Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ze łzami w oczach, że po prawie 15 latach prowadzenia własnej firmy transportowej będzie zmuszony ją zamknąć ze względu na brak zleceń ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma już 56 lat i świat komputerów, internetu oraz prowowania swoich usług online jest dla niego czarną magią. Pewnie przez to został w tyle na tle konkurencji.

Ta firma jest dla niego spełnianiem dziecięcych marzeń, dlatego powiedziałem mu, żeby się nie martwił i od nowego roku pomogę mu w znalezieniu klientów.

Być może ktoś z Was potrzebuje usług transportowych lub znacie kogoś kto się rozgląda, dlatego zainteresowanych bardzo proszę o kontakt na priv.

Poniżej zostawiam najważniejsze informacje
-we flocie są 3 samochody dostawcze typu L3
-transport na terenie całej Polski
-dyspozycyjność 24/7 przez cały miesiąc
-TANIO (w aktualnej sytuacji lepiej zarobić mniej niż nie zarobić nic)

Wiem, że na świecie dzieją się większe tragedie, jednak serce mi pęka, gdy tylko przypominam sobie naszą rozmowę. Nigdy go nie widziałem tak przygnębionego.

Dlatego, jak moge prosić to zostawcie plusa, a być może zauważy ten wpis ktoś, kto właśnie rozgląda się za tego typu usługami. Dziękuje.

#lodz #warszawa #wroclaw #poznan #szukampracy #transport #krakow #trojmiasto #katowice #pomocy
BlackBlack - Dzisiaj wieczorem mój tata (który jest dla mnie idolem) zwierzył mi się ...

źródło: comment_1640059778GngtIUB1eeyNwjMpiAw1ZR.jpg

Pobierz
  • 273
@BlackBlack: pospamuj OLX - najlepiej dodać dużo ogłoszeń pod różnymi nazwami i z różnymi fotami, żeby robić sztuczną konkurencję. Do tego karta Play i wykupujesz sobie dodatkowe numery telefonu po 3,65 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogłoszenia promowane i wio

Parę stówek na kolportaż ulotek to też nie jest wielka inwestycja. No i oczywiście Clicktrans

Pech, bo ostatnio miałem trochę zleceń na transport z Wlkp do Świętokrzyskiego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@BlackBlack: Od nowego roku będę zajmował się usługami kreatywnymi, w tym tworzeniem stron internetowych i prowadzeniem fanpejdży (co może się przydać Twojemu tacie) - chętnie mogę pomóc. Mi na start przydadzą się klienci, więc koszt napewno będzie niższy niż rynkowy. Zapraszam tatę do zajrzenia do mnie dl7media.com W razie czego mogę napisać na priv.
@BlackBlack: platform trans eu. Skoro obiecałeś, że pomożesz znaleźć ładunki to może zainteresuj się tą stroną.
Bo co z tego że dostaniesz trasę od kogoś jak ktoś będzie chciał przewieźć towar że Szczecina do Świnoujścia jak np mieszkasz w Warszawie. Mimo wszystko ładunki musisz szukać z miejsc w których się znajdujesz i potem układać trasy tak, żeby jak najmniej przejechać na pusto.
@BlackBlack: Prosiłbym Cię byś wprowadził starego w internety, bo mojego starego też zeżarły internety i pisanie ogłoszeń(Jak już piszę to są na poziomie typa z podstawówki) ale refosował jakąkolwiek pomoc. Nie ma sensu tracić biznesu jak można fajną reklamę internetową zrobić i z tego zgarniać zlecenia.