Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
KaiserBrotchen

KaiserBrotchen

Dołączył 5 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 30413
  • Znaleziska 3405
  • Mikroblog 27008
  • Obserwujący 13
  • Obserwowane 60
Czoso
Czoso
wczoraj, 09:31:15
  • 1807
Polska LEKARSKO‑DEWELOPERSKA Anno Domini 2026

• Darmowe studia 🎓

• musisz zdac chemie i biologie na maturze dobrze

•
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 21 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 1
No chyba, ze masz bogatych starych to płatne i 60% wystarczy XD


@Czoso: na publicznych tyle wystarczy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
93michu93
93michu93
93michu93
wczoraj, 10:57:27
  • 7
#kanalzero #lekarz #medycyna

Nie da sie dodac linku jako znalezisko, brawo wykop!

Mocny wywiad z dr Emilem Jędrzejewskim. Dr Jędrzejewski oskarża Dawida Kacprzyka - lekarza-radnego KO o śmierć pacjentów na SOR.

https://www.youtube.com/watch?v=kMICuuvxDxg
93michu93 - #kanalzero #lekarz #medycyna

Nie da sie dodac linku jako znalezisko, bra...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen wczoraj, 12:13:30 via Wykop
  • 0
ten szpital to jakieś państwo w państwie, bo to że kilku starych dziadów przyssało się do kroplówki o nazwie NFZ to nie nowość (nowością jest rezydent z układami), ale tak znaczne nieprawidłowości dotyczące leczenie to aż ciężko mi w to uwierzyć patrząc jak ja i moi koledzy po fachu się pilnują by wszystko było zgodnie z wytycznymi.


@Furox: to jest właściwie niemożliwe. To by wymagało współpracy kilkunastu albo i kilkudziesięciu
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
przedwczoraj, 17:33:27
  • 47
Nawrocki powiedział, że przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą SAFE.

Ciekawe kto wetował …

#polityka #bekazpisu #polska
Sin- - Nawrocki powiedział, że przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą SAF...

źródło: IMG_0797

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen przedwczoraj, 20:50:15 via Wykop
  • 4
Nawrocki powiedział, że przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą SAFE.


@Sin-: Czyli jeżeli SAFE będzie nas rozwijać, a on go próbował blokować, to mamy rozumieć, że prezydent Polski otwarcie przyznaje się do działania na szkodę polskiej zbrojeniówki, armii i ogólnie kraju? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kolicuch
kolicuch
przedwczoraj, 10:09:22
  • 580
#heheszki #humorobrazkowy #memy #motoryzacja #polskiedrogi #samochody
kolicuch - #heheszki #humorobrazkowy #memy #motoryzacja #polskiedrogi #samochody

źródło: imagefg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen przedwczoraj, 14:43:54 via Android
  • 0
@tomasz-jedon: oczywiście, że da się to zrobić. Ostatnio w Piotrkowie Trybunalskim zaczęli przywracać liczniki, w tym na skrzyżowaniach gdzie są pętle indukcyjne i systemy red light.

Nie ma żadnych przeciwskazań, żeby pokazywać czas z aktualnego cyklu. W pewnym momencie i tak system musi zdecydować za jaki czas zrobi zmianę ustawień, to się nie dzieje natychmiastowo. Po prostu do czasu ustalenia momentu zmiany świateł, nie pokazuje się wtedy licznika - i
  • Odpowiedz
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen przedwczoraj, 15:05:26 via Android
  • 0
@tomasz-jedon: przecież to ty p--------z bzdury. G---o o tym wiesz i bazujesz jedynie na idiotycznej opinii wrocławskiego urzędnika.

Dosłownie podałem ci przykład miejsca gdzie taki system działa. Podobne są wprowadzane w coraz większej liczbie miejsc w Polsce, więc automatycznie oznacza to, że wszelkie twierdzenia o braku możliwości są nieprawdziwe.
  • Odpowiedz
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen przedwczoraj, 17:30:41 via Wykop
  • 0
jesteś debilem, któremu się wydaje, że każdy problem świata można rozwiązać w prosty sposób. Jakbyś miał cokolwiek wiedzy w głowie to byś miał świadomość, że porównywanie jednego systemu sterowania sygnalizacją do innego nie ma sensu, więc stawianie jednych za przykład dla drugich jest fałszywe.


@tomasz-jedon: To, że aktualnie wykorzystywany we Wrocławiu system jest z-----y, nie jest powodem, że takiego systemu nie da się zrobić tak jak ty twierdzisz. Bo nie dość,
  • Odpowiedz
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen przedwczoraj, 18:20:23 via Wykop
  • 0
Nawet nie chce mi się znowu analizować tych bzdur, bo na jedne wyjaśnienie produkujesz masę kolejnych.


@tomasz-jedon: przecież ty niczego nie wyjaśniłeś. Cała twoja argumentacja to "nie da się i c--j".

