Wszystko
Wszystkie
Archiwum
kto jest bardziej uciskaną płcią w Polsce pod kazdym względem lub pod większością? #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #pytaniedoeksperta #sonda #heheszki
kto jest bardziej uciskaną płcią w Polsce pod kazdym względem lub pod większością?
- kobiety 11.1% (7)
- mężczyzni 71.4% (45)
- inne płcie 17.5% (11)
- 57
Typowy normik:
5 sekund później
Chcesz zaorać normika/redpillowca? Dyskutuj z nim tak długo aż nie palnie argumentum ad blackpillum
#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
"HAHA Blackpill haha incels.wiki badania, blackpill to jakaś bzdura totalna, jest redpill, jest looxmaxing, przegryw to wasz wybor"
5 sekund później
"beka z was wy nie ruchacie bo jesteście skrajnie brzydcy"
Chcesz zaorać normika/redpillowca? Dyskutuj z nim tak długo aż nie palnie argumentum ad blackpillum
#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
źródło: comment_1668786175aGxx1VLTOadqiVZEoMS48t.jpg
Pobierz- 77023
- BlackpillNaCalego
- harold97
- Mantusabra
- Slavcel
- +32 innych
- 14
@Pozytywny_gosc: za każdym razem
normictwo ma defekt mózgu, że samo tego nie widzi
normictwo ma defekt mózgu, że samo tego nie widzi
@Pozytywny_gosc: to już cleverbot jest bardziej spójny w swoich wypowiedziach xd
- Slavcel
- konto usunięte
- konto usunięte
- Modwarmianski
- Mobul
- +23 innych
Typowa reakcja, pierwsza myśl #p0lka po zobaczeniu niskiego/brzydkiego faceta gdziekolwiek
#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu

@Pozytywny_gosc: Gościu od CS'a zaczął robić karierę wśród redpillow i przegrywów?
- 0
- 539
biedny kamil ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #tinder #blackpill #zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki
#przegryw #tinder #blackpill #zwiazki #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki
źródło: comment_1668783237SzPjizLxHNR35n1V48fM60.jpg
PobierzFacebook jest dla debili więc mnie nie dziwi jakikolwiek poziom w komentarzach
- Enigmameister
- Rabarbarowe_sny
- Malenaa
- Bielecki
- fan_comy
- +170 innych
@doomerignorant: Gdyby to samo napisać z konta Kamili to byłoby tyle samo komentarzy od facebookowych simpow.
Obraził się na mnie wulkanizator, i się zastanawiam, czy to ja zachowałam się jak Karen, czy jednak miałam racje.
Wynajmuje auto z Arvala, płace za to, ze nie martwię się niczym, klikam w kalendarzu dostępny termin wymiany opon u wybranego wulkanizatora i tyle powinno mnie interesować. Oni maja te koła przechowywać również.
Termin wybrałam ze 2 tygodnie temu. Na 22.11 o 8 rano. Wczoraj wulkanizator wysłał maila, ze moje opony będą początkiem
Wynajmuje auto z Arvala, płace za to, ze nie martwię się niczym, klikam w kalendarzu dostępny termin wymiany opon u wybranego wulkanizatora i tyle powinno mnie interesować. Oni maja te koła przechowywać również.
Termin wybrałam ze 2 tygodnie temu. Na 22.11 o 8 rano. Wczoraj wulkanizator wysłał maila, ze moje opony będą początkiem
- Hieronim_Berelek
- PepeXD
- Dwiks
- mr_hammerer
- KierownikMietek
- +97 innych
- 758
@rudyba po pierwsze to wymiana opon na ostatnią chwilę jest no delikatnie mówiąc nieprofesjonalna xD a po drugie to ten wulkanizator nie jest na pewno tylko serwisem arvala więc ma w dupie czy jakaś pani się obrazi bo klientów to ma teraz w opór, niezależnie od tego gdzie o tym napiszesz
- Kaciaan
- kanciak12
- Kazdyziomzbierazlom
- Zeugma
- maxsio1
- +524 innych
Antynatalizm, childfree vs związki
Z moich obserwacji wynika że bardzo rzadko ludzie przed wejściem w poważna relacje rozmawiają o tym czy chcą/ nie chcą dzieci
Strona która tych dzieci nie chce albo nie jest pewna bardzo często nie mówi o tym otwarcie drugiej stronie z obawy przed jej utrata.
Później najczęściej po juz ślubie strona która nie chce mieć dzieci ulega pod presją partnera, rodziny, środowiska itp bo jest już za późno
Z moich obserwacji wynika że bardzo rzadko ludzie przed wejściem w poważna relacje rozmawiają o tym czy chcą/ nie chcą dzieci
Strona która tych dzieci nie chce albo nie jest pewna bardzo często nie mówi o tym otwarcie drugiej stronie z obawy przed jej utrata.
Później najczęściej po juz ślubie strona która nie chce mieć dzieci ulega pod presją partnera, rodziny, środowiska itp bo jest już za późno
@galek: Z moich wynika że najczęściej jest tak:
- Heniek zobacz jestem w ciąży, dwa razy test robiłam
- Ja #!$%@? #!$%@?! #!$%@? mnie zaraz!
(Jakiś czas później)
*ckliwe historyjki dla znajomych jak to się starali o dziecko i chcieli
- Heniek zobacz jestem w ciąży, dwa razy test robiłam
- Ja #!$%@? #!$%@?! #!$%@? mnie zaraz!
(Jakiś czas później)
*ckliwe historyjki dla znajomych jak to się starali o dziecko i chcieli
- kopawdupeswiniom
- outsidre
- Ravenek
- Leotard00
- HateWillPrevail
- +5 innych
@mozgogrdyczka: czyli są dwie szkoły? Rozmawia się albo na pierwszym spotkaniu albo po pierwszym stosunku? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- konto usunięte
- mozgogrdyczka
- GratisLPG
- Ravenek
- mirvbel
- +4 innych
- 25
Może teraz Kasia znowu wruci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gonciarz #polskiyoutube #milosc #youtube #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#gonciarz #polskiyoutube #milosc #youtube #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
źródło: comment_166870480441Yv4X9B3ntU76VA4SrFaI.jpg
Pobierz- fan_comy
- Kejesen
- NaczelnyAgnostyk
- lolcat5000
- Sowiet_Kusy
- +20 innych
@JanParowka kasiu zamienilem się dla ciebie w wodoszczelny basen, nie spływaj proszę
- xpluszaczek
- svs666
- TubelessWizard
- raafiki
- kamil-ka
- +2 innych
- Utero
- Quentof
- TubelessWizard
- konto usunięte
- cainamar
- +4 innych
@Pozytywny_gosc:
Nie istnieje hive mind u kobiet. Gdyby istniał, to u mężczyzn również by istniał. Różnice między kobietami są takie same jak pomiędzy mężczyznami. Jeśli wołasz mnie tylko po to by marnować mój czas to iks de.
A co do wypowiedzi
@ChosennOne: jego znajomy to idealny przykład fuck logic xD
"Wszystkie baby są takie same, nie majo układu nerwowego, kwii, ja pamiętam zdradę, moja ex nie, więc wszyscy faceci są
Nie istnieje hive mind u kobiet. Gdyby istniał, to u mężczyzn również by istniał. Różnice między kobietami są takie same jak pomiędzy mężczyznami. Jeśli wołasz mnie tylko po to by marnować mój czas to iks de.
A co do wypowiedzi
@ChosennOne: jego znajomy to idealny przykład fuck logic xD
"Wszystkie baby są takie same, nie majo układu nerwowego, kwii, ja pamiętam zdradę, moja ex nie, więc wszyscy faceci są
Komentarz usunięty przez autora
@AlienFromWenus: Nie są takie same. Po prostu kierują nimi podobne instynkty jak mężczyznami. Tylko tyle i aż tyle.
