Posiadanie kobiety A.D. 2022 to #wygryw ostateczny:

- wspólne święta
- możesz sobie jechać z żoną albo do rodziców albo do teściów
- może Ci urodzić syna/ów
- można ją przytulić jak miałeś gorszy dzień w pracy
- można z nią porozmawiać
- czasami zrobi zakupy więc Ty nie musisz

Szkoda że dla mnie już za późno żeby znaleźć sobie różową ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niebieskiepaski #rozowepaski #
@smutny_login:
- wspólne święta, gdy zrobi obciach przed rodziną, bo nie umie się zachować
- możesz sobie jechać z żoną albo do rodziców albo do teściów, gdzie będzie na Ciebie narzekać
- może Ci urodzić syna/ów, które albo nie będą twoje, albo córki
- można ją przytulić jak miałeś gorszy dzień w pracy, a później zrobi kłótnię, bo za mało zarabiasz
- można z nią porozmawiać, a później kłótnie i foch
#anonimowemirkowyznania
Jak widzę chłopów, którzy stawiają kobiety na piedestale zamiast skupić się na sobie i na swoim życiu to mi się robi niedobrze.

Istnieją faceci, którzy autentycznie są w stanie porzucić swoje wartości i swoją godność, żeby zdobyć kilka punktów u jakiejś laski. Naprawdę warto tak się poświęcać i poniżać dla kogoś kto może cię w każdej chwili zostawić?

Nie mówię, że bieganie za kobietami albo związki nie mają sensu, ale masz
Ale #!$%@?. Za dupami to się zaczyna biegać jak się ma 15 lat. Jak chcesz sobie sam życie układać, inwestować tylko w siebie, robić karierę i #!$%@? wi jeszcze co to później taki ustatkowany #!$%@? z buta w rynek matrymonialny w wieku 35+ i dostajesz od życia lepe na ryj. Szanse na znalezienie kogoś szurają po dnie, bo najlepsze lata przeleciały. Doznasz szoku, że świat #!$%@? do góry nogami, przyleziesz na tag
Wiele się mówi o kobietach, które wysyłają listy miłosne do morderców takich jak Jeffrey Dahmer, Ted Bundy czy chociażby bracia Menendez i marzą o ślubie z nimi, ale zastanawia mnie, czy morderczynie także mają aż takie branie?
Na zdjęciu Gypsy Rose Blanchard (ja wiem, że to trochę inny kaliber niż powiedzmy Dahmer), która ponoć dostaje całkiem sporo listów a nawet miała przez moment narzeczonego, którego "poznała", gdy była już za kratkami.

#
Pink_Koczkodan - Wiele się mówi o kobietach, które wysyłają listy miłosne do mordercó...

źródło: comment_1669509942t7tgizNL4BCMIdEVYYW3fJ.jpg

Pobierz
@Pink_Koczkodan: pewnie dostają i to z tego samego powodu (gadzi mózg i u kobiet i u facetów), z tym że różnica jest taka iż gadzi mózg u kobiet targetuje właśnie takich patusów a gadzi mózg u facetów targetuje cokolwiek z dziurą między nogami

nie mówię że to lepsze czy gorsze, ot - natura; po prostu fakty

taki facet może sobie marzyć że on ją zmieni, wychowa, wyprowadzi na prostą czy coś
#anonimowemirkowyznania
Całkiem poważne pytanie i wszystkich "pillowców" chciałbym z góry wyprosić, bo prosiłbym o sensowne odpowiedzi.

Czy jest sens wiązać się z kobietą wyższą ode mnie o jakieś 14 centymetrów? Czy nie będziemy śmiesznie ze sobą wyglądać i czy np. nie wyjdę na zboczeńca, a ona na desperatkę?

Bardzo duże dopasowanie charakterów/zainteresowań/osobowości, chyba z żadną jeszcze tak nie miałem. No ale autentycznie odstrasza mnie ta różnica wzrostu. Czy to może przeszkadzać w
SilnaKochanka: Dla manleta tylko wyższa. Jeżeli na ciebie leci to wygrałeś. Sam jestem manletem i ubóstwiam wysokie dziewczyny. Mam 175 i każda wyższa niż ja jest dla mnie mega atrakcyjna. I miałem dwie w życiu sytuację, że wysokie chciały ze mną coś więcej ale byłem w związku z krasnalem bojowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój wujek i ciocia on jakieś 170, ciocia ze 178. Ich syn odziedziczył
Ehh. Rozowa prosila od jakiegos czasu zebym tam polke zrobil w lazience. No i okej zrobilem ja po miesiacu, ale wisi i jest okej. No i swkitowala ze nie jest zle ale jej tata jak robil kiedys u siebie to zrobil to lepiej.
Tak samo wymienilem opony dopiero w tamtym tygodniu bo malo czasu i znow "moj tata juz wymienil 3 tygodnie temu, tez mogles wtedy, ". Ja wiem ze moglem, ale
#niebieskiepaski mam pytanie do Was którzy są w związku. Traktujecie swoje kobiety na równi? Bierzecie ich zdanie w waznych zyciowo sprawach pod uwage? Czy tylko ja tak mam, że muszę swoją różowa traktować trochę jak dziecko? Brać to co ona mówi z przymrużeniem oka, wręcz delikatną pogardą? Mam wrażenie że jakbym jej słuchał w kluczowych sprawach to bym był bez mieszkania, pieniędzy, pracy bez niczego. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
@AlienFromWenus: Dobra, skoro przedstawiłaś punkt widzenia kobiety to się spytam: co, jeśli to kobieta rozpocznie kłótnie, obrazi się bo okazało się, że nie wygrała słownego starcia i potem są tak zwane ciche dni? Kto wtedy ma cement w mózgu?
Bo jakoś w tym wątku nie ma tego kto zawalił, kto jest winien i kto ma przeprosić tylko o zwykłej manipulacji. A ty już lecisz z jęzorem i wybielasz człowieka z cyckami
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

pierwsze co usłyszałem od znajomej gdy do baru weszła gupa erazmusów to
,,weź do nich zagadaj cz przyłączą się do nas " XD
wcześniej wchodzili różni ludzie ale polacy XD

A tym co nie ,,wierzą" w takie rzeczy że p0lka leci na erazmusa to proszę wyjść z piwnicy do ludzi i zobaczyć jak działa świat

#blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka
harold97 - pierwsze co usłyszałem od znajomej gdy do baru weszła gupa erazmusów to 
...

źródło: comment_1669390779KmeQHUXw14PVAlB8kn8XE3.jpg

Pobierz
Kobiety: - jesteśmy silne, niezależne, potężne! Dominujemy facecików na każdym etapie życia, jesteśmy lepiej wykształcone, lepiej zarabiamy, bardziej samodzielne, zaradne, silne! Faceci w dzisiejszych czasam nam nie dorównują

Również kobiety: 170cm, umalowana, szpilki? ZBYT WYSOKIEGO WYMAGANIA INTZLEU

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#tinder #redpill #
P.....c - Kobiety: - jesteśmy silne, niezależne, potężne! Dominujemy facecików na każ...

źródło: comment_16693792638j0xj3YWdUccRj7bRGDYV4.jpg

Pobierz
#anonimowemirkowyznania
Szybkie pytanie co to oznacza ,ze facet jest słodki i cute znaczy jak wiem co to oznacza w angielskim ale co to oznacza w jezyku kobiet.Jeszcze to cute to jakoś rozumiem ale słodki.Jak facet może byc słodki. I nie nie chodzi o charakter zwykle tak mówiły kobiety po obejrzeniu moich zdjec z tinde no i jedna na żywo również.Słodko wyglądam czyli co ?
Mam włosy w stylu ksiecia z bajki z