Wszystko
Najnowsze
Archiwum

LordDarthVader
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

podjad3k
via Android- 17
@23kulpamens znaczy się miał narażać swoje zdrowie jak inny delikwent później by ratować rzeczy które są ubezpieczone nkrz

projektant_doktorant
via Wykop- 8
@23kulpamens: Zwróć uwagę na to, że drugi "pomocnik" tak żarliwie pomagał, że także (poza samą kierowczynią) został przez to auto przejechany. Po co nagrywający facet miał się w to w--------ć? Żeby potem jak coś uszkodzi słuchać od babsztyla, że "ja co prawda wysiadłam jak ta głupia p---a i zapomniałam wrzucić >>P<< na skrzyni i zaciągnąć ręcznego, ale to ten pan ratując moje ałtko skręcił kierownicą i uszkodził stojący obok samochód,
- 0
Mirki w #krakow już działa strefa czystego transportu, czy dopiero od stycznia?
2
Stał z maczetą w oknie. Dramatyczna interwencja w Krakowie

W niedzielę w Krakowie policyjni kontrterroryści i inne służby interweniowały wobec pobudzonego, zakrwawionego mężczyzny, który z maczetą w dłoni pojawił się w jednym z okien kamienicy i chciał z niego wyskoczyć.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
3
kierunki na polibudzie
Siema. Wybieram się na studia i zastanawiam się nad dwoma kierunkami: - Informatyka w inżynierii komputerowej na PK lub - Elektronika i telekomunikacja na AGH Może ktoś studiuje lub studiował na tych kierunkach i może coś o nich powiedzieć? Jakie są plus i minusy tych kierunków?Z góry dzięki
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Kodeks cebularza nie pozwala mi na płacenie 100 zł za dobę parkingu w #krakow. Porzućcie proszę jakieś miejscówki w okolicach Wawelu, gdzie można poszukać darmowego miejsca.
#podrozujzwykopem
#podrozujzwykopem
@miekki_am: w------l sie na Wawel od razu xD albo odjeżdżasz od centrum i dojeżdżasz zbiorka albo płacisz chore sumy.
- 11
ładna pogoda pierwszy raz od 2 tygodni, może czas na Zakrzówek?
Ahh nie, dziś dzień serwisowy, zamknięte. Jak widać na kamerce serwisanci pracują pełną parą
#krakow
Ahh nie, dziś dzień serwisowy, zamknięte. Jak widać na kamerce serwisanci pracują pełną parą
#krakow
źródło: Zrzut ekranu 2025-07-14 o 12.59.15
Pobierz- 11
Jestem po niedawnym rozstaniu - zakończony kilkuletni związek parę miesięcy temu, absolutnie zerowe szanse na powrót i dobrze.
Zastanawiam się, czy ktoś w moim wieku (34 lata) i z moim wyglądem (4/10 w mojej osobistej ocenie: twarz bardzo słabo, jestem niska, a sylwetka średnia, ale chcę schudnąć do bycia szczupłą) w ogóle ma jeszcze szansę na jakiekolwiek życie uczuciowe? Wszyscy znajomi mają najczęściej małżonków i dzieci. Nie mam żadnych super zainteresowań: jeżdżę na
Zastanawiam się, czy ktoś w moim wieku (34 lata) i z moim wyglądem (4/10 w mojej osobistej ocenie: twarz bardzo słabo, jestem niska, a sylwetka średnia, ale chcę schudnąć do bycia szczupłą) w ogóle ma jeszcze szansę na jakiekolwiek życie uczuciowe? Wszyscy znajomi mają najczęściej małżonków i dzieci. Nie mam żadnych super zainteresowań: jeżdżę na
@MojaTorebka: Jak nie masz zeza, twarzy przeoranej przez zmiany skórne i posiadasz wszystkie przednie zęby to błyskawicznie kogoś poznasz przez apki randkowe. Poza tym po stylu pisania zgaduje, że nie jesteś głupia więc tym bardziej powinnaś kogoś poznać. Ja (lvl 34) nieco ponad rok temu uwolniłem się od małżonki i mimo prób poznania kogoś na żywo oraz przez internet nie udało mi się nawet umówić na głupią kawę...
Staram się mówić jasno, że jestem nieatrakcyjna
@MojaTorebka: (ಠ‸ಠ)
Piękno jest w oczach patrzącego. To, że dla siebie samej nie jesteś atrakcyjna, niekoniecznie będzie tak samo postrzegane przez faceta, bo faceci mają nieco inną perspektywę niż kobiety. Daj sobie szansę i sprawdź czy ktoś będzie chciał się z Tobą umówić, zapytaj co mu się w Tobie spodobało i tego nie neguj, tylko doceń.
facet czułby się też przy mnie
- 6
źródło: 1000025480
Pobierz- 10
Ładne tęczu w #krakow
źródło: temp_file1388178683542943717
Pobierz@marcel_pijak na rozkopaną Dobrego Pasterza i Serenadę? ;)
- 0
@January-zwiedza-szpary: mi się podoba
źródło: 20250714_075826
Pobierz- 2
źródło: temp_file6072088136607864480
Pobierz- 1
#krakow Prądnik, żyjecie?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szynszyla2018: Odbijam od polityki.
Żyjemy w coraz bogatszym, rozwijającym się kraju, takich przypadków będzie coraz więcej.
Żyjemy w coraz bogatszym, rozwijającym się kraju, takich przypadków będzie coraz więcej.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
#krakow Turystyka i gastronomia to rak tego miasta.
źródło: Zrzut ekranu 2025-05-24 o 16.35.28
Pobierz@cyberspace: ten kraftowy burger z psa musi kosztować 100 zł, bo płaca minimalna jest wysoka.
@cyberspace w każdej knajpie jest inaczej.
Ale najczęściej jest także kucharze mają stałe stawki i w sumie w dupie mają czy jest ruch czy nie.
A na kelnerce jak nie masz gości to stoisz za darmo
Ale najczęściej jest także kucharze mają stałe stawki i w sumie w dupie mają czy jest ruch czy nie.
A na kelnerce jak nie masz gości to stoisz za darmo
3
Krótka lecz gwałtowna ulewa nad Krakowem

- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