Będzie długi wysryw – ale chyba dobrze odzwierciedlający parę kluczowych problemów dzisiejszego społeczeństwa, więc zapraszam do lektury i dyskusji, szczególnie panów z jednego ze sztandarowych tagów tej strony: #przegryw
* * *
Bardzo możliwe, że za kilka lat przeciętna relacja matka-syn będzie wyglądać tak, jak na tym memie - szczególnie, jeśli wychowywała go samotnie.
Jest źle – i to bardzo. Nawet nie chodzi o związki, ale liczba pełnoletnich facetów, którzy nigdy „nawet
* * *
Bardzo możliwe, że za kilka lat przeciętna relacja matka-syn będzie wyglądać tak, jak na tym memie - szczególnie, jeśli wychowywała go samotnie.
Jest źle – i to bardzo. Nawet nie chodzi o związki, ale liczba pełnoletnich facetów, którzy nigdy „nawet
źródło: comment_1668700452rcQYFb3MIJt98nJPp6YZTa.jpg
Pobierz- Xefirex
- konto usunięte
- reydel
- KotMruczek
- eite
- +58 innych
- 10
@RyouNarushima:
Nie narzekam, tylko środki idące na promocję LPG+ są wielokrotnie większe niż na "przeciętnych ludzi" podczas gdy osób trans jest mniej niż 0,5% a przeciętniaków z 30%
Nie narzekam, tylko środki idące na promocję LPG+ są wielokrotnie większe niż na "przeciętnych ludzi" podczas gdy osób trans jest mniej niż 0,5% a przeciętniaków z 30%
- 5
@wqeqwfsafasdfasd: Nie jest tajemnicą, że kobiety wychowują mężczyzn niedostosowanych do dzisiejszego świata i nieatrakcyjnych dla innych kobiet. Wychowanie w mądrościach typu "pokorne ciele dwie matki ssie" "nie wychylaj się" "głupszym się ustępuje" itp. Taki chłopak zwykle już w szkole widzi, że coś jest nie tak. W dorosłym życiu już jest często za późno i chłopak na całe życie zostanie popychadłem w gownianej pracy. Żadna nie chce mieć faceta niedojdy, popychadła, maminsynka,
Ogólnie człowiek dobrze że ma zainteresowania, ale lepiej żeby zdobywał wiedzę praktyczną, życiową, a nie bujał w obłokach. O chorobach niech wiedzę mają lekarze. O kosmosie pracownicy NASA. O prądzie fizycy i elektrycy. O roślinach ogrodnicy. O potrawach kucharze. O polityce - politycy. Itp. Oczywiście płci obojga.
Pracownicy magazynów, budowlańcy, śmieciarze, kierowcy, pracownicy produkcji, sprzątacze itp - powinni wiedzieć najwięcej o tym, co im się przyda w pracy, resztę mogą poświęcić na
Pracownicy magazynów, budowlańcy, śmieciarze, kierowcy, pracownicy produkcji, sprzątacze itp - powinni wiedzieć najwięcej o tym, co im się przyda w pracy, resztę mogą poświęcić na
to mam mało ramu by uczyć się nowych, przydatnych informacji
@AlienFromWenus: bzdura. Nie ma czegos takiego. Chyba, ze masz juz Alzheimera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AlienFromWenus ale #!$%@?
- 20
chciałbym najmocniej podziękować jakiemuś mirkowi który komentując jedne z moich ostatniejszych wypocin podzielił się informacją jakoby kawa potęgowała epizody depresyjne - od czterech dni rzuciłem kawę i teraz piję dwie zielone herbaty dzienne Lipton, jedna śniadaniowa jako dwie torebki tej z dodatkiem imbiru i witaminy C (edycja limitowana) a na obiad z dwóch torebek tych z dodatkiem pomarańczy.
Od tego czasu przestałem mieć silną depresję, teraz mam jedynie taką minimalną ale już
Od tego czasu przestałem mieć silną depresję, teraz mam jedynie taką minimalną ale już
- WarmWeather
- downight
- dkfsdlgslglsl
- lolcat5000
- michal1498
- +15 innych
@smutny_login: U mnie kawa wywołuje gonitwy nieprzyjemnych nararczywych myśli
Jak się jest zaburzonym, lepiej w ogóle ją odstawić
Jak się jest zaburzonym, lepiej w ogóle ją odstawić
konto usunięte via iOS
- 259
Hej, szukam nowych znajomosci może nawet kolegow w #gdansk lub #trojmiasto
Moje zainteresowania to piwo i gry, na PC i xboxie ale nie mam nic przeciwko PSowcom. Bliżej mi do 40tki, piwniczak trochę ale nie przegryw w100%. Należę do #russiahateclub nie lubię sportu ani patostrimow czy fameMMA. Nie interesuje się praktycznie niczym w stylu architektura czy kultura i sztuka, podróże i nie łażę po barach. Szukam znajomych co tez są jak ja
Moje zainteresowania to piwo i gry, na PC i xboxie ale nie mam nic przeciwko PSowcom. Bliżej mi do 40tki, piwniczak trochę ale nie przegryw w100%. Należę do #russiahateclub nie lubię sportu ani patostrimow czy fameMMA. Nie interesuje się praktycznie niczym w stylu architektura czy kultura i sztuka, podróże i nie łażę po barach. Szukam znajomych co tez są jak ja
- Warszawianka91
- paaszczaktaxi
- bartes9
- banan5005
- kiszczak
- +254 innych
- 248
- dzoli
- bkwas
- myk-myk-myk
- F_Ogot
- Kopamatakawapl
- +243 innych
- 179
@kiszczak: Dlatego szukam na wykopie podobnych sobie bo gdzie jak nie tu? ¯_(ツ)_/¯
- deptacz_gnoju
- kisuarf
- kiszczak
- pavulon78
- konto usunięte
- +174 innych
Kolejne zwycięstwo blackpillowców. Brawo, niesamowita wiedza. Oglądałem kilka razy i nawet koń zwalony podczas oglądania tego filmu!

- saviour
- konto usunięte
- 77023
- Akinori456
- eloszka911
- +2 innych
- 6
@feniks_alfa Dodałbym jeszcze tylko, że Roman jak na osobę, która dużo mówi o blackpillu wybrał fryzurę, którą nawet każda fryzjerka osiedlowa biorąca 50zł za strzyżenie męskie (oczywiście nie chce tu hejtować zawodu ani pań wykonujących tą pracę, chodzi mi tylko o to, że zazwyczaj takie panie głownie obsługują starsze panie i słabo tną młodych chłopaków niekoniecnzie ze względu na brak skilla, ale bardziej brak znajomości tik-toka + obecnych trendów, nie uczą się
źródło: comment_1668645613zMLfM1JdSvtXOO8EgjyKdB.jpg
Pobierz- 5
przykład charaktero-stylmaxxingu u boomera - mam większą sympatię do tego gościa, gdyby wykładał redpill to byłbym jego uczniem.
Da się? Da się.
Nie możliwe, że u pana Romana ten redpill tak słabo zadziałał że taki nijaki charakter, na pewno jakoś źle stosował, mówie wam źle stosował niech inne metody spróbuje może od Petersona albo Andrew Tate, musi innych redpillowych metod spróbować bo różne są
Da się? Da się.
