via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#lublin
Macie jakieś przychodnie lekarskie dla ludzi?
Mam dość już pierd**** luxmedu w----e mać, terminy do rodzinnego śmieszne.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ondraszek nooo człowiek się rozchoruje i do rodzinnego dostać się nie może. Najbliższe terminy za tydzień, a jak dzwonisz do rejestracji to nie wiadomo, na kogo trafisz, bo jeden wyśle dyspozycję, że potrzebna pilna pomoc i jeszcze tego samego dnia masz teleporadę, inny cię odsyla na stronę i elo s--------j.
  • Odpowiedz
Czy mieszkając w innej gminie ale rozliczając się w drugim urzędzie skarbowym w Lublinie mogę wyrobić Lubelską Kartę Miejską?
#lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ulice Lublina. Ekmh! Znaczy się "zamknięty odcinek drogi gdzieś na Ukrainie" xD

Tag do obserwowania - #szybkoalebezpiecznie

Zupełnie nieregularna dawka szybkich samochodów, dobrej muzyki i nieprzeciętnych umiejętności na drodze

131/365
Atreyu - Ulice Lublina. Ekmh! Znaczy się "zamknięty odcinek drogi gdzieś na Ukrainie"...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Dobry, wie ktoś może gdzie w Lublinie można kupić prosiaka (świnkę morską/kawie domową - jak kto woli)? Mam na myśli pewny sklep/hodowlę, aby zwierzak był zdrowy i płeć była pewna, żeby potem nie było niespodzianki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Będę wdzięczny za jakiekolwiek namiary.

#lublin #kawiadomowa #swinkamorska #zwierzaczki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mation95: apeluję by nie kupować świnki morskiej.
Jest masa świnek zdrowych z pewną płcią które można adoptować.

Wiec samo kupowanie świnek napędza machinę "pseudohodowli".

Adoptuj nie kupuj
  • Odpowiedz
#marszrownosci #lublin

Mam wrażenie, że ludzie są zbyt zmęczeni tą całą pandemią, żeby dodatkowo w------ć się jeszcze na tęczową patologię.

I dobrze, im mniej ekscesów i reakcji na te marsze tym lepiej dla wszystkich, lewactwo nie znosi gdy ludzie są wobec nich bierni.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę że trochę osób sobie pomyślało że pójdzie na Marsz dla rozrywki jak na jakieś Juwenalia bo już 2 lata nic nie było

I się trochę frekwencji zrobiło

#marszrownosci #lublin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Apropos wylęgarni #koronawirus na lubelszczyźnie. Historia z ostatnich dni. Mocno szurowa niezaszczepiona nauczycielka z przedszkola w #lublin łapie #covid19 a przy okazji zaraża zaszczepioną koleżankę z pracy a także czworo z szóstki swoich swoich własnych dzieci i męża. Grupa przedszkolna oczywiście na kwarantannie. Można? Można. ( )
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin #marszrownosci #koronawirus

Ulicami Lublina przeszedł trzeci Marsz Równości. Kto odpowie za setki zarażeń śmiercionośnym koronawirusem? Na transmisjach udostępnianych przez lokalne media widać setki ludzi, którzy bagatelizują sobie rządowe zalecenia odnośnie dystansu społecznego i maseczek. Czy ci ludzie nie mogli pozostać w domu?

Wisienką na torcie jest słynna Babcia Kasia z warszawskiego KOD, która była jednym z "honorowych" gości lubelskiego marszu. Mam nadzieję, że nikt z
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukardio: Nie rozumiem logiki Twojego posta. Zacytowałeś moją wypowiedź sprzed tygodnia, w której wytykam idiotyzmy "obostrzeń" i to ma oznaczać, że nie interesuje mnie covid? :D
  • Odpowiedz
@Lukardio: ty nic lewaku nie rozumisz: kowid to jest łagodna grypka, a tak naprawdę to go nie ma bo to spisek gejtsa, ale równocześnie marsz równości odpowiada za setki nowych zakażen i zgonów na wirusa, który jest niegroźny. Jasne?
  • Odpowiedz
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach