Wszystko
Wszystkie
Archiwum
W sumie jezeli nie patrzec na to ze skonczylem tylko gimnazjum, nie mam prawa jazdy, mam 30 lat i jestem juz łysy i z kazdej pracy wyrzucaja mnie po miesiacu. To calkiem interesujacy ze mnie mezczyzna #logikaniebieskichpaskow trzeba tylko umiec to dostrzec... A no i mam duzo wspolnego z narkotykami
Myślałem wczoraj, że to jakieś konto wykopka, ale to chyba realna emanacja kobiecości...(ʘ‿ʘ)
#blackpill #przegryw #tinder #badoo #manlet #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? ##!$%@? #itsover #podrywajzwykopem #zalesie #rozwojosobistyznormikami
#blackpill #przegryw #tinder #badoo #manlet #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? ##!$%@? #itsover #podrywajzwykopem #zalesie #rozwojosobistyznormikami
źródło: comment_1669287871XgN5pHdzpY5W6P1fVvztCQ.jpg
Pobierz- 26
@TypicalSoyBoy: normalna kobieta 6-7/10, wam przegrywom od tego porno to już się w dupach poprzewracało modelki byście chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TypicalSoyBoy: nie podoba ci się?
Tak wygląda kobieta intzelu!!!
Masz wypatrzony możg od porno intzelu!!!
Tak wygląda kobieta intzelu!!!
Masz wypatrzony możg od porno intzelu!!!
- lexico
- Wutelgi
- PrzegrywToTwojaWina
- konto usunięte
- downight
- +12 innych
- 24
jako, że nie widziałem takiego wpisu i nie wiem czy kolega ma konto na wykopie to pozwoliłem sobie skopiować jeden z komentarzy pod filmikiem feniksa Gigachada bo uważam, że całkiem zacne wyjaśnienie redpilla
"Mnie rozbraja głęboka schizofrenia redpila
ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej
...ale model patriarchalny był naturalny i dobry
pożądania nie da się negocjować
...ale za pomocą gry i pieniędzy możesz podnieść swoją wartość w jej oczach
kobiety
"Mnie rozbraja głęboka schizofrenia redpila
ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej
...ale model patriarchalny był naturalny i dobry
pożądania nie da się negocjować
...ale za pomocą gry i pieniędzy możesz podnieść swoją wartość w jej oczach
kobiety
- CloudSpanner
- Wutelgi
- scotieb
- 77023
- H4X0r3Q
- +19 innych
Pobawię się z adwokata diabła
@harold97: nie widzę związku - przy tradycyjnym porządku kobiety nie mogły realizować swojej strategii seksualnej
@harold97: pożądania nie da się (nie powinno się) negocjować w konkretnym miejscu i czasie. Jeżeli zwiększysz swoje
ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej
...ale model patriarchalny był naturalny i dobry
@harold97: nie widzę związku - przy tradycyjnym porządku kobiety nie mogły realizować swojej strategii seksualnej
pożądania nie da się negocjować
...ale za pomocą gry i pieniędzy możesz podnieść swoją wartość w jej oczach
@harold97: pożądania nie da się (nie powinno się) negocjować w konkretnym miejscu i czasie. Jeżeli zwiększysz swoje
@Kolczaneiro: To ja się pobawię w adwokata bogów.
A więc porządek patriarchalny jest wbrew naturze, jest wynaturzeniem.
Zwiększanie SMV how? Siłownia, barber czy basen?
nie widzę związku - przy tradycyjnym porządku kobiety nie mogły realizować swojej strategii seksualnej
A więc porządek patriarchalny jest wbrew naturze, jest wynaturzeniem.
pożądania nie da się (nie powinno się) negocjować w konkretnym miejscu i czasie. Jeżeli zwiększysz swoje SMV w wystarczającym stopniu, to kobiety zaczną czuć w twoją stronę pożądanie, którego nie musisz negocjować
Zwiększanie SMV how? Siłownia, barber czy basen?
stań
Czy faceci naprawdę myślą że mieszkanie tak jest ok? #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichkotow
źródło: comment_16692464760N6Hddh2dqD0hh10lbJiUJ.jpg
Pobierz- Lepki
- Ama-gi
- konto usunięte
- lolcat5000
- zdolny_metrolog444
- +26 innych
- 20
@adamssson: brakuje laptoka/kompa/konsoli, ale generalnie jest spoko
- nehos
- konto usunięte
- Jack0wy
- obcowzbudny
- vukov
- +15 innych
Dlaczego gdy po zakończeniu relacji facetowi jest smutno, źle się czuje, tęskni itp., to bardzo często podnoszony jest argument:
"przecież Twoja laska już rucha się z innym, miej trochę godności i nie płacz po niej". Zauważyłem, że ten argument wysuwają wyłącznie inni faceci...
To, że osoba, z którą się spotykałem, zdążyła już kogoś sobie znaleźć albo nie przeżywa rozstania, ma w jakikolwiek sposób polepszyć moją sytuację? Czy negatywne emocje, nawet po przelotnych
"przecież Twoja laska już rucha się z innym, miej trochę godności i nie płacz po niej". Zauważyłem, że ten argument wysuwają wyłącznie inni faceci...
To, że osoba, z którą się spotykałem, zdążyła już kogoś sobie znaleźć albo nie przeżywa rozstania, ma w jakikolwiek sposób polepszyć moją sytuację? Czy negatywne emocje, nawet po przelotnych
- KOlesPL
- michuuuj
- Karl_Tofel
- orbi585
- Dimetox
- +1 innych
konto usunięte via iOS
- 8
@zymotic: To ma zadziałać tak, że się na nią #!$%@?/poczujesz obrzydzenie, a więc wyjdą ci z głowy te romantyczne czy pozytywne uczucia
- 12
@zymotic: zdaje się, że ma Cię to zmotywować do wrócenia do normalności, co niestety jest bzdurą. Stety albo niestety każdą emocję trzeba przyjąć i przeżyć dla zdrowia psychicznego. Często te rozstania po przelotnych znajomościach bolą zaskakująco dużo bardziej, bo uruchamiają się nieprzepracowane sprawy po poprzednich relacjach. Boli też nie utrata nie samej osoby, a wizja tego, co mogło się z nią stworzyć.
- konto usunięte
- black-kitsune
- justypl
- cugowski
- mitotasak
- +7 innych
#anonimowemirkowyznania
Mirabelki i Mirki, którzy zostali NAPRAWDĘ zdradzenie przez partnera/partnerkę- jak dowiedzieliście się się o zdradzie?
#pytanie #powaznepytanie #kiciochpyta #zwiazki #seks #zdrada #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637e6c574bf3873cacebfc7d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
Mirabelki i Mirki, którzy zostali NAPRAWDĘ zdradzenie przez partnera/partnerkę- jak dowiedzieliście się się o zdradzie?
#pytanie #powaznepytanie #kiciochpyta #zwiazki #seks #zdrada #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637e6c574bf3873cacebfc7d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
@AnonimoweMirkoWyznania: no jak to jak. Żona weszła do pokoju, akurat jak zapinałem somsiatke.
Nieprzyjemna sytuacja, nie polecam. W ogóle to nie polecam mieć żon, ja np nie mam.
Nieprzyjemna sytuacja, nie polecam. W ogóle to nie polecam mieć żon, ja np nie mam.
konto usunięte via Android
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
Zabawne jest to przeświadczenie, że zrozumienie tego czym jest spalony niemalże zależy od płci, a nie tego kto się tym sportem interesuje, a kto ma go w dupie.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Idzie ulicą taka kobieta, facet idący z naprzeciwko mówi nagle do niej: ale bym cię brał. Czy jest to molestowanie? #ankieta #pytanie #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #polska
źródło: comment_1669224895MtXX6UsuB38LTe3qS90vcA.jpg
PobierzAle bym cię brał. Czy taki tekst do przypadkowej kobiety to molestowanie?
