Siema Czy jak wjeżdżam na lotnisko balice i pobieram kwitek, ale jestem w czasie poniżej tych 8min (kiss and fly) to czy musze podejść do automatu i zeskanować mój kwitek czy wystarczy przy bramkach wyjazdowych. Bo jak rozumiem przekrocze te 8min to przy bramkach wyjazdowych można ujścić opłate? czy musze iść do automatu #krakow #balice
@KieszonkowyChad92: po prostu brak czasu w życiu, trening siłowy, praca. A teraz bardziej chciałem spróbować tych alko których nigdy nie piłem. Po prostu dla smaku
Nasze wspaniałe rządy doprowadziły do rekordowego zadłużenia, za 2 lata ponad 2 bln PLN. Scenariusz grecki lub argentyński jest możliwy. Jak zabezpieczyć swój majątek przez takim scenariuszem? Zapraszam do dyskusji
Siema Jakie polecacie perfumy dla chłopa do 150zł. Przez całe życie korzystałem tylko z wody kolońskiej i toaletowej brutal :d Także totalnie się nie znam xD #perfumy
@HuopMariusz to zależy. Ja jestem elektrykiem w fabryce i nie raz coś trzeba przewieźdz. Zanim znajde operatora to sam wskocze na suwnice, kolega mi zapnie ładunek i sobie to przewioze. Z tego co wiem u nas operatorzy kokosów na tym nie zarabiają ale jak zakład stawia kurs to czemu nie zrobić zawsze się przyda. Jazda suwnicą też sprawia mi frajde, czuje sie jak maszynista :D
@itemeczek egzamin zdawany na 15t z trawersą chwytnikową z magnesami. U nas na zakładzie są różne 3-25 bodajże ale największą to mamy 32t specjalnie wzmacnianą konstrukcyjnie (modernizowaną dawno dawno dawno). Ale egzamin zdany na suwnice ogólnego i specjalnego także teraz moge wszystkim śmigać z rodzaju suwnic xd
Czy jak wjeżdżam na lotnisko balice i pobieram kwitek, ale jestem w czasie poniżej tych 8min (kiss and fly) to czy musze podejść do automatu i zeskanować mój kwitek czy wystarczy przy bramkach wyjazdowych. Bo jak rozumiem przekrocze te 8min to przy bramkach wyjazdowych można ujścić opłate? czy musze iść do automatu #krakow #balice