Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
NitrousOxide

NitrousOxide

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16781
  • Znaleziska 8364
  • Mikroblog 8417
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 135
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
13 godz. i 53 min temu
  • 7
#iran #usa #wojna
Kolejny news petarda: połowa z 300 miliardów zielonych ponoć już przekazana Iranowi😀😀😀,
poczekajmy na więcej źródeł. Ale RN była bardzo wiarygodna do tej pory.
tech-v-kng - #iran #usa #wojna 
Kolejny news petarda: połowa z 300 miliardów zielonyc...

źródło: Untitledsfafd

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 12 godz. i 24 min temu via Android
  • 2
@tech-v-kng: nie połowa a całość, nie 300 a 600 i nie Iranowi a Izraelowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

297

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

"Jesteśmy gotowi" - oświadczył dowódca niemieckich sił powietrznych. W przypadku ataku na państwa bałtyckie siły Sojuszu mogą uderzyć w obwód królewiecki, Półwysep Kolski, Petersburg, a także na Morzu Czarnym, gdzie stacjonuje rosyjska flota.

Endrula83
z
polsatnews.pl
dodany: wczoraj, 05:11:12
  • 90
  • #
    rosja
  • #
    nato
  • #
    geopolityka
  • #
    usa
  • #
    militaria
  • #
    wojna
NitrousOxide
NitrousOxide 21 godz. i 17 min temu via Android
  • 46
@Pawel993: to chyba będą musieli zakopać rurkę kilometr pod dnem, żeby znowu ktoś o nią przypadkiem nie zahaczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
NitrousOxide
NitrousOxide 14 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@ggs-hg: niby tak, chociaz ja jednak mysle, ze ostatnio o rure to jednak wujek Joe zahaczyl jakas lodzia, ale sie dogadali, ze ma pojsc w swiat, ze to jakis Ukrainiec zabladzil na dnie morza xD

695

Coraz więszy atak na środowiska męskie w mediach

Coraz więszy atak na środowiska męskie w mediach

Machina systemowa ruszyła z pełną mocą, a celem jesteśmy my-wolni, myślący mężczyźni, polskie rodziny i resztki klasy średniej. Właśnie ukazał się obrzydliwy paszkwil wymierzony w nas wszystkich. W rządowej telewizji wyemitowano materiał, w którym w bezczelny i zmanipulowany sposób przedstawiono man

ZolniezMordoru
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 11:10:34
  • 105
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    zwiazki
  • #
    prawamezczyzn
  • #
    redpill
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
NitrousOxide
NitrousOxide przedwczoraj, 15:08:09 via Android
  • 10
@nobodynobody: zapomniałeś o antysemitach. To zaklęcie jest najważniejsze, chyba że sam jesteś antysemitą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wfyokyga
wfyokyga
13.06.2026, 21:26:39
  • 17
Chyba coś się popsuło
#trzecieoko
wfyokyga - Chyba coś się popsuło 
#trzecieoko
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 13.06.2026, 21:30:55 via Android
  • 6
@wfyokyga: ale zrobił skorpiona
  • Odpowiedz
elofrytki
elofrytki
13.06.2026, 20:13:28
  • 33
Też zauważyliście że im większa bieda i rodzinne nieudacznictwo
( ojciec bez pracy
Mieszkanie z dziadkami
G---o zarobki
Życie od 1-1 itp)

Tym
elofrytki - Też zauważyliście że im większa bieda i rodzinne nieudacznictwo 
( ojciec...

źródło: images

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 13.06.2026, 21:26:12 via Android
  • 3
@elofrytki: akurat jestem anegdotyczny przykładem z Twojej z d--y opowiastki, tylko u mnie ojca zwinęła białaczka jak miałem kilka lat, nowy dom ledwo wykończony i miałem duże ciśnienie na naukę. Tylko dzięki temu ciśnieniu właśnie łapałem większość dostępnych stypendiów, może byłoby więcej, gdyby nie kawałek pola (tak tu wiocha ze ściany wschodniej), z którego w gminie wychodziły tysiące niewidzialnego przychodu. Dzięki tym stypendiom nie dość, że mogłem ogarnąć wszelkie podstawowe
  • Odpowiedz
zyd_z_pasji
zyd_z_pasji
12.06.2026, 14:40:27
  • 4
Jutro na stadionie Cracovii będzie afera (jeśli nie będzie deszczu)
Będę miał w niej mały udział
Mówię wam to tylko dlatego, że niczego mi nie udowodnicie

#cracovia #mecz #krakow #pilkanozna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 12.06.2026, 20:49:03 via Android
  • 0
@zyd_z_pasji: taka informacja to jest z d--y. Jak nie będziemy mogli Ci tego udowodnic, to na uj nam taka informacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NitrousOxide
NitrousOxide 11.06.2026, 18:58:28
  • 6
#krakow Jutro nad Krakowem maja zaplanowany przelot nowe F35.
NitrousOxide - #krakow Jutro nad Krakowem maja zaplanowany przelot nowe F35.

źródło: 721129477_1454077150078067_1121235054170086523_n

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
11.06.2026, 19:35:12 via Android
  • 3
@NitrousOxide: w niecałą godzinę z Gdańska do Krakowa wow
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht
12.06.2026, 07:30:20 via Wykop
  • 0
@Lardor: i to nie w linii prostej bo przelot ma nad wawa jeszcze
  • Odpowiedz
Ryzcel
Ryzcel
11.06.2026, 18:15:27
  • 8
#gielda THANK YOU MISTER PRESIDENT
Ryzcel - #gielda THANK YOU MISTER PRESIDENT

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 11.06.2026, 18:20:33 via Android
  • 0
@Ryzcel: iks kurła DE
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
11.06.2026, 13:48:21
  • 1
#ukraina słynie z żyznych ziem czarnoziem. Co najlepiej tam uprawiać?

#polska #owoce #polityka #ankieta

Najlepsze owoce do uprawiania na ukrainie

  • Truskawki 15.6% (5)
  • Brukselki 0% (0)
  • Kretoszczury 53.1% (17)
  • Marchew 6.3% (2)
  • Pietruszka 6.3% (2)
  • Ziemniaki 18.8% (6)

Oddanych głosów: 32

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 11.06.2026, 16:13:39 via Android
  • 0
@Atryu: @Moderacja chyba sama głosowała w tej ankiecie. Może jakby wykop działał jak należy to dałoby się ogarnąć jakoś cały ten spam...
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
10.06.2026, 08:39:48
  • 19
Wsm to zaczynam lapać czemu normiki tak zapitalają na te siłownię jak do kościoła, na drugi dzień huop czuje się obolały ale też taki silny, mięśnie takie naprężone, generalnie dużo lepiej się czuję niż siedząc w piwnicy #przegryw #silownia #mikrokoksy
Holetoanother_universe - Wsm to zaczynam lapać czemu normiki tak zapitalają na te sił...

źródło: 1b0e2090095d4fa496e3227283a488b5

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 10.06.2026, 16:50:10 via Android
  • 0
@Hole_to_another_universe: ano, tego mema też napisało życie :) a siłka to jednak nie to samo co rąbanie drzewa siekierą czy koszenie trawy zwykłą kosą typu 7
NitrousOxide - @Holetoanother_universe: ano, tego mema też napisało życie :) a siłka ...

źródło: 1000004133

Pobierz
  • Odpowiedz
NitrousOxide
NitrousOxide 10.06.2026, 17:44:11 via Android
  • 0
@Hole_to_another_universe: siekiera spoko, nawet jak jest sękate, ale tej francy kosy nie znoszę ;)
  • Odpowiedz
Funky__Koval
Funky__Koval
10.06.2026, 10:55:17
  • 1
Czy na ulicy Teligi w #krakow to jest w #prokocim faktycznie można zaparkować bezplatnie samochód?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 10.06.2026, 15:45:22 via Android
  • 1
@Funky__Koval: możesz próbować też na ulicy Korczakowskiej, która idzie aż do Good Looda, tam spokojnie można zaparkować na całą noc. Ewentualnie w okolicach kościoła Milosiedzia, ale tam to raczej niewiele jest miejsca.
  • Odpowiedz
Kosmiczny_pies_Kazak
Kosmiczny_pies_Kazak
10.06.2026, 14:07:27
  • 5
Jak ktoś chce przejść z poglądów liberalnych do ukrainosceptycznych to polecam porozmawiać z Ukraińcami na fb. Powtarzają najgorszą radziecką propagandę, usprawiedliwiając Wołyń różnymi wymyślonymi zbrodniami, że niby na Chmielszczyźnie wymordowaliśmy 30 tys. Ukraińców, a po wojnie 400 tys. Niemców. Ja jestem zatrwożony i zniesmaczony, uważałem że prędzej czy później się zreflektują ale widzę że ci ludzie mają mózgi zryte radziecką propagandą. Niech się wyrzynają z ruskimi jak najdłużej.

