu, skąd mamy równanie 666x = 649 w ciele Z_2137. No i teraz trochę czarowania (czyt. Wolfram) - dostajemy x = 2137k + 2000, czyli x=2000.
Mam nadzieję, że nigdzie
  • Odpowiedz
Facetów mówi że x jest elementem odwrotnym do 649^(-1)\*666 w grupie multiplikatywnej Z_2137 i że taki element można wyznaczyć stosując rozszerzony algorytm euklidesa



@Scino:
  • Odpowiedz
Czołem #safemoon ekipa!
Czy znajdą się tu dobrzy ludzie którzy chcieliby wspomóc jednego z naszych kolegów, który padł ofiarą oszusta podszywającego się pod Support Safemoona?

Wyglądało to tak, że Michał miał problemy z zakupem Safemoona, wysłał BNB a nie otrzymał tokenów, szukał pomocy i znalazł na Twitterze: Official Support @MurphyAdelyn
Bardzo miły typ standardowo poprosił o adres portfela, hash transakcji a potem podsunął mu stronkę bliźniaczo podobną do tej z swap.safemoon i
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, potrzebuję jakiegoś pomysłu. Wybieram się na osiemnastkę kuzyna mojej dziewczyny, chłopak mieszka w Finlandii i przyjechał tutaj zrobić rodzinną 18. I teraz zastanawiamy się co mu kupić, nie może być to duży prezent, ponieważ jak zabierze to do swojego domu? Na ten moment to chcemy mu kupić z kilka fajnych piw, żeby sobie skosztował. Będzie miał na to czas w Polsce, więc nie będzie ich zabierał ze sobą. #prezent
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ludzie !!!
jak teraz wygląda sytuacja z płatnościami na A2?
jutro lecę z Holandii i będę gnał od Świecka po samą Łódź.
z tego co wiem to na pisowskiej stacji da się kupić bileciki ale nie chce złodziejom płacić
jak to ogarnąć?
#kiciochpyta #pytaniedoeksperta #polskiedrogi #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pomocy ( ͠° °) mam problem z telefonem, ponieważ tylko jak wykonuje połączenia to nie działa mój mikrofon i nie słychać jak mówię, a kiedy rozmawiam przez messengera wszystko normalnie działa. Jak to naprawić? #pomocy #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jendrej: karalne nie, ale niezgodne z Regulaminem świadczenia usług multimedialnych Orange.
Paragraf 6, art. 3 pkt 8

I na 99% każdy inny operator posiada taki zapis, nawet jak masz dom podzielony na 2 mieszkania to powinieneś mieć dwie oddzielne umowy na każdy z lokali.
  • Odpowiedz