- Tak 77.0% (141)
- Nie 23.0% (42)
- 1
Jak miałem z 3-4 lata to myślałem że pies to samiec, a kot to samica tego samego zwierzęcia, co nie przeszkadzało mi też jednocześnie myśleć, że pies żywi się kotami, a kot myszami i mlekiem xD
Logika dzieci jest niesamowita
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #niebieskipasek #dzieci
Logika dzieci jest niesamowita
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #niebieskipasek #dzieci
- 1
- 0
@DrGreen_2: pamiętam ze szczegółami bo połamałem sobie nogę na rowerku xD
Maksimum męskości jest nie w jej przerysowanej formie, ale w dominującej męskiej energii odpowiednio zbalansowanej z energią kobiecą. Rzeczy typu waskularne przedramię trzymające płatek róży, szerokie barki w wełnianym sweterku, mistrz świata w boksie nazywający siebie mamisynkiem, mieć czyjąś głowę na mieczu ale okazać mu litość. Ewentualnie jeśli już się ścina tę głowę to przynajmniej powinno się kochać zwierzątka.
#blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #4konserwy
#blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #4konserwy
Będę z Wami całkowicie szczery - w moim przypadku już za późno na to żeby poprawić moje życie.
Mam 31lvl, 1,88m, i chyba nigdy nie znajdę sobie różowej, zarobki nie są żadnym atutem podczas gdy kobieta potrzebuje złodupca i adrenaliny a nie spokojnego chłopa z prowincji 250k rocznie income.
Tak naprawdę jedyna przyszłość dla mnie to albo sznur albo pójść na wojnę, dalsze życie jako patologiczna samotność to udawanie życia, oszukiwanie samego
Mam 31lvl, 1,88m, i chyba nigdy nie znajdę sobie różowej, zarobki nie są żadnym atutem podczas gdy kobieta potrzebuje złodupca i adrenaliny a nie spokojnego chłopa z prowincji 250k rocznie income.
Tak naprawdę jedyna przyszłość dla mnie to albo sznur albo pójść na wojnę, dalsze życie jako patologiczna samotność to udawanie życia, oszukiwanie samego
źródło: comment_16692170581vmOjtMVFLNreB0MrnLFQ4.jpg
Pobierz@smutny_login: będę bezpośredni, ale 1,88 cm i brak powodzenia to ty musisz coś nie tak z mordą mieć
- monkiusz
- Obi-Lan_Kretyni
- PanKeks
- MaestroRB
- kuite22
- +2 innych
@smutny_login: możesz zarabiać nawet milion dziennie. Wklejanie żaby, codzienna dawka użalania się nad sobą w środowisku spierdoksów i samo siedzenia na tym portalu pokazuje jedynie, że mentalnie zatrzymałeś się w rozwoju 20 lat temu. Jeszcze dodaj, że lubisz sobie looknąć na chińską bajkę i masz komplet. Kobieta z reguły potrzebuje mężczyznę, a nie #!$%@? płaczącego w poduszkę. Wykop jest spoko, jako hub i agregat news. Mikroblog to zupełnie inna bajka. Tylu
- El_Marcino
- MaestroRB
- classics107
- kuite22
- miszynreddot
- +2 innych
Ej też tak macie że jak spodoba wam sie jakaś rzecz któa została wykonana przez jakiegoś artyste czy coś to z automatu go kraszujecie nawet jak nie jest w Waszym typie? jeszcze 10 min nie wieddziałem kto to jest a teraz jom kocham umuw sie ze mnom 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_1669216040Cfa9KRj5Y3eNwBo9e3BtJi.jpg
Pobierz- 1
@Bananada: Rosa Walton https://www.youtube.com/watch?v=KvMY1uzSC1E
- 1
Czy to jest ten mityczny charakter samca alfa?
Jak dobrze trzymana rama w skali 1-10/10?
Jak dobre poczucie humoru w skali 1-10/10? Wpuszczenie kreta to chyba bardzo kreatywny tekst na hehe ruchanie prawda?
Czy tak powinni zachowywać się przegrywy żeby zdobyć pierwszą dziewczynę?
#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka #blackpilltiktok
Jak dobrze trzymana rama w skali 1-10/10?
Jak dobre poczucie humoru w skali 1-10/10? Wpuszczenie kreta to chyba bardzo kreatywny tekst na hehe ruchanie prawda?
Czy tak powinni zachowywać się przegrywy żeby zdobyć pierwszą dziewczynę?
#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka #blackpilltiktok

- fkdreamer0
- reydel
- PrzegrywToTwojaWina
- granfist8
- JaanJuris
- +22 innych
@Pozytywny_gosc: OPie bandyto co to za wstrętny prymityw. Człowiek banan XD
źródło: comment_1669217715UDipm5TdBBP5PaKV1rMH7W.jpg
PobierzCo tu sie odyebało? Chłop wyglądal dobrze przed wizytą u "barbera" efekt po to jakieś jaja, nie wierze w to że to jest na serio, to musi być bait
#barber #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka
#barber #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka

- Kashankovsky
- reydel
- aurumpotabile
- konto usunięte
- UjekF
- +10 innych
@Pozytywny_gosc: elegancko
Boki krótko góra dłuższe
Boki krótko góra dłuższe
- konto usunięte
- rees90
- CloudSpanner
- lolcat5000
- SgtAlApone_
- +9 innych
@Pozytywny_gosc chłop chciał wyglądać bardziej raw i agressive, a wyszedł sebek osiedlowy
- konto usunięte
- lojawyk
- JaanJuris
- Yanekk99
- theyknow44
- +6 innych
Byłem u barbera wydałem 100zł i nie ma efektu jak na zdjęciu, co robie nie tak
#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka
#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka
źródło: comment_1669205243v6Om89OfG47IyqRpSsyeWO.jpg
Pobierz- eloszka911
- KubaGold22
- dziczyznaa
- Bramborr
- reydel
- +40 innych
- 18
@Pozytywny_gosc: Jak się ma słabą mordę to każda fryzura to wybór między:
- źle
- paskudnie
- okroponie
- źle
- paskudnie
- okroponie
- Dibhala
- Kromag
- trutuspek
- SmieszneZakola
- 2Sexy4You
- +13 innych
źródło: comment_1669206396241ehHKNyeAHR3mHH1OYqV.jpg
Pobierz- Dibhala
- PrOsIaCzEk97
- Jerry664
- Dalegor_
- GoracyStek
- +11 innych
@eldzej_10: Wklejam fragment wywiadu aktora Roberta Więckiewicza z Gazetą Wyborczą na temat jego życia osobistego.
Rozszerzenie tego tematu można znaleźć tutaj: https://swiatseriali.interia.pl/plotki/news-robert-wieckiewicz-zdradzal-zone-malzenstwo-aktora-uratowala,nId,6418980
I co blackpillowcy? Przecież, umówmy się Robert Więckiewicz nie jest jakimś mega przystojnym typem, wzrost 178 cm czyli normalny, wygląd jakieś 5-6/10 (teraz jest trochę starszy ale w młodości nie należał do grona tzw. chadów).
I jakimś cudem ten gość wyrywał najlepsze laski i to było zanim stał się
Rozszerzenie tego tematu można znaleźć tutaj: https://swiatseriali.interia.pl/plotki/news-robert-wieckiewicz-zdradzal-zone-malzenstwo-aktora-uratowala,nId,6418980
I co blackpillowcy? Przecież, umówmy się Robert Więckiewicz nie jest jakimś mega przystojnym typem, wzrost 178 cm czyli normalny, wygląd jakieś 5-6/10 (teraz jest trochę starszy ale w młodości nie należał do grona tzw. chadów).
I jakimś cudem ten gość wyrywał najlepsze laski i to było zanim stał się
źródło: comment_1669203484bwyuGSmAPchgxulV7ZKViB.jpg
Pobierz- 16
@eldzej_10: ale rynku świń sprzed 35 lat do dzisiejszego to ty nie porównuj
- konto usunięte
- Jerry664
- vertexnormal
- PonuryKos123
- konto usunięte
- +11 innych
- 12
@eldzej_10: Facet miał 20 lat(wiek studenta) w 1987 kiedy rynek matrymonialny był kompletnie inny. Nie było tindera, nie było internetu w Polsce, nie było nawet tych pierwszych portalów randkowych typu sympatia. Randkowanie było bardzo ograniczone kiedy teraz 18 latka odpala tindera w wojewódzkim i ma TYSIĄCE facetów do wyboru.
- 249
Taka prawda
#blackpill #redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #humorobrazkowy
#blackpill #redpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #humorobrazkowy
źródło: comment_16692019756jbyZNCw1vxyuG7NccVm2s.jpg
Pobierz- Mr_3nKi_
- Fentylator
- Davidozz
- PrzegrywToTwojaWina
- bambo_rambo
- +244 innych
@harold97: ale zajebiste
- 13
@Davidozz: przecież typ powinien być idealnym przykładem dla każdego przegrywa, pokazał czego nie należy robić, oraz jakie działania przyniosą same szkody (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- PrankmeisterXD
- SmieszneZakola
- gerwazybuleczka
- kompek
- Desxon
- +8 innych
Zażyjcie dzienną dawkę blackpillum doustnie! Chłop z ryjcem 4-5/10 ośmielił się poddać ocenie incelometrycznej twarzy na facebookowej grupce bekarty tindera - zapasowa, którą zamieszkują głównie laski skrzywdzone przez CZADÓW - jak się domyślacie, miło nie było.
Polecam kazdemu kto jest na grupce zajrzeć w ten wątek - kopalnia blackpillum
#bekartytindera
#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka
Polecam kazdemu kto jest na grupce zajrzeć w ten wątek - kopalnia blackpillum
#bekartytindera
#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka
źródło: comment_166920172439PqefF4UHgZh5z0BSgLZs.jpg
Pobierz- reydel
- lolcat5000
- eaiouh
- gzymspiwniczny
- 77023
- +8 innych
- 22
źródło: comment_1669202141EcnfiwAxxAK7MGnLFXC9Pt.jpg
Pobierz- lolcat5000
- eaiouh
- maly38
- Eteres
- puchtek
- +17 innych
- 9
@Pozytywny_gosc: że też chłopy wierzą jeszcze, że opis ma jakiekolwiek znaczenie. Kolega ponad 100 lajków w 24h, ze 100-150 par nie mając żadnego opisu, a i tak laski same piszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) To pewnie ten mityczny charakter widać na jego zdjęciach.
- Snowdr0p
- witajswiecie
- Mck_98
- rosikk1
- distorted
- +4 innych
Lewaki drogie, jest robota do zrobienia.
Tak dbacie o równość, trzeba się wykazać...
Araby i ciapaci biorą sobie białe kobiety w Europie za żony i nikt ich z tego powodu nie zabija lub nie gardzi nimi.
Natomiast jak wielu białych próbowało wsiąść sobie arabke lub ciapatke ktore byly już były w Europie za żonę to kończyli oblani kwasem lub zabici w lesie przez facetów beżowych
Taka to patola z nich i tej
Tak dbacie o równość, trzeba się wykazać...
Araby i ciapaci biorą sobie białe kobiety w Europie za żony i nikt ich z tego powodu nie zabija lub nie gardzi nimi.
Natomiast jak wielu białych próbowało wsiąść sobie arabke lub ciapatke ktore byly już były w Europie za żonę to kończyli oblani kwasem lub zabici w lesie przez facetów beżowych
Taka to patola z nich i tej
- 77023
- CrimsonRocks
- SugarSugarSugar
- Yogi282
- konto usunięte
- +3 innych
- 5
@adamsowaanon: Co Ty #!$%@? #!$%@?, kiedy nawet nie jesteś w stanie odróżnić Arabki (których w UK jest tyle co kot napłakał) od Pakistanek i Hindusek, które dalej się dzielą na mniejsze podgrupy wyznaniowe. Tak się śmiesznie składa, że mojej i żony dobra znajoma jest z rodowitym Anglikiem, co więcej - jej siostra jest również z rodowitym Anglikiem. Kumpel z pracy puka Turczynkę, inny (Bułgar) jest w związku z Chinką.
Może masz
Może masz





























Logika wykopków.
Różowe walczą o prawa ofiar przemocy domowej. Takich ofiar jest ogrom.
Jakiś procent idiotek wykorzystuje luki w prawie do własnych celów, wyrabiając mężczyzn w stosowanie przemocy.
Kto jest zły?
- mężczyźni, bo stosują przemoc domową wobec kobiet (gdyby nie oni, nie byłoby potrzeby tworzyć ustaw).
- politycy, którzy piszą te ustawy na