Jak jadę np. linią 55 i wysiadam na przystanku Felin Europark II który wg. Jakdojade jest w 2 strefie to powinienem mieć bilet 1+2? To jedyny przystanek w 2 strefie i jednocześnie ostatni.

#lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poza tym, mam ewidentnie coś nie tak z nogami - nierówne zakwasy po treningu (u prawej zakwasy takie, że ledwo mogłem nią ruszać, a u lewej praktycznie 0), do tego po cięższym treningu zdarzały się takie cuda jak np. to, że podczas spaceru prawe kolano czasem traciło napięcie i automatycznie kończyło się to takim "kuśtyknięciem" - niekontrolowanym zgięciem w kolanie pod wpływem grawitacji


@Brzuchol00: Oprócz fizjo skonsultowałbym się na Twoim
  • Odpowiedz
Poleci ktoś jakąś kawiarnię, restaurację czy coś w tym stylu gdzie można spokojnie popracować w kilka osób nad projektem? Fajnie jeśli była by też możliwość podłączenia laptopa do zasilania.
#lublin
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin
Chciałbym zrobic przyjęcie w restauracji (obiad dwudaniowy+deser) na 20 osób po ślubie cywilnym.
Gdzie w Lublinie znajdę dobry lokal?
Kuchnia polska, bez żadnych udziwnień.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jestem_legenda podejrzewam że na takim meczu parking Lidla będzie piękny albo wyłączony przez policję, zwykle kierują na parking na targu Gołębiowym, czyli skręcasz normalnie tak jak pod stadion i zostaniesz pokierowany
  • Odpowiedz