• 1
#lublin trzeba ściągać jakaś apke żeby jechać MPK czy w autobusie kupię bilet? Kilka lat już nie jeździłem i widzę spore zmiany
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jombl: w biletomacie kupisz czasowy. Aplikacja jest do korzystania z taryfy przystankowej choć w niej też można kupić normalnie bilety.
Po za tym nadal mobile ibskycash dla normalnych biletów.
  • Odpowiedz
Może mi ktoś wytłumaczyć po co miasto kupuje autobusy elektryczne przy tak rozbudowanej sieci trakcyjnej dla trolejbusów, zamiast hybryd? Czy jesteśmy aż tak bogaci?
#lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ciekawe czy Mirasy wyłapali? Otóż jest takie radio Centrum z Lublina (słucham on-line bo Śląsk here) i tam leci taka reklama klubu fitness , którą w sumie można zakwalifikować jako #cenzopapa . Generalnie cos tam gadają i na końcu pojawia sie tekst: " a po wszystkim chodziliśmy na saunę". Przypadek? Nie sądzę! W reklamie użyto też tekstu " oj tak byczq +1". Nie mogę jej znaleźć ale jakby ktoś tu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema. Jest może jakiś właściciel auta elektrycznego (najlepiej jak najbliżej lubelskiego) który zechciałby pomóc w pracy inżynierskiej ? Moja praca polega na zbadaniu natężeń pól elektromagnetycznych wokół stacji ładowania. Do tego potrzebowałbym, żeby ktoś się podłączył pod ładoware na czas pomiarów.
#elektryki #ev #tesla #pytanie #elektrotechnika #lublin #warszawa
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dominowiak: pamiętam, że wtedy tylko ciut wcześniej bo w sobotę rano obudziłem się w mieszkaniu kumpli po imprezie to byłem mocno oj mocno zdzwiony, pierwsza myśl, że wciąż pijany jestem
  • Odpowiedz
Sezon grzewczy rozpoczęty, więc normy PM 2.5 i PM 10 przekroczone, powietrze wieczorami można ciąć nożem a niewidomi mają okazję zapoznać się z zapachem palonego plastiku.

Gdzie są teraz "aktywiści proekologiczni", którzy protestują przy każdej miejskiej inwestycji? Czego nie walczą z Januszami, którzy palą smieciami w piecach?
#lublin
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pituch: już od jakichś 2 czy 3 tygodni przejazd przez okolice Kośminka i Krochmalnej przypomina przejazd przez Silent Hill XD
Najlepsze jest to, że Kośminek jest w zagłębieniu i ci ludzie sami się trują na własne życzenie. Dobrze, że przejazd Dywizjonu 303 jest dość szybki i czasem tylko trzeba stać na światłach, bo tam można dostać raka w 5 minut XD
  • Odpowiedz
Jak tam obstawiacie, czy już za niedługo #lublin i okolice zostaną zamienione w getto dla niezaszczepionych morderców babć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy w Lublinie jest jakiś godny polecenia catering? Mam na myśli to, żeby robili swoje posiłki z dobrej jakości produktów i żeby to było naprawdę smaczne. Najlepiej jakby mieli w swojej ofercie dietę low carb/bez glutenu.

#lublin #dieta #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach