Ciekawie teraz będzie jeżeli rzeczywiście zaczną rozliczać z roboczo godzin tak aby się nie dublowały
1. więcej szpitali będzie miało problem, bo na papierze nie będzie miało wymaganej kadry aby działać
2. Z drugiej strony, nie będzie trzeba czekać na lekarza, którego i tak nie ma
3. zamykanie szpitali nie wpłynie dobrze na opinie o rządzie na wypizgarzach
4. Ale też NIL nagle zauważy, że może jednak brakuje #lekarze
#
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coraz lepiej. Teraz jakis uop w szpitalu za 300k/msc xdddd

Ja p------e ja tyle rocznie netto nie zarabiam.
No k---a mac co za towarzystwo j----e.

Dobra dawać ten rejestr z pwz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elperson: dokładnie, dobrze że to zauważyłeś! Jak możliwe że w regulowanym zawodzie, z regulowaną podażą opłacanym przez publiczne pieniądze ktoś zarabia tyle, ile prezes banku może nie być w stanie wyciągnąć.
  • Odpowiedz
Niesamowite jak PO udało sie odwrócić kota ogonem.
Ich politycy wykorzystują władze zeby doic NFZ ile sie da tymczasem winni sa lekarze bo jest ich "za mało" xddd
Na pewno nie bylo nikogo chetnego w warszawie do pracy za 1.5mln albo mniej.

Fikolek roku

#lekarz #lekarze #lekarza100k
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoktorMorela: nieudolny damage control.
Bardziej zastanawiajace jest to ze nie ma wrzasku pislamistow, koledzy no wicie, przesadziliscie deczko ale my tez wiec teraz inby nie krecimy.
Jak wam sie nozka na wyborach powinie to my bedziemy mieli swoich, nic osobistego koledzy
  • Odpowiedz
To bajanie o trudnych studiach to możemy już sobie darować, inne kierunki są równie trudne a często i zdecydowanie trudniejsze - to jest zwykłe głupie gadanie, które powinno się wpuszczać jednym uchem a wypuszczać drugim.

Jak więc uzasadnić, że lekarz powinien zarabiać więcej niż równie wykształcony człowiek z innej branży? Odpowiedzialność - ktoś mógłby powiedzieć. I owszem - tutaj zaprzeczyć nie można.

Jak więc jednak ta odpowiedzialność ma się do pracy 300h w
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pepepanpatryk: Odpowiedzialność jaką ponoszą lekarze pozna każdy, który spróbuje jakiegoś pozwać XD. To jest dramat, od razu prawnik ci powie, że możesz liczyć co najwyżej na hajs od ubezpieczalni, a sprawa się będzie ciągnąć latami.
Po paru incydentach mój poziom zaufania jest taki, że tylko mam nadzieję, że znajomi pokończą specjalizacje zanim będę znowu potrzebować większej pomocy
  • Odpowiedz
✨️ Jak dawniej funkcjonował system opieki zdrowotnej?
Dużo z Was już nie pamięta, ale dawniej lekarze byli bardziej bezpośredni, a politycy również mniej się krygowali.

AWS, bez większego ceregielenia wprowadził po prostu Kasy Chorych.

Więc wszystkie pieniądze w systemie to była po prostu kasa chorych. :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pluje na #nfz, 3 miesięczne dziecko dostało skierowanie do neurologa w trybie pilnym aby wystawił skierowanie na USG przezciemiaczkowe, pediatra nie może wystawić skierowania na USG (kurla jakieś jaja) Termin? Październik 2027, a w trybie normalnym 2030. A te kuhwy #lekarze milionami obracają.
Spalić w p---u to wszystko.
Ha tfu na was i H wam w D #lekarz #medycyna #lekarz100k #
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lekarz100k #lekarze Pamiętam jak w czasie covidu ziomek zawsze opowiadał że jego znajomy lekarz cały czas się żalił, że nie ma na co już tej kasy wydawać. Pamiętam kupił sobie wtedy jakąś łódkę w Chorwacji
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach