@23kulpamens: Zwróć uwagę na to, że drugi "pomocnik" tak żarliwie pomagał, że także (poza samą kierowczynią) został przez to auto przejechany. Po co nagrywający facet miał się w to w--------ć? Żeby potem jak coś uszkodzi słuchać od babsztyla, że "ja co prawda wysiadłam jak ta głupia p---a i zapomniałam wrzucić >>P<< na skrzyni i zaciągnąć ręcznego, ale to ten pan ratując moje ałtko skręcił kierownicą i uszkodził stojący obok samochód,
  • Odpowiedz
Jestem po niedawnym rozstaniu - zakończony kilkuletni związek parę miesięcy temu, absolutnie zerowe szanse na powrót i dobrze.

Zastanawiam się, czy ktoś w moim wieku (34 lata) i z moim wyglądem (4/10 w mojej osobistej ocenie: twarz bardzo słabo, jestem niska, a sylwetka średnia, ale chcę schudnąć do bycia szczupłą) w ogóle ma jeszcze szansę na jakiekolwiek życie uczuciowe? Wszyscy znajomi mają najczęściej małżonków i dzieci. Nie mam żadnych super zainteresowań: jeżdżę na
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MojaTorebka: Jak nie masz zeza, twarzy przeoranej przez zmiany skórne i posiadasz wszystkie przednie zęby to błyskawicznie kogoś poznasz przez apki randkowe. Poza tym po stylu pisania zgaduje, że nie jesteś głupia więc tym bardziej powinnaś kogoś poznać. Ja (lvl 34) nieco ponad rok temu uwolniłem się od małżonki i mimo prób poznania kogoś na żywo oraz przez internet nie udało mi się nawet umówić na głupią kawę...
  • Odpowiedz
Staram się mówić jasno, że jestem nieatrakcyjna


@MojaTorebka: ()
Piękno jest w oczach patrzącego. To, że dla siebie samej nie jesteś atrakcyjna, niekoniecznie będzie tak samo postrzegane przez faceta, bo faceci mają nieco inną perspektywę niż kobiety. Daj sobie szansę i sprawdź czy ktoś będzie chciał się z Tobą umówić, zapytaj co mu się w Tobie spodobało i tego nie neguj, tylko doceń.

facet czułby się też przy mnie
  • Odpowiedz
@cyberspace w każdej knajpie jest inaczej.
Ale najczęściej jest także kucharze mają stałe stawki i w sumie w dupie mają czy jest ruch czy nie.
A na kelnerce jak nie masz gości to stoisz za darmo
  • Odpowiedz