Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
heater

heater

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12665
  • Znaleziska 877
  • Mikroblog 11788
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 155
wfyokyga
wfyokyga
11 godz. i 27 min temu
  • 274
wfyokyga

źródło: temp_file5396297746247243844

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 8 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 28
@wfyokyga:na łyżeczkę ja biere
  • Odpowiedz

605

Dyskryminacja mężczyzn. Ekspert o obszarach nierówności

Dyskryminacja mężczyzn. Ekspert o obszarach nierówności

- Dziś kobiety częściej kończą studia wyższe. To prowadzi do nierówności w rożnych obszarach - mówił Michał Gulczyński w Najważniejszych Pytaniach. Ekspert opowiadał o obszarach, w których obszarach mężczyźni są dziś dyskryminowani przez system

MakiawelicznyAltruista
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 14:02:40
  • 361
  • #
    redpill
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    zwiazki
  • #
    randki
  • #
    feminizm
heater
heater 21.06.2026, 08:28:08 via Wykop
  • -7
@malkontent: nikt facetom nie zabrania robic studiów. Chciałbyś miec babę pracująca w żabce będąc inżynierem? Byc moze, ale większość powie 'nie'.
heater
heater 21.06.2026, 08:28:51 via Wykop
  • 1
@JazzBlurr: marzenia senne, na pewno nie za naszego życia.
heater
heater 21.06.2026, 09:22:38 via Wykop
  • 10
@malkontent: troche prawda, troche bzdura, hierarchia wartosci u kobiet wyglada tak: wyglad -> status -> charakter -> reszta. U facetow: wyglad ->charakter -> status ->reszta. Sa na to badania.
pawbani
pawbani
pawbani
12.05.2026, 07:19:37
  • 1
Hej, potrzebuje porady prawnej w temacie gruntów MPZP? Bo coś czuję że mam gruby wał obok siebie #prawo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 12.05.2026, 07:35:37 via Wykop
  • 0
@pawbani: opisz, moze kogos zaciekawisz
  • Odpowiedz
heater
heater 21.06.2026, 07:38:02 via Wykop
  • 0
@pawbani: nie zawołałes byku. 31k za rok? To sporo. Czemu miałyby byc to tereny dla osiedla? Przecież z tego co mówisz gość użytkuje działkę zgodnie z jej przeznaczeniem, wiec nie robi niczego złego. Prawo pierwokupu nie jest obowiązkowe. Nie chcesz miec dzieciaków biegających pod oknem?
  • Odpowiedz
heater
heater 05.06.2026, 14:23:20
  • 0
Polećcie jakis klub inny od prozak z muzyką elektroniczna proszę #krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater
Autor
21.06.2026, 06:54:33 via Wykop
  • 0
@mrszmjchr: hello, bylem wczoraj za polecajka, mimo, ze klimat dobry, ludzie ok, to muzyka c-----a na max. Znasz jeszcze cos podobnego? Prócz prozaka.
  • Odpowiedz
heater
heater
Autor
21.06.2026, 07:30:50 via Wykop
  • 0
@mrszmjchr: a, i podobno wczoraj była duża impreza, a na parkiecie z 35 osob ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
GAJEWSKY
GAJEWSKY
20.06.2026, 11:17:59
  • 2
Na kogo może się przebranżowić programista?

#programista15k #pracait #korposwiat #praca #kamilprogramista
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 20.06.2026, 16:09:32 via Wykop
  • 0
@GAJEWSKY: alkoholika
  • Odpowiedz
Chlejus
Chlejus
20.06.2026, 09:46:37
  • 3
Jest progres. Zapytałem się takiej fajnej kasjerki o numer i czy nie chciała by gdzieś wyjść.

Oczywiście odmówiła, ale nie traktuje tego jako porażki.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 20.06.2026, 11:28:59 via Wykop
  • 0
@Chlejus: w tych czasach pyta sie o insta, a nie numer ziom
  • Odpowiedz
heater
heater 20.06.2026, 13:36:09 via Wykop
  • 0
@Chlejus: nie musisz ich regularnie używać zeby łapać z babami kontakt, chodzi o to, ze branie numeru jest teraz creepy, na insta najwyżej cie zablokuje, z telefonem nie jest tak łatwo. Ja tam nawet nie mam jednego swojego zdjecia, jesli chcesz sobie tak utrudniać - droga wolna.

Poza tym wychodzisz chcąc, niechcąc na zacofanego.

