Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 48
@Cukrzyk2000: Jutro również wylew pisowskich trolli na wykopie, którzy będą pisać że protest jest nieważny bo przeklinają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@picasssss1: na shell w czwartki diesel v-power w cenie zwykłego i tez 5.99zł. ludzi jakby za darmo dawali :)
@cedric ostatnio wieczorem w ten promocyjny czwartek brakło tego v-power :(
26
Pożar w szpitalu MSWiA w Lublinie

W szpitalu MSWiA w Lublinie wybuchł pożar. Informację dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM. Reporter RMF FM Krzysztof Kot informuje, że nie ma doniesień o poszkodowanych. Na miejscu jest 11 zastępów straży.
z- 19
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Hej Mirki z #lublin, da radę w sobotę zaparkować gdzieś na ulicy na Starym Mieście, czy trzeba jechać na ten duży parking pod zamkiem?
#kiciochpyta
#kiciochpyta
- 2
@CommanderStrax: O, super! Właśnie sprawdziłem, rzeczywiście za free bez limitu godzin, więc jak nie będzie miejsc na Starym Mieście to od razu tam jadę. Wielkie dzięki!
@LubieSzaszylkiZLublina: próbowałeś kiedyś zaparkować na placu Zamkowym w weekend? O niewłaściwej porze jest to niewykonalne :p lepiej się przejść parę kroków więcej z galerii :)
O----a wojna się zaczęła co to za helikoptry latajo
#lublin
#lublin
@picasssss1: zgarniają na dołek tych co użyli kodu zniżkowego w glovo
Jakie polecacie najlepsze sushi w #lublin ?
Zna ktoś sklep Action? Warto tam zaglądać?
https://www.dziennikwschodni.pl/zakupy/duze-zmiany-w-znanym-centrum-handlowym-w-lublinie-pojawi-sie-nowa-siec,n,1000298116.html
#lublin
https://www.dziennikwschodni.pl/zakupy/duze-zmiany-w-znanym-centrum-handlowym-w-lublinie-pojawi-sie-nowa-siec,n,1000298116.html
#lublin
@mannoroth: Takie trochę większe Pepco tylko z większym asortymentem, aczkolwiek ceny wyższe a jakość niekoniecznie lepsza.
@Misio1987lbn: niech sproboje sie z nim umowic z fejk konta, gorzej jak sie okaze, ze chcial tylko porozmawiac o problemach w malzenstwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Misio1987lbn: no a co Ty byś się nie odkochał? Też bym z automatu czuł niechęć za takie coś i skończył relacje
- 8
@ondraszek: ciekawe czy lisy chcą w ogóle te szczepionki. Bezpieczne są? Na ilu lisach były przetestowane? To jest eksperyment.
- 3
- 1
@Pangia: Dzięki Mireczku, dw855 to był strzał w 10. dodatkowo podpowiem, że nawigacja poprowadziła mnie przez Kraśnik w kierunku Owczarni i Trzydnika i dopiero stamtąd na 855. Ten łącznik przez Owczarnię to jakaś droga powiatowa przechodząca w gminną chyba, bo jest tylko jeden pas (nowego) asfaltu z mijankami i poboczem. Dla osobówki da radę bez problemu. Wyjechałem z Lublina około 5.30 więc ominęła mnie przyjemność stania na wahadłach przed Kraśnikiem.
- 1
Proszę o info w temacie polecanych laryngologów na nfz co umieją w zatoki. Parę lat spokoju i znów coś się zepsuło tam. Codziennie wydmuchuje całe chusteczki krwawej mazi i podobnych produktów. Płukanie daję ulgę na chwile.
#lublin
#lublin
@Starr: ostatnio mnie coś podobnego męczylo ;) powoli przechodzi. Ponoć Kasztelan dobry jest jako laryngolog całościowo, czy od zatok, kij wie, będę się wybieral jakoś w najbliższym czasie
@Starr: kup sobie liść pokrzywy w zielarskim albo w aptece, dobrze rozrzeda wydzielinę i udrażnia.
Co do laryngologów. Jedyny który mi pomagał to Andrzej Mączka, kiedyś przyjmował na Hipotecznej w przychodni teraz to nie wiem. Jedyny który nie walił ciągle antybiotyków.
Generalnie co do zatok lepiej sobie samemu pomóc w sensie zioła na przykład bo każda wizyta u lekarza to antybiotyk który pomoże na chwilę.
Co do laryngologów. Jedyny który mi pomagał to Andrzej Mączka, kiedyś przyjmował na Hipotecznej w przychodni teraz to nie wiem. Jedyny który nie walił ciągle antybiotyków.
Generalnie co do zatok lepiej sobie samemu pomóc w sensie zioła na przykład bo każda wizyta u lekarza to antybiotyk który pomoże na chwilę.
ludki spod tagu #prawo pytam się, bo w temacie umów jestem raczej jaroszem i nie bardzo ogarniam o co chodzi. Otóż sytuacja wygląda następująco: ponad miesiąc temu podpisałem umowę na wynajem mieszkania a przeprowadzić miałem się w ostatni weekend. Jakieś 3 dni przed przeprowadzką, kiedy miałem odebrać klucze babsko poinformowało, że umowa jest do poprawki ewentualnie nieważna, bo są na niej skreślenia. Próbowałem się dogadać, ale do przeprowadzki nie doszło.
źródło: comment_1635963336GiXOcb3SmRbQl4WyhVX1fK.jpg
Pobierz@Magnolia-Fan: nie ma prawa żądać od Ciebie kopii umowy. Nic jej nie dawaj. Zaliczka do zwrotu. W innym wypadku wchodzisz na drogę prawna.
@Magnolia-Fan: mówisz, że nie oddasz umowy tylko podpisujecie aneks do umowy, że umowa nie doszła do skutku i ona Ci zwraca kasę. Żadne oddawanie umowy...
- 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ikq1: może będę miał Diora edt w tym tygodniu w Lbn, dam znac
Można ale nie wiem o której będę w domu. Dam znać po 14:00.
Hej tam #lublin czy komuś nie zginęła furgonetka? Stoi chyba porzucona w Pruszkowie
źródło: comment_1635887533ukUE0176IyZK5sAd7He84b.jpg
PobierzMirki można gdzieś w Lublinie zrobić test na ilość przeciwciał anty-covidowych za w miarę rozsądne pieniądze?
#lublin #pytanie #koronawirus
#lublin #pytanie #koronawirus
@masowe-duraczenie luxmed
- 1
#samochody #mechanikasamochodowa #lublin
Cześć,
Czy na terenie Lublina jest może jakiś ,,publiczny" kanał samochodowy z którego można bezpłatnie skorzystać?
Cześć,
Czy na terenie Lublina jest może jakiś ,,publiczny" kanał samochodowy z którego można bezpłatnie skorzystać?
@mogadishu: bilety idą w górę a zarobki te same xD
źródło: comment_1635918948LBZwWgTXP9noQtQZJ3hivf.jpg
Pobierz#lublin gdzie robią lekcje pływania dla bobasów
- 1
@dziecielinapala: Water Family - chodzilam ze swoim bombelkiem, na Podwalu zajecia w soboty i w niedziele

































źródło: comment_1636142527NTuDQ4WfP4iynaQl2jfipa.jpg
PobierzFajne zdjęcie, ale od samego patrzenia czuję smród tej wody xD
Mogłeś nie mówić bo teraz czuję jeszcze bardziej :P