Gdzie teraz jest najtańsze paliwo w #lublin? Z tego co widzę Auchan 5,92 a Orlen na Elizówce 5,94, czyli żadna różnica
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Eustachiusz
via Android- 2

Shirako
via iOS- 0
@Eustachiusz: Orlen na Tysiąclecia chyba też 5,94 lalem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

picasssss1
- 0
@Eustachiusz: na leczynskiej 5,93
Wczoraj z @camaro96 piliśmy herbatkę 40 metrów nad ziemią na Wieży Trynitarskiej w Lublinie
#fotografia #lublin #polska
#fotografia #lublin #polska
źródło: comment_16351596815gUo877Xc8ezpnlMViI1TR.jpg
Pobierz@Cukrzyk2000: ale was tam musiało wypizgać :D
- 1
Gdzie najsprawniej ogarnę badania do prawa jazdy? #lublin
#lublin
Macie jakieś przychodnie lekarskie dla ludzi?
Mam dość już pierd**** luxmedu w----e mać, terminy do rodzinnego śmieszne.
Macie jakieś przychodnie lekarskie dla ludzi?
Mam dość już pierd**** luxmedu w----e mać, terminy do rodzinnego śmieszne.
@ondraszek: mam rodzinnego w sanitasie i nie narzekam.
@ondraszek nooo człowiek się rozchoruje i do rodzinnego dostać się nie może. Najbliższe terminy za tydzień, a jak dzwonisz do rejestracji to nie wiadomo, na kogo trafisz, bo jeden wyśle dyspozycję, że potrzebna pilna pomoc i jeszcze tego samego dnia masz teleporadę, inny cię odsyla na stronę i elo s--------j.
Czy mieszkając w innej gminie ale rozliczając się w drugim urzędzie skarbowym w Lublinie mogę wyrobić Lubelską Kartę Miejską?
#lublin
#lublin
- 2
@tepskiteps: nie, przecież ten urząd rozlicza po prostu inne gminy. Tyle tego, że mieści się w Lublinie
- 0
@lublinmk: dzięki, tak właśnie myślałem
- 17
Ulice Lublina. Ekmh! Znaczy się "zamknięty odcinek drogi gdzieś na Ukrainie" xD
Tag do obserwowania - #szybkoalebezpiecznie
Zupełnie nieregularna dawka szybkich samochodów, dobrej muzyki i nieprzeciętnych umiejętności na drodze
131/365
Tag do obserwowania - #szybkoalebezpiecznie
Zupełnie nieregularna dawka szybkich samochodów, dobrej muzyki i nieprzeciętnych umiejętności na drodze
131/365

- 11
Następny przystanek: Katowicki Uniwersytet Lubelski
#lublin
#lublin
@Antybristler też tak słyszysz za każdym razem?
@Antybristler katolicki uniwersytet ludowy XD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Dobry, wie ktoś może gdzie w Lublinie można kupić prosiaka (świnkę morską/kawie domową - jak kto woli)? Mam na myśli pewny sklep/hodowlę, aby zwierzak był zdrowy i płeć była pewna, żeby potem nie było niespodzianki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Będę wdzięczny za jakiekolwiek namiary.
#lublin #kawiadomowa #swinkamorska #zwierzaczki
Będę wdzięczny za jakiekolwiek namiary.
#lublin #kawiadomowa #swinkamorska #zwierzaczki
@Mation95: apeluję by nie kupować świnki morskiej.
Jest masa świnek zdrowych z pewną płcią które można adoptować.
Wiec samo kupowanie świnek napędza machinę "pseudohodowli".
Adoptuj nie kupuj
Jest masa świnek zdrowych z pewną płcią które można adoptować.
Wiec samo kupowanie świnek napędza machinę "pseudohodowli".
Adoptuj nie kupuj
@Mation95: Jeżeli chcesz kupić to kup z etycznego źródła:
http://www.ccpklub.pl/polskie.html
Na stronie CCP masz wypisany wykaz hodowli może któraś jest z twojej okolicy
http://www.ccpklub.pl/polskie.html
Na stronie CCP masz wypisany wykaz hodowli może któraś jest z twojej okolicy
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 6
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
- 60
@Cukrzyk2000: trochę ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś serio kupuje te p--------y :p
@Cukrzyk2000: Ziomeczku, kto to od Ciebie kupuje? Bo mi to wygląda na randomowy loot ze śmietnika...
@JesusKawhist: tam chyba zawsze są miejsca. Teren jest bardzo duży. Minusem jest odległość od miasta, ale jestem spokojny że pies nie piszczy z żalu w jakiejś klatce.
- 1
Super, jeszcze raz dziękuję @mannoroth
Zna ktoś lekarza który w Lublinie wystawia zaświadczenie o przeciwwzkazaniach do noszenia maseczki
#lublin #koronawirus
#lublin #koronawirus
@Elmirka16: zapewne każdy - w przypadku, kiedy istnieją realne przeciwwskazania.
@Elmirka16: przecież i tak nikt ich juz nie nosi
@staryalkus: ostarnio tak ponad 90% ludzi w Lublinie (sklepy i galerie handlowe) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trochę to smutne, nie ma w narodzie chęci nawet na najdrobniejszy opór.
#marszrownosci #lublin
Mam wrażenie, że ludzie są zbyt zmęczeni tą całą pandemią, żeby dodatkowo w------ć się jeszcze na tęczową patologię.
I dobrze, im mniej ekscesów i reakcji na te marsze tym lepiej dla wszystkich, lewactwo nie znosi gdy ludzie są wobec nich bierni.
Mam wrażenie, że ludzie są zbyt zmęczeni tą całą pandemią, żeby dodatkowo w------ć się jeszcze na tęczową patologię.
I dobrze, im mniej ekscesów i reakcji na te marsze tym lepiej dla wszystkich, lewactwo nie znosi gdy ludzie są wobec nich bierni.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 18
Komentarz usunięty przez moderatora
@MyPhilosophy: jasne, takie coś najlepiej ignorować, najmniej szkód zrobi ;)
Widzę że trochę osób sobie pomyślało że pójdzie na Marsz dla rozrywki jak na jakieś Juwenalia bo już 2 lata nic nie było
I się trochę frekwencji zrobiło
#marszrownosci #lublin
I się trochę frekwencji zrobiło
#marszrownosci #lublin
@klossser: przecież te marsze u nas to od samego początku deklaracja polityczna. Podobnie jak strajk kobiet itp.
Tam nie chodzi o walkę O COŚ, tylko o walkę z PiS.
Tam nie chodzi o walkę O COŚ, tylko o walkę z PiS.
Apropos wylęgarni #koronawirus na lubelszczyźnie. Historia z ostatnich dni. Mocno szurowa niezaszczepiona nauczycielka z przedszkola w #lublin łapie #covid19 a przy okazji zaraża zaszczepioną koleżankę z pracy a także czworo z szóstki swoich swoich własnych dzieci i męża. Grupa przedszkolna oczywiście na kwarantannie. Można? Można. (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 14
@SecretOfTheSteel: mogła sie nie testowac nie byloby covida
Jest gdzieś w Lublinie do kupienia smoczy owoc? #lublin
@tomason123: chyba go widziałem na auchanie na felinie
@tomason123 W Auchan na Chodźki też bywa, widywali nawet w Lidlach
- 8
#lublin #marszrownosci #koronawirus
Ulicami Lublina przeszedł trzeci Marsz Równości. Kto odpowie za setki zarażeń śmiercionośnym koronawirusem? Na transmisjach udostępnianych przez lokalne media widać setki ludzi, którzy bagatelizują sobie rządowe zalecenia odnośnie dystansu społecznego i maseczek. Czy ci ludzie nie mogli pozostać w domu?
Wisienką na torcie jest słynna Babcia Kasia z warszawskiego KOD, która była jednym z "honorowych" gości lubelskiego marszu. Mam nadzieję, że nikt z
Ulicami Lublina przeszedł trzeci Marsz Równości. Kto odpowie za setki zarażeń śmiercionośnym koronawirusem? Na transmisjach udostępnianych przez lokalne media widać setki ludzi, którzy bagatelizują sobie rządowe zalecenia odnośnie dystansu społecznego i maseczek. Czy ci ludzie nie mogli pozostać w domu?
Wisienką na torcie jest słynna Babcia Kasia z warszawskiego KOD, która była jednym z "honorowych" gości lubelskiego marszu. Mam nadzieję, że nikt z
- 5
@Lukardio: Nie rozumiem logiki Twojego posta. Zacytowałeś moją wypowiedź sprzed tygodnia, w której wytykam idiotyzmy "obostrzeń" i to ma oznaczać, że nie interesuje mnie covid? :D
- 2
@Lukardio: ty nic lewaku nie rozumisz: kowid to jest łagodna grypka, a tak naprawdę to go nie ma bo to spisek gejtsa, ale równocześnie marsz równości odpowiada za setki nowych zakażen i zgonów na wirusa, który jest niegroźny. Jasne?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ale żenadłem #lublin
źródło: comment_1634993974ZM24kwBw5oAYpVj2rUxA2h.jpg
Pobierz- 2
@nomadicgoogler: pierwszy raz to widzę, a parę lat mieszkam
- 3
@Antybristler: Wszystkie miasta/sądy po kolei zakazują im przemieszczania się, więc dojechali i do Lublina.























