@Pangia: Dzięki Mireczku, dw855 to był strzał w 10. dodatkowo podpowiem, że nawigacja poprowadziła mnie przez Kraśnik w kierunku Owczarni i Trzydnika i dopiero stamtąd na 855. Ten łącznik przez Owczarnię to jakaś droga powiatowa przechodząca w gminną chyba, bo jest tylko jeden pas (nowego) asfaltu z mijankami i poboczem. Dla osobówki da radę bez problemu. Wyjechałem z Lublina około 5.30 więc ominęła mnie przyjemność stania na wahadłach przed Kraśnikiem.
  • Odpowiedz
Proszę o info w temacie polecanych laryngologów na nfz co umieją w zatoki. Parę lat spokoju i znów coś się zepsuło tam. Codziennie wydmuchuje całe chusteczki krwawej mazi i podobnych produktów. Płukanie daję ulgę na chwile.
#lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Starr: ostatnio mnie coś podobnego męczylo ;) powoli przechodzi. Ponoć Kasztelan dobry jest jako laryngolog całościowo, czy od zatok, kij wie, będę się wybieral jakoś w najbliższym czasie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Starr: kup sobie liść pokrzywy w zielarskim albo w aptece, dobrze rozrzeda wydzielinę i udrażnia.
Co do laryngologów. Jedyny który mi pomagał to Andrzej Mączka, kiedyś przyjmował na Hipotecznej w przychodni teraz to nie wiem. Jedyny który nie walił ciągle antybiotyków.
Generalnie co do zatok lepiej sobie samemu pomóc w sensie zioła na przykład bo każda wizyta u lekarza to antybiotyk który pomoże na chwilę.
  • Odpowiedz
ludki spod tagu #prawo pytam się, bo w temacie umów jestem raczej jaroszem i nie bardzo ogarniam o co chodzi. Otóż sytuacja wygląda następująco: ponad miesiąc temu podpisałem umowę na wynajem mieszkania a przeprowadzić miałem się w ostatni weekend. Jakieś 3 dni przed przeprowadzką, kiedy miałem odebrać klucze babsko poinformowało, że umowa jest do poprawki ewentualnie nieważna, bo są na niej skreślenia. Próbowałem się dogadać, ale do przeprowadzki nie doszło.
Magnolia-Fan - ludki spod tagu #prawo pytam się, bo w temacie umów jestem raczej jaro...

źródło: comment_1635963336GiXOcb3SmRbQl4WyhVX1fK.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Wkurzają mnie te autobusy w #lublin 2 autobusy przyjechały 3 min wcześniej i odjechał jak by nigdy nic a kolejny mam za 10 min #mpk
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach