Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7143
Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał z anonimowego, bo i tak jestem dla was nikim tutaj. Nie będę opisywał za bardzo emocjonalnie swojej historii, ani wzbudzał żalu, bo wystarczy, że mi jest #!$%@?. Krótko i na temat - jestem w kryzysowej sytuacji i bardzo pilnie potrzebuję dodatkowej pracy. Pracuję na etacie, ale odsetki po nieudanej działalności zjadają mi marną wypłatę, a sytuacja wydarzyła się taka, że muszę działać teraz i już. Masz piwnicę do posprzątania? Mieszkanie do pomalowania? Chcesz jakiś ciekawy lub mniej ciekawy wynalazek z #arduino ? Może coś chcesz zrobić w 3d? Może jakiś rysunek cienkopisem? Biorę wszystko i jestem gotowy się zarówno przekatować fizycznie jak i zarwać nockę budując coś elektronicznego. Jestem wolny w tygodniu od 5:00 do 11:30 i od 22:00 do 3:00. Pewnie wpis przepadnie, choć widziałem tu kilka udanych akcji pomocy, a ja tylko proszę o dodatkową pracę.
Spokojnej nocy Mirki.

#wroclaw #praca #pomocy

Ps: załączam przykładowy projekt z arduino, taki zegarek z różnymi bajerami i grami, chociaż wiem że to banał dla wykopowych programistów, obudowa drewniana, ręczna robota.
KazdyRodzajPowierzchni - Czołem Mirki, a zwłaszcza Mirki z #wroclaw . Nie będę pisał ...

źródło: comment_1640116625O15aBp3fwBtSoaMfpiSdFa.jpg

Pobierz
  • 202
via Wykop Mobilny (Android)
  • 168
@veranoo: na Youtube jest tego dużo, a ja nie mam takiej charyzmy. Pracowałem jako oświetleniowec w teatrze objazdowym gdzie zarabiałem prawie trzykrotnie więcej niż teraz, ale teatr padł, a ja wylądowałem na etacie. Umiejętności są moim zdaniem przeciętne. Programista zaprogramuje takie rzeczy pewnie kilka razy sprawniej, stolarz zrobi lepszą obudowę itp. a umiejętności to chyba efekt wychowania, jeden dziadek elektryk, drugi robił ule, od każdego się czegoś nauczyłem i cały czas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
@wpisynienawisci: a zegarek tyle co części + ile dasz zarobić, jak chcesz jakiś bardzo indywidualny projekt to łącznie z 10-12h kodowania, godzina lutowania, 2-3h obróbka drewna. Tu poza godziną jest rejestrowanie obecności, przypomnienia, alarmy, termometr. Dodatkowo pokazuje codziennie różne pozdrowienia w zależności od pory dnia i codziennie nietypowe święto. Ten ze zdjęcia jest dla mamy.