#ukraina
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 10.06.2026, 14:46:33 via Android
  • 3
@Kosmiczny_pies_Kazak: to tak samo jak Polacy, którzy spuszczają się nad roSSja. Kiedyś takim przynajmniej golono głowy. Wejdź na różne Facebooki czy inne jutuby to zobaczysz ile jest takich p-----w. I co z takimi robić?!
  • Odpowiedz
oficjalniemartwa
oficjalniemartwa
09.06.2026, 14:51:49
  • 3
Widziałam dziś Tadeusza Drozdę, a wy zazdrosni
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 09.06.2026, 14:54:27 via Android
  • 4
@oficjalniemartwa: śmiechu warte ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ahlo
ahlo
08.06.2026, 14:05:32
  • 2
#programista15k #programowanie Kochani programiści. Mam do Was ogromną prośbę. W związku z #depresja odkładałem magisterkę na ostatnią chwilę i już nie mam czasu a potrzebuję Waszych odpowiedzi. Ankieta o zdrowiu psychicznym programistów. BŁAAAGAM Was o pomoc, bo jak tak dalej będę funkcjonował to nigdy tego nie skończę i spierdzielę sobie 5letnie studia. Tutaj link do ankiety . Dla Was to 10 min a dla mnie to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 08.06.2026, 19:05:03 via Android
  • 0
@ahlo: zamiast rodziców, możnaby dać scrum masterke ( ͡° ͜ʖ ͡°) poszło Miras. Powodzenia
  • Odpowiedz
NitrousOxide
NitrousOxide 06.06.2026, 19:35:54
  • 134
#ukraina @Moderacja, może coś podziałacie?
Zleciało się tu tego kacapstwa. Jak muchy do gówna.
NitrousOxide - #ukraina @Moderacja, może coś podziałacie?
Zleciało się tu tego kacaps...

źródło: 1000003888

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide
Autor
06.06.2026, 19:47:31 via Android
  • 1
@muskutanin: paliwa brak. Furmanki pewnie poszły na front. Rowerem to niet. Także ogólnie wpiździec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NitrousOxide
NitrousOxide
Autor
06.06.2026, 20:15:21 via Android
  • 7
@Stallion45: o i kolejny kacap. Idzie płakać na wasze vk albo nie wiem, wykop sobie latrynę w Muchosransku
  • Odpowiedz
Kanusz-Morwin-Jikke
Kanusz-Morwin-Jikke
06.06.2026, 15:49:51
  • 0
Kiedy wybory prezydenckie na Ukrainie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #wojna
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 06.06.2026, 18:39:38 via Android
  • 1
@Kanusz-Morwin-Jikke: wybory zaraz po tym jak raSSija upadnie i sobie swój kacapski ryj rozwali. Żeleński ma misje i musi ją wykonać. Nie ma możliwości odejścia dopóki car nie upadnie na ryj.
  • Odpowiedz
NitrousOxide
NitrousOxide 06.06.2026, 19:09:21 via Android
  • 3
@Kanusz-Morwin-Jikke: dopóki miele naszego największego wroga jakoś damy radę z tym żyć
  • Odpowiedz
NitrousOxide
NitrousOxide 06.06.2026, 19:28:10 via Android
  • 7
@Kanusz-Morwin-Jikke: xD zrozumcie kacapy, że mamy was w dupie. I życzymy, żeby szczur putin wreszcie zdechł w kanałach, w których się ukrywa i żeby wielką raSSija zniknęła z map na wiele lat. Wtedy wreszcie będzie odrobina spokoju. Idi w p------c na h-j
  • Odpowiedz
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
Milegodniawszystkim
30.05.2026, 19:56:44
  • 1
czy na silownii mozna cwiczyc w skarpetach czy to jakies fopa?
mieszkam praktycznie pod silownia i w sumie na laczkach bym sobie chodzil i cwiczyl na skarpetach

#silownia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide 31.05.2026, 06:01:06 via Android
  • 3
@Milegodniawszystkim: chyba tylko grzybicę stóp interesuje w czym będziesz chodził po siłowni
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.01.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.06.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.10.2016

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking