Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 0
@BarkaMleczna jak w belchatowie
Mireczki, rozmawiam sobie z koleżanką że ona lubiła tanie wina pić w młodości. Podobno trzeciego nikt nie dopił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałem więc z nią spróbować ewentualnie, a ona żali się że zniknęło z półek sklepowych.
Widział ktoś je w sklepie ostatnio? Podobno widziany w #sanok
Chciałem więc z nią spróbować ewentualnie, a ona żali się że zniknęło z półek sklepowych.
Widział ktoś je w sklepie ostatnio? Podobno widziany w #sanok
źródło: comment_1634919585b2Pa0KGeCEyaoqJVPxpzSn.jpg
Pobierz@fierce na turystycznej w alkocholach przy przystanku
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BarkaMleczna: Nikt nie powinien mieć prawa obrażać innych i propagować publicznie kłamstw.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 12
@HamsterPL: skoro tęcza na placu zbawiciela płonęła kilkanaście razy to taki bus też chyba może ¯\_(ツ)_/¯
3
Rada Miasta Lublin głosowała w sprawie obecności Ziemi w Układzie Słonecznym.

Kosmosu sięgnęła czwartkowa dyskusja Rady Miasta nad obecnością Polski w Unii Europejskiej. Radni otarli się niemal o głosowanie nad tym, czy... Ziemia powinna być nadal obecna w Układzie Słonecznym.
z- 1
- #
- #
- #
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 87
481
Nieprawdopodobna operacja w Lublinie: W oko 6-latki wbiła się sprzączka(film)