Plus pewnie z 85% kobiet do 30r ma insta, powodzenia w wyszukaniu niepospolstwa.
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
20.06.2026, 09:41:05
  • 17
gdyby ktoś zapytał mnie czy warto mieć hydrauliczne hamulce w rowerze odpowiedziałbym że nie, nie warto mieć tego gówna w swoim rowerze
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 20.06.2026, 11:02:28 via Wykop
  • 0
@Teuvo: czemu? Moze sa kiepskiej jakości?
  • Odpowiedz

476

Prawie 40% Polaków ma problem z rozumieniem tekstu. To cichy hamulec gospodarki

Prawie 40% Polaków ma problem z rozumieniem tekstu. To cichy hamulec gospodarki

Polacy wypadli najgorzej w tekstach kompetencji dorosłych wśród wszystkich państw członkowskich OECD.

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: 18.06.2026, 08:46:16
  • 223
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    ekonomia
heater
heater 19.06.2026, 10:37:39 via Wykop
  • -1
Jak dla mnie to o p---e takie badania mozna wytrzeć, przepalanie kasy podatników i wyciąganie wniosków na bazie płatnych ankiet opartych na 0.0001% społeczeństwa
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jagoo
Jagoo
18.06.2026, 19:38:38
  • 15
Hej.

Chce podreperować budżet domowy ze wzgledu na chwilowe bezrobocie więc wystawiam mojego uv kotka na sprzedaż. Obraz jest malowany akrylami plus markerami akrylowymi, całość świeci w ultrafiolecie, obraz jest zabezpieczony werniksem. Kosz to 300 zł (do tego wchodzi certyfikat autentyczności).

Więcej zdjęć w komentarzu.

#jagooart #tworczoscwlasna #malarstwo #malujzwykopem #obraz #psychodela #sztuka #smiesznekotki
Jagoo - Hej.

Chce podreperować budżet domowy ze wzgledu na chwilowe bezrobocie więc ...

źródło: 1000079947

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 18.06.2026, 22:52:21 via Wykop
  • 1
@Jagoo: biorę
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
15.06.2026, 23:46:04
  • 206
Maszyna do wyciągania kleszczy
wfyokyga - Maszyna do wyciągania kleszczy

źródło: temp_file7924230340034956746

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 16.06.2026, 03:59:29 via Wykop
  • 23
@wfyokyga: mordo jak ja Cie szanuje
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
15.06.2026, 15:48:01
  • 30
męki pańskie dla jego, bo trzeba trochę wysilić mózgownicę i wybrać kolor ścian huopskich, bo urlop się zbliża i trzeba będzie go spędzić po polsku na remoncie ehhhhhh
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 16.06.2026, 03:56:55 via Wykop
  • 0
@zazdrosny: ogarnij puzde i przestań narzekać
  • Odpowiedz
kutmen2
kutmen2
15.06.2026, 06:45:10
  • 47
Ja p------e. Sądy w Polsce to jakiś nieśmieszny żart. Od listopada bujam się na dozór bo wyzywałem patrol policji, że mi wjechali na chatę(p------i adres i mi narobili bardachy). Dwie sprawy w sądzie już były a dzisiaj miała być ostatnią to oczywiście c--j z tego bo pan policjant się nie wstawił i będę się bujał kolejne kilka miesięcy. Oczywiście pan pies akurat teraz jest na zwolnieniu. Nie będę więcej jeździł na te
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 15.06.2026, 08:00:00 via Wykop
  • 0
@kutmen2: heh, to jest nic, ja się bujałem po sądach 7 lat, więc byc moze jeszcze wiele przed tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
heater
heater 07.06.2026, 14:06:48
  • 0
Da sie taka kiere podwyższyć? #rower
heater - Da sie taka kiere podwyższyć? #rower

źródło: 3569

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater
Autor
08.06.2026, 03:56:27 via Wykop
  • 0
@Leel00: no tak, ma to sens, dzięki!
  • Odpowiedz
heater
heater 05.06.2026, 00:58:07
  • 0
Zmęczony przyjmowaniem dużych ilości serwatki postanowiłem poszukac jakiejs o większym stężeniu bialka.

Znalazłem takie cos, zawiera również inne rodzaje białek (wg AI mozna je wszystkie sumowac) https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Vegan_Protein-opis40089.html

Biorac pod uwagę cenę wydaje sie jakimś zlotym gralem. Gdzie haczyk?
heater - Zmęczony przyjmowaniem dużych ilości serwatki postanowiłem poszukac jakiejs ...

źródło: 3531

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater
Autor
05.06.2026, 08:18:57 via Wykop
  • 0
@Samara__Morgan: poza tym, ze nie lubię, to musiałbym go zjeść kilo, z dwója złego lepiej mi idzie dopychanie sie prochem od stałej strawy
  • Odpowiedz
heater
heater
Autor
05.06.2026, 11:25:53 via Wykop
  • 0
@mvmxks: teraz sie jorgłem, ze ta tabela jest jakas z-----a, bo wychodzi z niej, ze samych innych białek w 100g tematu jest koło 97 🤣
  • Odpowiedz

577

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Brudny sekret Dino Polska ujawniony przez UOKiK. Kurs leci, a kary potężne

Skandal na GPW. Ulubieniec inwestorów okazał się architektem ordynarnej zmowy płacowej. Urząd antymonopolowy udowadnia, że sieć ręcznie sterowała rynkiem pracy i blokowała kierowcom ucieczkę do konkurencji. W tle naloty UOKiK-u, twarde dowody i widmo kary do 10% obrotu firmy.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 03.06.2026, 09:29:40
  • 131
  • #
    afera
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
heater
heater 04.06.2026, 10:57:53 via Wykop
  • -2
@geronimo80: powinieneś napisać na górze wpisu "tak, jestem akcjomariuszem'
heater
heater 04.06.2026, 14:34:10 via Wykop
  • -2
@geronimo80: ciężko uwierzyć, ze możesz bronić tej firmy jak lwica młodych, jednoczesnie nieposiadajac w tym interesu, kiedy to w ciągu ostatniego roku miała wiecej afer, niż pozostali konkurencji razem wzięci w przeciągu paru ostatnich lat
heater
heater 04.06.2026, 16:43:45 via Wykop
  • -2
Wjazd do pierwszego lepszego januszexu i byłoby więcej afer.


@geronimo80: stosujesz analogiczne rozumowanie do mojego i nawet tego nie zauważasz.

czy sądzisz że nagle w tym roku dino zaczęło łamać wszystkie
heater
heater 04.06.2026, 21:49:44 via Wykop
  • -1
Ale widac to byla najlepsza opcja dla nich dostepna tak czy inaczej.


@geronimo80: jasne kurs był tego odzwierciedleniem:]

Miłego odklejenie od rzeczywistości
pysznewpierdalator
pysznewpierdalator
04.06.2026, 10:59:40
  • 13
#gielda #kryptowaluty #bitcoin

Najgorsze w tym minus pisiont procenta na batkojnie jest to że on sam w sobie jest bezwartościowy i można sobie go wsadzić w d00pe, a jego jedyną zaletą jest to że można go wymienić na dolara
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 04.06.2026, 14:29:47 via Wykop
  • 0
@James2000: to nie jest takie trudne, to tak jakby zapamiętać 2.5 numerów telefonów, choć imo jest to znacznie prostsze
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
01.06.2026, 11:05:26
  • 132
#gielda

Inwestowanie kiedys:
-analiza fundamentalna spółki
-wykresy, dane, analizy, trend

Inwestowanie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 01.06.2026, 13:33:35 via Wykop
  • 0
@ossprime: srednio sie znam na giełdzie, szczególnie jej przeszlosci, ale w dobie gdy każdy nawołuje na etf, to strategia grubasa powinna byc gra przeciwko temu trendowi. A jak wiadomo - grubas zawsze wygrywa

W longrunie obietnice skladane pośrednio przez etf wydają sie malo realne do spełnienia.
  • Odpowiedz
heater
heater 01.06.2026, 14:53:19 via Wykop
  • 0
@ossprime: ja przynajmniej książkę z tematu przeczytalem
  • Odpowiedz
heater
heater 26.05.2026, 14:47:43
  • 1
Chciałem kupic w okolicach 2.5k jakis uzywany rower i przeglądając olx stwierdzam, ze 98% ogloszen to handlarze. Skad oni ttrn szrot ściągają? #rower
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater
Autor
01.06.2026, 09:12:54 via Wykop
  • 0
@onepnch: nie znam żadnej innej kategorii w której byłaby taka przewaga handlarzy nad prywatnymi osobami
  • Odpowiedz
heater
heater
Autor
01.06.2026, 09:48:59 via Wykop
  • 0
@melba: tylko skąd sprowadzają to masowo? Znalazłem tylko taka stronkę jak buycycle i faktycznie mozna w Niemczech kupic rowery za połowę polskiej ceny, ale ofert jest tam tak niewiele, ze odpada to jako dystrybutor.
  • Odpowiedz
heater
heater
Autor
01.06.2026, 09:49:32 via Wykop
  • 0
@melba: mi sie wydaje, ze je po śmietnikach zbierają 🤣
  • Odpowiedz
cr_7
cr_7
01.06.2026, 07:41:52
  • 7
#zaorski #gielda
Czy planujecie udział w sierpniowym campie Zaorskiego dla traderów?
cr_7 - #zaorski #gielda
Czy planujecie udział w sierpniowym campie Zaorskiego dla tra...

źródło: PlanCamp

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heater
heater 01.06.2026, 09:11:37 via Wykop
  • 0
@cr_7: chyba faktycznie bieda zaczyna u niego piszczeć skoro zdradza tak swoje rzekome ideały
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.07.2017

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 08.09.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.03.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking