via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Mireczki, rozmawiam sobie z koleżanką że ona lubiła tanie wina pić w młodości. Podobno trzeciego nikt nie dopił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chciałem więc z nią spróbować ewentualnie, a ona żali się że zniknęło z półek sklepowych.

Widział ktoś je w sklepie ostatnio? Podobno widziany w #sanok
fierce - Mireczki, rozmawiam sobie z koleżanką że ona lubiła tanie wina pić w młodośc...

źródło: comment_1634919585b2Pa0KGeCEyaoqJVPxpzSn.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam te filmy(drastyczne) w szczególności drugi.
prof Robert Rejdak to klasa światowa super że dalej Polakom szansę na widzenie

https://twojezdrowie.rmf24.pl/cialo/glowa/oczy/news-specjalisci-z-lublina-uratowali-wzrok-38-latka-ktory-zostal-,nId,2402260#crp_state=1

#lublin #ciekawostki #medycyna #zdrowie #wzrok #oczy
L.....n - Polecam te filmy(drastyczne) w szczególności drugi.
prof Robert Rejdak to k...

źródło: comment_16348568117j0eXPqFSu5UE17OVTOaUc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin szukam usługi wywiezienia resztki śmieci pobudowlanych. Głównie styropian Plus drobny śmieć w wirkach. Zamówić kontener raczej drogo a potrzeby mam na jedną trzecią kontenera maksymalnie. Wiem że można takie śmieci dostarczyć do Głuska i chętnie bym to zlecił. Polecicie kogoś?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy jak wsiądę do autobusu z aplikacją i zrobię check-in to mogę sobie zrobić od razu check-out na przystanku na którym chcę na pewno wysiąść? Już 2 razy zapomniałam przy wysiadaniu (°°

#lubika #lublin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bazant77: Pisk nie, bardziej opisałbym to jako szum. Ale po ssri jest rzadziej, więc możliwe że to somaty nerwicowe. Zaczęło się jakiś czas po szczepionce, według lekarzy to koincydencja.
  • Odpowiedz
Kojarzycie jakiegoś ginekologa top of da top w #lublin? Nie kolejnego konowała który będzie przepisywał coś na chybił trafił, bo mam ochotę zacząć sam do nich chodzić i wyjaśniać, ale kogoś naprawdę ogarniętego, profesora czy coś, kogoś kto zna się na robocie.

#lublin #mirabelkopomusz #rozowepaski
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zoriuszka: to już jakieś doprecyzowanie:) Sprobowalabym do Agnieszki Borowiec-Glikowskiej. Można też spróbować wizyty u fizjoterapeuty uroginekologicznego, tutaj Julie Jeżewską bardzo polecam
  • Odpowiedz
#lublin #lpg #autogaz #samochody
Jestem w szoku małym po wizycie w zakładzie AutoGaz Piekarz na Łęczyńskiej.
Wizyta umówiona na konkretną godzinę. Przyjechałem trochę wcześniej, to ogarnęli troche szybciej.
Co prawda naprawa nie była jakaś skomplikowana, niemniej mechanik musiał podłubać trochę przy rurkach i przy komputerze. Całość zajęła z 15-20 minut.
I co się okazało na koniec?
Okazało się, że naprawa była bezpłatna w ramach gwarancji po przeglądzie (byłem u
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wpisuję w google schemat instalacji elektrycznej taka i taka instalacja - szukam czy u mnie tak samo podłączone. Bingo. Znalazłem źle podłączony kabel, przelutowane, zaizolowane i po sprawie, wszystko śmiga jak należy.


@Fake_R: ja miałem podobnie z poprzednim samochodem. Tylko po mojej "naprawie" musiałem holować auto do mechanika XD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach