#lublin #marszrownosci A teraz w spacerze buszmena wystąpi Jarek Dymek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Stopczyk
- 0
konto usunięte via Android
- 0
ondraszek
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@SgtPepper1942: nie, nicz nie wycieli. Ale może same uschną ;) ale to przez projektantów jezdni ;)
ondraszek
via Wykop Mobilny (Android)- 1
@SgtPepper1942: a nie, soryy, jedno padło, przy Sztajna.
- 54
Szybko poszło. Przed laty marsze równosci nawet na zachodzie Polski spotykały sie z czynnym sprzeciwem.
W ostatnich latach bastionami blokad pozostały już miasta na scianie wschodniej - typu Białystok czy Lublin gdzie i tak na kontrmarsze sciągano kiboli z okolicznych folwarków.
A dzisiaj póki co w Lublinie spokojnie mimo iż w poprzednich latach były ostre zamieszki z rannymi i nawet bodaj w 2018 para prawicowców przyniosła ładunek wybuchowy.
W Białymstoku też zdaje
W ostatnich latach bastionami blokad pozostały już miasta na scianie wschodniej - typu Białystok czy Lublin gdzie i tak na kontrmarsze sciągano kiboli z okolicznych folwarków.
A dzisiaj póki co w Lublinie spokojnie mimo iż w poprzednich latach były ostre zamieszki z rannymi i nawet bodaj w 2018 para prawicowców przyniosła ładunek wybuchowy.
W Białymstoku też zdaje
- 21
@szurszur: Chyba większość przeciwników zrozumiała, że przemilczenie tych marszów, to tak naprawdę najlepszy sposób, aby nie spełniały się postulaty uczestników.
Wszelkie dymy, tylko dają im podstawy do budowania narracji pod siebie
Wszelkie dymy, tylko dają im podstawy do budowania narracji pod siebie
- 25
Komentarz usunięty przez autora
Zaorane
#lublin
#lublin
źródło: comment_1634989599L7CccvTlc2dLiGna8CsAnO.jpg
Pobierz- 5
@josedra52: Dupuy? Brzmi jak jakiś francuski kurort, może to jakieś gówniane spa o którym nie wiemy. Ludzie piją kawę z odchodów i uważają to za coś eksluzywnego, czemu więc nie kąpiele w srace.
W zasadzie gdzieś juz o tym słyszałem... Podobno w gęstwinie Borów Tucholskich znajduje się fontanna młodości...
W zasadzie gdzieś juz o tym słyszałem... Podobno w gęstwinie Borów Tucholskich znajduje się fontanna młodości...
- 0
@mogadishu: A o co chodzi w zasadzie? Skąd ta fiksacja na treści analnej? O co gościu tak się sroży?

@niedzwiedzmis: troche wstyd chwalic sie uczestnictwem w takim wydarzeniu
- 4
@Exevo_gran_mas_flam a to dlaczego?
Łiii, co to za marsz równości bez burd na ulicach. Było trzeba ich puścić na Lubartowską czy Łęczyńską xDD #lublin
@stanleyfinger Lubartowska teraz to spokojna ulica, nie gadaj bzdur.
@Atraks: @stanleyfinger: parę lat temu marsz zaczynał się pod zamkiem i było ciekawie gdy przechodził przez te rejony
Do której tak ma trwać marsz? Zastanawiam sie czy po 15 przejadę przez centrum, czy odpuścić sobie dzisiaj.
#lublin
#lublin
@Dyspenseria: Teoretycznie 3h
- 0
@Dyspenseria: Do 16.
konto usunięte via Android
- 1
W którym miejscu teraz jest marsz?
#lublin
#lublin
- 10
Pacz halinka jak sobie tańczą i się bawią, obrzydliwe
#lublin
#lublin
źródło: comment_1634988237yaIvAMk6ufmhjnZfTDuAkg.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
#lublin na tym marszu to w większości dzieci są :D
Jest i husaria ale coś mało na razie
#lublin
#lublin
źródło: comment_163498782220KrdO3onY42yMhU256NhX.jpg
Pobierz#lublin XDDDDD
@Atraks jakiś stream jest?
- 0
@chinachompa Lublin112, dziennik wschodni
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
Zdjęcie sprzed chwili. Za pół godziny startuje III Lubelski Marsz Równości
#lublin #lgbt #teczowepaski
#lublin #lgbt #teczowepaski
źródło: comment_1634985161R1kMUEulmCbhYBtdhd39cb.jpg
Pobierz@Cukrzyk2000: I jak tam marsz? Wszystko w porządku? Czy narodowi ćwierćinteligenci zakłócili?
- 2
@Clear: wszystko bezpiecznie. Ale to pewnie zasługa dużej ilości funkcjonariuszy
Hejka. Vipnet radiowo na slawinku/ slawinkowska dalsza działa przyzwoicie? #lublin
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















