Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a nie miał ustawy o znęcaniu się, byłbym jak dźwięczący metal albo brzmiący cymbał. Gdybym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, a ustawy o znęcaniu się bym nie miał, byłbym niczym. Gdybym rozdał cały swój majątek ubogim, a ustawy o znęcaniu się bym nie miał, nic by mi to nie pomogło.
Ustawa o znęcaniu się jest cierpliwa, ustawa o znęcaniu się jest łaskawa. Nie zazdrości, nie szuka poklasku,
@g0blacK: Pamiętam jak kiedyś robiłem u takiego Janusza co upał 30 stopni kazał nam skuwać płytki na tarasie, a pod płytkami była taka guma przyklejona do wylewki która służyła jako izolacja... Odchodziło to g---o po 10 cm na pół godziny, chyba 3 dni to zrywaliśmy w tym upale XD A na tarasie 55 stopni jak nie lepiej, woda w butelce smakowało jak wrzątek XD
Wydaje mi się, że ten dywanik to nie jest zwykła ściera. To prawdopodobnie mapa, którą stary kosno sprzedał bolszewikom i zaznaczył miejsca, gdzie w nocy można wjechać, a on podejdzie i podniesie szlaban. Młody Kosnoseksualista ma pewnie zaznaczone miejsca ewakuacji, na wypadek uderzenia Drona K3b4B z 2 M13s. Planuje miejsca ucieczki. Taka jest prawda. Bęc! #bonzo #kononowicz #patostreamy
Cześć, to ja jestem jedną z tych tańczących dziewczyn w przerwie nawodnieniowej. Serdecznie pozdrawiam wykop i całą moderację. Ja kocham Polska. Bigos bardzo smakować #mundial #mecz
źródło: 1000019866
Pobierz