Kto był na wykopie ten się z cyrku nie śmieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Logika wykopków.

Różowe walczą o prawa ofiar przemocy domowej. Takich ofiar jest ogrom.
Jakiś procent idiotek wykorzystuje luki w prawie do własnych celów, wyrabiając mężczyzn w stosowanie przemocy.
Kto jest zły?
- mężczyźni, bo stosują przemoc domową wobec kobiet (gdyby nie oni, nie byłoby potrzeby tworzyć ustaw).
- politycy, którzy piszą te ustawy na
W sumie jezeli nie patrzec na to ze skonczylem tylko gimnazjum, nie mam prawa jazdy, mam 30 lat i jestem juz łysy i z kazdej pracy wyrzucaja mnie po miesiacu. To calkiem interesujacy ze mnie mezczyzna #logikaniebieskichpaskow trzeba tylko umiec to dostrzec... A no i mam duzo wspolnego z narkotykami
jako, że nie widziałem takiego wpisu i nie wiem czy kolega ma konto na wykopie to pozwoliłem sobie skopiować jeden z komentarzy pod filmikiem feniksa Gigachada bo uważam, że całkiem zacne wyjaśnienie redpilla

"Mnie rozbraja głęboka schizofrenia redpila

ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej
...ale model patriarchalny był naturalny i dobry

pożądania nie da się negocjować
...ale za pomocą gry i pieniędzy możesz podnieść swoją wartość w jej oczach

kobiety
Pobawię się z adwokata diabła

ona nie jest twoja, to tylko twoja kolej

...ale model patriarchalny był naturalny i dobry


@harold97: nie widzę związku - przy tradycyjnym porządku kobiety nie mogły realizować swojej strategii seksualnej

pożądania nie da się negocjować

...ale za pomocą gry i pieniędzy możesz podnieść swoją wartość w jej oczach


@harold97: pożądania nie da się (nie powinno się) negocjować w konkretnym miejscu i czasie. Jeżeli zwiększysz swoje
@Kolczaneiro: To ja się pobawię w adwokata bogów.

nie widzę związku - przy tradycyjnym porządku kobiety nie mogły realizować swojej strategii seksualnej


A więc porządek patriarchalny jest wbrew naturze, jest wynaturzeniem.

pożądania nie da się (nie powinno się) negocjować w konkretnym miejscu i czasie. Jeżeli zwiększysz swoje SMV w wystarczającym stopniu, to kobiety zaczną czuć w twoją stronę pożądanie, którego nie musisz negocjować


Zwiększanie SMV how? Siłownia, barber czy basen?

stań
Dlaczego gdy po zakończeniu relacji facetowi jest smutno, źle się czuje, tęskni itp., to bardzo często podnoszony jest argument:

"przecież Twoja laska już rucha się z innym, miej trochę godności i nie płacz po niej". Zauważyłem, że ten argument wysuwają wyłącznie inni faceci...

To, że osoba, z którą się spotykałem, zdążyła już kogoś sobie znaleźć albo nie przeżywa rozstania, ma w jakikolwiek sposób polepszyć moją sytuację? Czy negatywne emocje, nawet po przelotnych
@zymotic: zdaje się, że ma Cię to zmotywować do wrócenia do normalności, co niestety jest bzdurą. Stety albo niestety każdą emocję trzeba przyjąć i przeżyć dla zdrowia psychicznego. Często te rozstania po przelotnych znajomościach bolą zaskakująco dużo bardziej, bo uruchamiają się nieprzepracowane sprawy po poprzednich relacjach. Boli też nie utrata nie samej osoby, a wizja tego, co mogło się z nią stworzyć.
@gracilis: jak byłem mały to myślałem że piwo można pic tylko od jakiejś określonej godziny (np18:45 albo 18:48), bo na reklamie na bilbordach było napisane np „Okocim, najlepsze piwo od 1845”, „Bosman gasi pragnienie od 1848” itp :)
Maksimum męskości jest nie w jej przerysowanej formie, ale w dominującej męskiej energii odpowiednio zbalansowanej z energią kobiecą. Rzeczy typu waskularne przedramię trzymające płatek róży, szerokie barki w wełnianym sweterku, mistrz świata w boksie nazywający siebie mamisynkiem, mieć czyjąś głowę na mieczu ale okazać mu litość. Ewentualnie jeśli już się ścina tę głowę to przynajmniej powinno się kochać zwierzątka.
#blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #4konserwy
Będę z Wami całkowicie szczery - w moim przypadku już za późno na to żeby poprawić moje życie.


Mam 31lvl, 1,88m, i chyba nigdy nie znajdę sobie różowej, zarobki nie są żadnym atutem podczas gdy kobieta potrzebuje złodupca i adrenaliny a nie spokojnego chłopa z prowincji 250k rocznie income.

Tak naprawdę jedyna przyszłość dla mnie to albo sznur albo pójść na wojnę, dalsze życie jako patologiczna samotność to udawanie życia, oszukiwanie samego
smutny_login - Będę z Wami całkowicie szczery - w moim przypadku już za późno na to ż...

źródło: comment_16692170581vmOjtMVFLNreB0MrnLFQ4.jpg

Pobierz
@smutny_login: możesz zarabiać nawet milion dziennie. Wklejanie żaby, codzienna dawka użalania się nad sobą w środowisku spierdoksów i samo siedzenia na tym portalu pokazuje jedynie, że mentalnie zatrzymałeś się w rozwoju 20 lat temu. Jeszcze dodaj, że lubisz sobie looknąć na chińską bajkę i masz komplet. Kobieta z reguły potrzebuje mężczyznę, a nie #!$%@? płaczącego w poduszkę. Wykop jest spoko, jako hub i agregat news. Mikroblog to zupełnie inna bajka. Tylu
Czy to jest ten mityczny charakter samca alfa?
Jak dobrze trzymana rama w skali 1-10/10?
Jak dobre poczucie humoru w skali 1-10/10? Wpuszczenie kreta to chyba bardzo kreatywny tekst na hehe ruchanie prawda?
Czy tak powinni zachowywać się przegrywy żeby zdobyć pierwszą dziewczynę?

#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka #blackpilltiktok
P.....c - Czy to jest ten mityczny charakter samca alfa?
Jak dobrze trzymana rama w ...
@eldzej_10: Wklejam fragment wywiadu aktora Roberta Więckiewicza z Gazetą Wyborczą na temat jego życia osobistego.

Rozszerzenie tego tematu można znaleźć tutaj: https://swiatseriali.interia.pl/plotki/news-robert-wieckiewicz-zdradzal-zone-malzenstwo-aktora-uratowala,nId,6418980

I co blackpillowcy? Przecież, umówmy się Robert Więckiewicz nie jest jakimś mega przystojnym typem, wzrost 178 cm czyli normalny, wygląd jakieś 5-6/10 (teraz jest trochę starszy ale w młodości nie należał do grona tzw. chadów).

I jakimś cudem ten gość wyrywał najlepsze laski i to było zanim stał się
e.....0 - @eldzej10: Wklejam fragment wywiadu aktora Roberta Więckiewicza z Gazetą Wy...

źródło: comment_1669203484bwyuGSmAPchgxulV7ZKViB.jpg

Pobierz
Zażyjcie dzienną dawkę blackpillum doustnie! Chłop z ryjcem 4-5/10 ośmielił się poddać ocenie incelometrycznej twarzy na facebookowej grupce bekarty tindera - zapasowa, którą zamieszkują głównie laski skrzywdzone przez CZADÓW - jak się domyślacie, miło nie było.

Polecam kazdemu kto jest na grupce zajrzeć w ten wątek - kopalnia blackpillum

#bekartytindera

#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #julka #p0lka
P.....c - Zażyjcie dzienną dawkę blackpillum doustnie! Chłop z ryjcem 4-5/10 ośmielił...

źródło: comment_166920172439PqefF4UHgZh5z0BSgLZs.jpg

Pobierz
Lewaki drogie, jest robota do zrobienia.
Tak dbacie o równość, trzeba się wykazać...

Araby i ciapaci biorą sobie białe kobiety w Europie za żony i nikt ich z tego powodu nie zabija lub nie gardzi nimi.

Natomiast jak wielu białych próbowało wsiąść sobie arabke lub ciapatke ktore byly już były w Europie za żonę to kończyli oblani kwasem lub zabici w lesie przez facetów beżowych
Taka to patola z nich i tej
@adamsowaanon: Co Ty #!$%@? #!$%@?, kiedy nawet nie jesteś w stanie odróżnić Arabki (których w UK jest tyle co kot napłakał) od Pakistanek i Hindusek, które dalej się dzielą na mniejsze podgrupy wyznaniowe. Tak się śmiesznie składa, że mojej i żony dobra znajoma jest z rodowitym Anglikiem, co więcej - jej siostra jest również z rodowitym Anglikiem. Kumpel z pracy puka Turczynkę, inny (Bułgar) jest w związku z Chinką.

Może masz