Metalowa sprzączka paska inhalatora, która na urwanej sprężynującej gumce wbiła się w oko 6-latki - taki niezwykle rzadki i poważny przypadek skutecznie zoperował wraz ze swoim zespołem prof. Robert Rejdak szef lubelskiej Kliniki Okulistyki.
z- 88
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 5
Polecam te filmy(drastyczne) w szczególności drugi.
prof Robert Rejdak to klasa światowa super że dalej Polakom szansę na widzenie
https://twojezdrowie.rmf24.pl/cialo/glowa/oczy/news-specjalisci-z-lublina-uratowali-wzrok-38-latka-ktory-zostal-,nId,2402260#crp_state=1
#lublin #ciekawostki #medycyna #zdrowie #wzrok #oczy
prof Robert Rejdak to klasa światowa super że dalej Polakom szansę na widzenie
https://twojezdrowie.rmf24.pl/cialo/glowa/oczy/news-specjalisci-z-lublina-uratowali-wzrok-38-latka-ktory-zostal-,nId,2402260#crp_state=1
#lublin #ciekawostki #medycyna #zdrowie #wzrok #oczy
źródło: comment_16348568117j0eXPqFSu5UE17OVTOaUc.jpg
Pobierz#lublin
Grzmi
Grzmi
#lublin szukam usługi wywiezienia resztki śmieci pobudowlanych. Głównie styropian Plus drobny śmieć w wirkach. Zamówić kontener raczej drogo a potrzeby mam na jedną trzecią kontenera maksymalnie. Wiem że można takie śmieci dostarczyć do Głuska i chętnie bym to zlecił. Polecicie kogoś?
- 2
@wielowitamin: na OLX są oferty wywozu tego busami. Sami ładują i oddają na wysypisko. Wychodzi taniej od kontenera
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Czy 10 lekcji z kursu plywania (10 x 45 minut) wystarczy zeby odnowic podstawy i zlapac technike? Kiedys trenowalem jako dziecko i chce wrocic do plywania jako sport ogolnorozwojowy. #kiciochpyta #lublin #plywanie
@akapasappls: bez problemu
- 0
@WincherX18: Niestety musze odczekac do konca grudnia bo robilem kolczyk septum i niestety nie moge. Ale mam zamiar wlasnie oprocz lekcji plywania kupic tez karnet/isc na zajecia z polibudy i bd git
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@wcaleniepchamsiewmultikonto: przystankowy jest na krótkie dystanse
@MissN0b0dy: można zrobić odrazu.
@MissN0b0dy: można zrobić odrazu.
- 10
#herbyklubowmirko <- tag do obserwowania lub czarnolistowania
Jeśli chcesz być wołany na stałe, zaplusuj ten post
RUNDA PIERWSZA 6/24
Przypominam
Jeśli chcesz być wołany na stałe, zaplusuj ten post
RUNDA PIERWSZA 6/24
Przypominam
źródło: comment_163481050076DVu9sss77zC50jwuPXkB.jpg
PobierzKtóry herb podoba ci się najbardziej?
- Warta Poznań 38.7% (120)
- Motor Lublin 30.0% (93)
- Chrobry Głogów 31.3% (97)
@rudy_karzel: No Motor ma ogólnie potencjał, ale zdecydowanie przydałoby mu się odświeżenie, bo design jest rodem z lat 90.
@yourgrandma: te barwy trochę zbyt przytłumione, ale sam wygląd jest świetny
@rudy_karzel: dodawaj śmiało tag #mecz będzie większy zasięg, a tyle tam jest syfu że nikt się nie przyczepi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rudy_karzel: dodawaj śmiało tag #mecz będzie większy zasięg, a tyle tam jest syfu że nikt się nie przyczepi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mireczki, macie może do polecenia #neurolog czy ewentualnie #psychiatra w #rzeszow #lublin czy ew. #krakow #warszawa
Problem to zaburzenie widzenia (światłowstręt), ucisk w twarzy i głowie (migrena?), napady lęku, uczucie "pełności ucha". Zależy mi na jakimś specjaliście, bo większość traktuje temat bardzo szablonowo. #lekarz #zdrowie #medycyna
Problem to zaburzenie widzenia (światłowstręt), ucisk w twarzy i głowie (migrena?), napady lęku, uczucie "pełności ucha". Zależy mi na jakimś specjaliście, bo większość traktuje temat bardzo szablonowo. #lekarz #zdrowie #medycyna
- 3
@UlicznyPoeta: to chyba jednak pierw do neurologa a jak on zasugeruje psychiatrę to wtedy do psychiatry
- 1
@Bazant77: Pisk nie, bardziej opisałbym to jako szum. Ale po ssri jest rzadziej, więc możliwe że to somaty nerwicowe. Zaczęło się jakiś czas po szczepionce, według lekarzy to koincydencja.
Kojarzycie jakiegoś ginekologa top of da top w #lublin? Nie kolejnego konowała który będzie przepisywał coś na chybił trafił, bo mam ochotę zacząć sam do nich chodzić i wyjaśniać, ale kogoś naprawdę ogarniętego, profesora czy coś, kogoś kto zna się na robocie.
#lublin #mirabelkopomusz #rozowepaski
#lublin #mirabelkopomusz #rozowepaski
@Zoriuszka: to już jakieś doprecyzowanie:) Sprobowalabym do Agnieszki Borowiec-Glikowskiej. Można też spróbować wizyty u fizjoterapeuty uroginekologicznego, tutaj Julie Jeżewską bardzo polecam
Taktyk, jestem ciekawa odpowiedzi
- 853
#lublin #lpg #autogaz #samochody
Jestem w szoku małym po wizycie w zakładzie AutoGaz Piekarz na Łęczyńskiej.
Wizyta umówiona na konkretną godzinę. Przyjechałem trochę wcześniej, to ogarnęli troche szybciej.
Co prawda naprawa nie była jakaś skomplikowana, niemniej mechanik musiał podłubać trochę przy rurkach i przy komputerze. Całość zajęła z 15-20 minut.
I co się okazało na koniec?
Okazało się, że naprawa była bezpłatna w ramach gwarancji po przeglądzie (byłem u
Jestem w szoku małym po wizycie w zakładzie AutoGaz Piekarz na Łęczyńskiej.
Wizyta umówiona na konkretną godzinę. Przyjechałem trochę wcześniej, to ogarnęli troche szybciej.
Co prawda naprawa nie była jakaś skomplikowana, niemniej mechanik musiał podłubać trochę przy rurkach i przy komputerze. Całość zajęła z 15-20 minut.
I co się okazało na koniec?
Okazało się, że naprawa była bezpłatna w ramach gwarancji po przeglądzie (byłem u
@dominowiak: Takich trzeba chwalić. Poczta pantoflowa najlepszą reklamą.
- 264
Wpisuję w google schemat instalacji elektrycznej taka i taka instalacja - szukam czy u mnie tak samo podłączone. Bingo. Znalazłem źle podłączony kabel, przelutowane, zaizolowane i po sprawie, wszystko śmiga jak należy.
@Fake_R: ja miałem podobnie z poprzednim samochodem. Tylko po mojej "naprawie" musiałem holować auto do mechanika XD
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
@szyps: Za ten język w stylu "żarty się skończyły" ktoś powinien splunąć autorom prosto w ryj i poprawić z pięści.
- 12
Gdzie w Lublinie można kupić kolce na ptaki?
#lublin
#lublin
- 2
@czykoniemnieslysza: prawie każdy budowlany ma to w swojej ofercie
@czykoniemnieslysza: coś takiego?
źródło: comment_16347490012nfTVbNWIbkSsSIIMbJRGD.jpg
Pobierz@Pituch: nic z tym nie zrobią, a pewnie pogorszą patrząc po nowym cenniku.
- 0
@Tsoi: nie, nie :P
@picasssss1: nie rozumiem argumentu nwoego cenniku. Miesięczne staniały. Jeśli ktoś jezdzi do pracy i z niej wraca na normalnych biletach to jest debilem :P
@Fako: nope
@picasssss1: nie rozumiem argumentu nwoego cenniku. Miesięczne staniały. Jeśli ktoś jezdzi do pracy i z niej wraca na normalnych biletach to jest debilem :P
@Fako: nope


































@Ignite: w sumie jak o tym psie napisał to smutłem