mirki kojarzycie, czy do wydziału komunikacji w celu przerejestrowania auta trzeba sie jakoś umawiać?
czy klasycznie- wypełnić wnioski, numerek i do kolejki?

niby na stornie wydziału nie ma takiego info ale w polsce jak w lesie i nie chce dnia marnować.


#pytanie #lublin #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może głupie pytanie ale jest gdzieś w #lublin mozliwosc wypożyczenia sprzętu #apple, a dokładniej to MacBook, na długi weekend?
Może ktoś coś poleca?
Albo ktoś nie używa i pożyczy xD ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wyszedłem dzisiaj o 14 zrobić zakupy do Lidla, a tam pod wejściem radiowóz i kontrola policji kowidowej xD to jakaś zmasowana akcja?
#lublin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin

W której cukierni od ręki dostanę jakiś większy tort, albo duże, dobre ciasto (całą "blachę")?
Może głupie pytanie, ale kompletnie nie jem takich rzeczy, a potrzebuję kupić jutro
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #modameska #modadamska #ubrania #lublin

Mirki mam pytanie, mam kurtkę skórzaną typu ramoneska i ma już swoje lata, posiada kilka rozprutych szwów, parę otarć, zgubiony zaczep. Pytanie gdzie można oddać taką kurtkę, żeby ktoś ją profesjonalnie ogarnął?

Mile widziane miejsca z Lublina.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakaś garmażerka to jest gdzieś w okolicach Willowej/sławin? Czy wszystko padło przez covida?
#lublin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@25802117: @Jrv20: kiedyś tam byłem to nie ma opcji zjeść na miejscu, jedynie wynos ale tylko dwie porcje dla mnie i dla kolegi? Mało, oni hurtowo robią, proponowali krokieta co im został.... :d
Ale to było że 2 lata temu, może 3
  • Odpowiedz
Czy kojarzycie jakiś wolontariat działający w tematyce ochrony środowiska, ekologii? Moze sami cos polecicie. Szukam czegoś dla siebie na jakiś wolny czas. Obszarowo szukam w #lublin ale jak jest coś w formie zdalnej, to też się zaciekawie. #wolontariat #srodowisko #ekologia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dość nietypowy pomysł. Jestem osobą, która nie może jeść mąki i cukru, ale UWIELBIA tradycyjne pieczenie. Jestem też w tym całkiem niezła. Często mam tak, że mam ochotę coś upiec dla relaksu, a potem wszystko rozdaję, bo nie mogę tego jeść. I wobec tego się zastanawiam, czy w #lublin i okolicach byłby ktoś, kto chciałby, żebym mu czasem coś upiekła? xD

Jedyne, czego oczekuję, to pokrycie kosztów składników. Ewentualnie
BarkaMleczna - Mam dość nietypowy pomysł. Jestem osobą, która nie może jeść mąki i cu...

źródło: comment_1635161052znGhOMH6K9NJTL9sYeMhFt.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BarkaMleczna: po prostu wydaje mi się dziwne pieczenie czegoś, czego nawet nie możesz próbować. Ja sobie nie wyobrażam takiego pieczenia/gotowania, bo oczywiście może być smaczne, ale ja bym sobie nie potrafił wybaczyć, że SAM nie sprawdziłem jak to smakuje XD

Ale skoro tak wolisz, to może znajdzie się jakiś łasuch-mireczek, który będzie pałaszować.

Jeżeli jesteś dobra i masz się pod kogo podpiąć to możesz robić kawiarniom, ale ja nic nie
  • Odpowiedz