Mam 25 lat, poznałem online dziewczynę 18 lat. Ona jest taka kochana, spędzam z nią coraz więcej czasu rozmawiamy praktycznie codziennie. Bardzo się przed sobą otworzyliśmy, rozmawialiśmy o bardzo osobistych tematach. Ale boję się strasznie, żeby jej nie skrzywdzić. Nie chcę jej za bardzo mieszać w głowie, jestem znacznie starszy, mimo to, ona często wręcz mnie podrywa, widzę że jakieś uczucie jest
@AnonimoweMirkoWyznania: młoda na pewno nie wie czego chce i to jest jej minus, bo nie wiadomo, czy jej nie odbije palma jak pójdzie na studia i zaczną się imprezy, koleżanki i przystojni koledzy. Ale jej zaletą na razie jest właśnie to, że jest taka świeża i niezepsuta i możesz ją spróbować sobie wychować na swoją kobietę.
Jprdl skręca mnie z żenady jak sobie przypomnę ze kupowałem kiedyś dla siostry jakiś kosmetyk na olx i mimo ze mam tam w koncie meskie imię, podpisywałem się tym imieniem to sprzedający do mnie spermił i pytał kilka dni po wysyłce jak ten kosmetyk czy dobry i ze chętnie by hehe zobaczył efekty na zdjęciu. Jak przystało na internetowego spermiarza walił takimi ortami ze aż kłuło w oczy.
@Abcdef90: Byłem w liceum. Dziewczyna namawiała na seks, bo po roku trzeba seks - wszystkie cipy tak mówią. A było #!$%@?. Ją bolało, ja się stresowałem. Pamiętam, że płakała xD
Można się śmiać z polskiej myśli szkoleniowej. Ale żeby w meczu z meksykiem gdzie: a) najsilniejszą stroną Polski jest atak, b) najsłabszą stroną meksyku jest obrona, sugerować stawianie autobusu więc granie większość czasu w obronie pozwalając meksykanom na atak, to trzeba być geniuszem. p.s. Najsłabszą naszą stroną jest obrona, ale to chyba oczywiste nawet dla kogoś kto się piłką nie interesuje a usłyszy o sugerowanej strategii. ( ͡°͜ʖ͡
O 12.00 #rozowypasek na #tinder daje propozycję spontanicznego spotkania jeszcze dziś, by od tego czasu nic więcej nie napisać - jak bardzo zostałem opluty przez tą p0lkę?
PonadgabarytowaKreatura: XDDD, powodzenia opie, jak się z nią zwiążesz to możesz zacząć kopać grób żeby pochować w nim swoją godność. Zacznij czytać też tagi neuropa, lewica XD ---
@AnonimoweMirkoWyznania: o matko ale demonizowanie (hurr durr sama nie mam dzieci) babka z dzieckiem wciąż może być spoko tu mamy sytuacje z rozwodem nie jakieś karyny co po pijaku komuś dała i nie wie kto jest ojcem
Widzicie, tak się zachowuje laska która czuje realne pożądanie do faceta, zrobi wszystko by się z nim spotkać
Jak napisze wiadomość ,odpiszę w ciągu góra 2 min, jak trzeba się spotkać to odwoła pogrzeb babci byle się z nim spotkać
a normictwo i tak będzie wciskać kit, że jak nie odpisuje na wiadomości przez cały dzień to nic nie znaczy bo pewnie zajęta, jak odwołała trzecie spotkanie znowu godzinę przed to też
Co za porażka ludzkości. Ten wypadek z Porsche na autostradzie w Niemczech co gościowi głowę ucięło był w pełni do uniknięcia gdyby w końcu wprowadzono klatki bezpieczeństwa nawet takie uproszczone nie koniecznie jak z rajdów. Tyle zbędnych bajerów wymyślają a żeby konkretnie zabezpieczyć przestrzeń dla kierowcy i pasażera to już mają gdzieś. I tak wolałbym mieć łeb obity i połamane żebra poprzez sztywniejszy samochód niż być zmiażdżonym lub z uciętym łbem. Ale
Ten wypadek z Porsche na autostradzie w Niemczech co gościowi głowę ucięło był w pełni do uniknięcia gdyby w końcu wprowadzono klatki bezpieczeństwa nawet takie uproszczone nie koniecznie jak z rajdów.
@adamsowaanon: wystarczyło nie wyprzedzać pasem zjazdowym
@paniczhrabi: nie mówie że ściąć ale sprasować jak puszkę bez problemu. Tylko klatka może uratować. Kiedyś widziałem w UK film jak tir przywalił w pickupa Mitsubishi l200 a ten się zgiął w pol jak kartka papieru. A tylko go popchnął w inne samochody. Kierowca nie przeżył. Gdyby miał klatkę to miał by kilkadziesiąt % więcej na przeżycie
Współczuję przyszłym gościom za te 15-30 lat bo nawet milfisków jakie znamy już nie będzie, My się jeszcze załapaliśmy na 35-50 latki które mają jeszcze trochę logiki, rozsądku w głowie i dają takim podludziom czyli 3-6/10 facetom. Bo dorastały w normalnych czasach. Jak one wymrą a nadejdą nowe czyli obecne 18-35 latki z wypranym mózgiem od Instagrama i tiktoka to będzie najgorszy okres do życia zwykłego faceta który nie chce iść na
@adamsowaanon: Z tym dawaniem to bym nie przesadzał - kobiety w średnim wieku celują w ustatkowanych beciaków w swoim wieku, rzadko młodych #!$%@?ów. No ale reszta się zgadza, o ile teraz kobiety z tego przedziału wiekowego #!$%@? jakiś poziom umiarkowania i niższa hipergamia niż pokolenia Z, to za jakiś czas w ten wiek wejdą samice, których hipergamia osiągnęła historycznie rekordowe wartości. Te kobiety, które nie nadają się na matki ani żony,
@perfumowyswir: jasne, że nie. Tak samo jak kobieta nie powinna brać chłopca bez mieszkania. Celowo piszę chłopca, bo mieszkanie/dom może posiadać tylko mężczyzna.
jeśli na #tinder #rozowypasek namawia na spotkanie jeszcze dziś (to ta co nie odpisywała 52 godziny) to jest to podpucha jakaś i stracę nerki czy można iść?
Typowe normictwo/redpill: blackpill nie istnieje Ci sami normicy/redpillowcy: wyśmiewają czyjś wygląd, słabe geny, niski wzrost próbując tym zdyskredytować dorobek i pozycję społeczną danej osoby
Wygląd i wzrost nie ma znaczenia, blackpill to mit incelu, ale beka z waszej gimnazjalno-licealnej aparycja hahaha. No czego kuhwa nie rozumiecie?
Żeby nie było to żadna próba obrony krula, bo już dawno wyrosłem z korwinizmów, więc oprócz #bekazlewactwa też #bekazprawakow również
@Pozytywny_gosc: Ten środkowy komentarz, to racja. Mentzen udaje takiego chada ale jego wyglad wskazuje na kogoś miekkiego, slabego. Taka trochę cipowata aparycja ale sporo nadrabia pewnoscoa siebie.
Tak mają słabe geny Korwinowisci ale o to chodzi. Mało kto ich atakuje za poglądy głównie używają argumentum at blackpilllum i jadą po małym wzroście, brzydkiej mordzie czy khutasie
co się #!$%@?ło... wiem że można być zdesperowanym ale no są granice. portier sprzedał mi historie, studentowi spodobała się laska i przychodził dzień w dzień przez tydzień i czekał po 2-3h że może będzie wychodziła xD #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #rozowepaski #tfwnogf #przegryw
Może czasem zapominacie o tym skupiając się na błahych sprawach, ale dickpill jest obecny w waszym życiu przez cały czas. Dickpill został opisany przez BigKahunaDick-a, ale istniał na długo przed tym. Taka sama sytuacja co z Newtonem i grawitacją.
W 2019 roku zmarł MILIARDER. Mężczyzna, który całe życie pracował nad sobą, uczył się rozwijał, miał wiedzę o diamentach, ciekawą pasję, z której zarabiał. Ale co z tego skoro miał małego khutasa?
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_16690237370uo1g3pQ23I9YhwXH7cl2X.jpg
Pobierz