Jeździj busem w trasy po kilka dni po paryjach w Afryce(mozambik) i nie zabieraj podstawowych narzędzi żeby się wykopać z błota jak choćby łopata.
Trać czas i nerwy. Wydawaj kasę na wypożyczenie motyki w każdej wiosce po drodze gdzie utkniesz.
Albo to jest udawane albo tam się wogole nie planuje na dalej niż 20 minut do przodu.

https://m.youtube.com/watch?v=fMhtXoG1XjI

Nie wiem czemu ale lubię oglądać jak murzyni pracują.
#busiarze
#bekaztransa
#przemyslenia
#logikaniebieskichpaskow
#
adamsowaanon - Jeździj busem w trasy po kilka dni po paryjach w Afryce(mozambik) i ni...

źródło: comment_1669141745hYObRelM93iT43E6LwcYjA.jpg

Pobierz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Mam pytanie o różowe (suprajs)

Na świętych tagach udziela się grupka różowych, są to przeważnie te same nicki ale i randomowe "pinki" zaglądają tutaj aby wyrazić swoje święte oburzenie i powiedzieć jak mężczyźni powinni się dostosować do kobiecych wymagań.
Po co niebiescy z nimi rozmawiają?
Jaki to ma niby sens?
Po co im cokolwiek tłumaczyć?
One karmią się atencją czyli robią to co różowe lubią najbardziej mając w "d" istotę problemu.

"nie,
N.....n - Mam pytanie o różowe (suprajs)

Na świętych tagach udziela się grupka róż...

źródło: comment_1669131585NkC3zprQiyIcW9aeA7vAij.jpg

Pobierz
#anonimowemirkowyznania
Hej mam 23 lata i nie mam kompletnie pomysłu gdzie szukac panienki do związku. Siedem miesięcy temu temu założyłem tindera i o dziwo jakis efekt byl.Mam teraz mniej wiecej 983 pary nie wiem czy to dużo jak na ten okres. Problem jest taki ,że nie potrafie znaleśc żadnej wartościowej kobiety. Z żadną tinderówką z którą sie umawiałem mi nie wychodziło .One chciały głównie seksu ,przynajmniej te które wogóle raczyły sie spotkać.Czadem
@eldzej_10: o czym ty #!$%@?
- mam kasę
- mam formę
- mam pędzel od barbera
- mam drogie ciuchy
Ale to nie zmienia w życiu nic. Nie robie pajacerki dla kobiet tylko robię to co mi się podoba.

Gdzie są te modelki?

Wierzysz w jakieś bajeczki że można nadrobić status GENETYCZNY jakimiś pierdołami typu fryzura czy ciuchy, podczas gdy prawda jest taka, że jak widzisz na ulicy postawnego gościa 190
Chłopie, właśnie jesteś zaprzeczeniem blackpilla. Podejrzewam że Ty właśnie sparzyłeś się na redpillu - zarobiłeś kasę, poszłeś na siłkę i do barbera i pokupywałeś drogie ciuchy i kiedy nagle okazało się że to nie wystarczy aby zaruchać to nagle zacząłeś nienawidzić redpilla i uważać że to cope.


@eldzej_10: nie, ja siedziałem w tym latami i probówałem X razy więc poznałem na wylot od A do Z że to jest gówno

Wiesz
@pancreaticcarcinoma: Ja swoja obecna dziewczyne z ktora jestem pare lat poznalem na Tinderze i ze wszystkich facetow z ktorymi sie do tej pory spotkala na randkach w swoim zyciu bylem jedynym ktory nie zaplacil za nia na pierwszym spotkaniu.

Ogolnie z perspektywy faceta powiem, ze poziom trudnosci na znalezienie kobiety rosnie wykladniczo a te aplikacje randkowe maja ultra niska skutecznosc a szukanie tam kogos wartosciowego jest bardzo trudnym zadaniem.

Moje zainteresowanie
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #podrywajzwykopem
Pewna kobieta ok. 40-45 lat całuję mnie (30 lat) w policzek - chyba w podziękowaniu- za każdym razem gdy tylko jej pomogę w naprawdę drobnostce. Nie mówiąc o zagadywaniu przez nią gdy tylko nadaży się okazja. Ona ma męża.
Leci na mnie czy chce być miła?

Pytanie jak wyżej.

  • Leci na ciebie. 62.2% (51)
  • Chce być miła. 37.8% (31)

Oddanych głosów: 82

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Mam 33 lata, żonę i dwójkę dzieci.
I smutno muszę stwierdzić, że kobiety są powodem całego nieszczęścia na świecie.

Przy drugim dziecku postanowiłem, że dołączę do grupki na fejsbuku dotyczącej mojego dzieciaka a dokładnie przedszkola.

Co zobaczyłem to masakra.
Kłótnia baba codziennie o byle gówno.

Czemu bartuś dostał czerowny samochodzik od mikołaja a nikodem zielony.
To niemożna było kupić 30 takich samych samochodzików.

No inba na maksa.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Powiedz żonie że jest przyczyną całego zła na świecie, począwszy od tornad kończąc na pandemii i wojnie na Ukrainie, niech posypie głowę popiołem i niech przeprosi za to, że się urodziła. W końcu całe zło świata to także jej wina, bo jest kobietą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Męska antylogika to czarna komedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pierwsze co usłyszałem to żeby się nie żalić przy kobiecie bo to wygląda żałośnie
zgodziłem się z tym i wziąłem do serduszka

aż nastała noc gdzie z grupą znajomych w parku waliliśmy browary, ledwo co skończona osiemnastak i jeden gość zaczął się żalić ale tak żalić jak ostatni robak, że nie ma pieniędzy, że nie będzie miał gdzie mieszkać, buty nowe musi kupić a nie ma za co i tak żaląc się
Powinien nastąpić koniec wojenek damsko -meskich, tego narzekania, oskarżania, wyrzygiwania sobie na wzajem pretensji i gorzkich żali, zarzucania niecnych zamiarów i wykorzystywania, obrzucania się bezpodstawnie błotem, obrażania się, wyśmiewania, porównywania się nawzajem obu płci i licytowania się, która płeć ma gorzej a która jest lepsza.

To i tak sensu nie ma, do niczego się w ten sposób nie dojdzie, niczego się nie osiągnie a tylko niepotrzebnie się kogoś wkoorwia, sobie niszczy zdrowie,