Nie możliwe, że u pana Romana ten redpill tak słabo zadziałał że taki nijaki charakter, na pewno jakoś źle stosował, mówie wam źle stosował niech inne metody spróbuje może od Petersona albo Andrew Tate, musi innych redpillowych metod spróbować bo różne są

To jest tak absurdalne, że aż nie wierzę że to zobaczyłem
#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #blackpilltiktok #julka #p0lka
#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #blackpilltiktok #julka #p0lka

- fan_comy
- pestis
- damianooo8
- itsoverforme32445
- konto usunięte
- +47 innych
@Pozytywny_gosc zajebiste XD ludzie to mają jednak nasrane w głowach. Leci plusik
- konto usunięte
- Zygfryt_Janik
- Porut
- CrimsonRocks
- MnichBojowy
- +32 innych
- 86
Nie wiem jak wy, ale mnie przekonała i właśnie oddałem jej moje 10k. Natura
#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #blackpilltiktok #julka #p0lka
#tinder #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #blackpilltiktok #julka #p0lka

- Mantusabra
- Xform
- fan_comy
- konto usunięte
- considerzajebingsie
- +12 innych
- 46
@ujdzie: plot twist: ona prowadzi kursy i chętnie weźmie twoje 10k
- pestis
- Noniusz
- konto usunięte
- konto usunięte
- konto usunięte
- +41 innych
@Pozytywny_gosc kontekst: kolesie z Tindera nie chcą jej zabrać na Madagaskar na 2tygodnie all inclusive bo są skąpi i boją się zaryzykować, że nie wyjdzie im przyszłość z taką pienknom i mondrom kobietom
- Piechotek
- konto usunięte
- konto usunięte
- konto usunięte
- Distroir
- +40 innych
Zamiast czytać po raz kolejny ten guwno-poradnik przegrywa na wyparciu @elozapiekanka to może po prostu zamiast zakoli zrobicie sobie taką fryzure jaką ma ten pierwszy gość?
Czy tak trudno zadbać o siebie i pozbyć się zakoli/łysiny i zrobić sobie taki pędzel na głowie?
Tylko pamiętajcie - samiec ALFA nie używa grzebienia, suszarki i pasty do układania pędzla bo to wynalazki beciaków. Samiec alfa goli się również używając zaostrzonego kamieniem rogu bawoła, którego
Czy tak trudno zadbać o siebie i pozbyć się zakoli/łysiny i zrobić sobie taki pędzel na głowie?
Tylko pamiętajcie - samiec ALFA nie używa grzebienia, suszarki i pasty do układania pędzla bo to wynalazki beciaków. Samiec alfa goli się również używając zaostrzonego kamieniem rogu bawoła, którego

@Pozytywny_gosc co raz lepsze te odklejki na tiktoku xD
- 2
@eloszka911: co ty gadasz źle gadasz, musisz innych spróbować bo różne są. Ja chodziłem do takiej grażynki i do niej przyszła jakaś małolata 25 lat i ona dobrze strzygła i to za 50zł czyli uczciwa cena
Ok, może i rucha inną, ale to jest CHAD, warto być 3 czy 4 w kolejce do haremu CZADA niż jedną jedyną dla przeciętniaka/brzydala. Dobre geny więc można poczekać i wybaczyć w sumie
Ocieplamy wizerunek haremów czadów
#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #blackpilltiktok #julka #p0lka
Ocieplamy wizerunek haremów czadów
#redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #blackpilltiktok #julka #p0lka

- Eteres
- pestis
- przegryw162cm
- uefaman
- milliebobbybrown666
- +66 innych
- 102
@Pozytywny_gosc: Kobieta woli zostać zwyzywana i uderzona przez przystojnego chłopa niż usłyszeć kolejny komplement ze strony przegrywa.
@Pozytywny_gosc: Jestem za, bo i tak haremy są u chadów, tylko nie są jawne.
Monogamia jest dla n0rmików i przegrywów jako opcja zapasowa kobiet.
Jawność haremów skutecznie wybudziła by facetów z marzeń i złudzeń co do natury kobiet.
Monogamia jest dla n0rmików i przegrywów jako opcja zapasowa kobiet.
Jawność haremów skutecznie wybudziła by facetów z marzeń i złudzeń co do natury kobiet.
- 2-Fenyloetyloamina
- jirki
- gilson
- typowyWykopekMizogin
- Skrzat5241
- +14 innych































źródło: comment_166880525677WHgXm2QSB9AfGaVl5xRn.jpg
Pobierz@NaczelnyAgnostyk: Reprezentacja mężczyzn, którzy nie robią nic oprócz użalania się nad sobą i zwalania winy za swoje niepowodzenia na wszystko dookoła jest widocznie silniejsza niż reprezentacja lewicy ( ͡°