Ty całe swoje przekonanie opierasz o stwierdzenie wzięte z d--y. Przecież to co napisałeś na samym początku jest nie tylko kompletnie nieprawdziwe, ale też sprzeczne i pozbawione konswekwencji i
  • Odpowiedz
dzkeson
dzkeson
19.06.2026, 12:46:29
  • 130
W każdym rządzie będą afery. Niezależnie od tego kto rządzi.

Warto jednak zwrócić uwagę w jakiej skali i czy zostały wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Pozdrawiam

#polityka #bekazpisu #lekarz
dzkeson - W każdym rządzie będą afery. Niezależnie od tego kto rządzi.

Warto jednak ...

źródło: IMG_1564

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 19.06.2026, 16:28:28 via Wykop
  • 2
Bzdura po to się wybiera niby odpowiednich aby nie było przekrętów


@Gozd: Nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie takiej władzy. W żadnym miejscu na świecie. Wałki są zawsze. Od robotników wynoszących papier toaletowy z pracy, po polityków piszących ustawy pod siebie.

Nie da się temu zapobieć, o ile nie wprowadzimy całkowitej inwigilacji z publicznie dostępnymi wszystkimi znalezionymi informacjami. A nawet to by średnio pomogło, bo tego byłoby więcej
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
18.06.2026, 14:57:32
  • 1005
Jakieś dziwne czasy nastały.
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu odwołany, a złodziej potracił stołki i został zmuszony do oddania kasy.
Za czasów pisu wyszłaby taka szydło, powiedziałaby, że ta kasa mu się po prostu należała, w szczujniach porobiliby z niego męczennika i byłoby po sprawie. ¯\(ツ)/¯
#polityka
tomasz-kalucki - Jakieś dziwne czasy nastały. 
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu...

źródło: hjhgj

Pobierz
tomasz-kalucki - Jakieś dziwne czasy nastały. 
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu...
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 18.06.2026, 20:50:53 via Android
  • 0
Czego chcesz więcej? Żeby Tusk zatrudnił jasnowidzów i przewidział że typ w przyszłości odwali jakieś wałki?


@i-marszi: no właśnie tego chcą wykopki XD
Jakimś magicznym sposobem władza ma zapobiegać wałkom zanim one się wydarzą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Stulejman_Beznadziejny
Stulejman_Beznadziejny
18.06.2026, 12:05:05
  • 813
Jeszcze kilka dni temu @dr_Batman nas przekonywała, że 100k na miesiąc to ma może kilkuset politycznych nominatów. Teraz się okazuje, że może ich być ponad 5600, a to dopiero wstępne szacunki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pensje tych 5600 ludzi rocznie kosztują przynajmniej 6,7 MLD zł (przy założeniu równych 100k na msc, a mają więcej przecież). Dziura NFZ na ten rok to ok. 23 miliardy. A pytanie jak
StulejmanBeznadziejny - Jeszcze kilka dni temu @drBatman nas przekonywała, że 100k na...

źródło: Screenshot-20260618-134951-Samsung-Browser

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 18.06.2026, 14:39:48 via Android
  • 0
No to te 3% odpowiada za przynajmniej 25% dziury w NFZ (lub nawet więcej niż 1/4).


@Stulejman_Beznadziejny: polecam się dowiedzieć za co odpowiada NFZ. Bo wbrew wyobrażeniom twoim i innych wykopków, nie są to wynagrodzenia lekarzy XD
  • Odpowiedz
UsmiechnietyAnon
UsmiechnietyAnon
18.06.2026, 05:36:12
  • 30
#ukraina #rosja #wojna
Coś te wieże z Pancyrami, S300 nie dają rady xD
Państwo wydmuszka.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 18.06.2026, 07:25:07 via Android
  • 1
jest ich za dużo, radary zakłócają się nawzajem.


@dqdq1: to tak nie działa.
  • Odpowiedz
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 18.06.2026, 09:19:16 via Android
  • 0
@dqdq1: to jeszcze dowiedz się czym jest filtr dopasowany i korelacja sygnału.
  • Odpowiedz
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 18.06.2026, 09:40:35 via Android
  • 0
@dqdq1: nie ma to dosłownie żadnego znaczenia.

W radarze sygnał nadawany jest korelowany z sygnałem odbieranym. Filtracja dopasowana powoduje, że bez problemu da się wyciągnąć sygnał spod poziomu szumu.

Nie masz pojęcia jak działa ta technologia. Przestań się już pogrążać.
  • Odpowiedz
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 18.06.2026, 10:13:52 via Wykop
  • 0
@dqdq1: Problemy wynikają z horyzontu radarowego, charakterystyki celów oraz strefy martwej. Nie z liczby radarów.

Ale skoro tak bardzo chcesz wierzyć, że to ich liczba jest przyczyną to proszę bardzo. Z chłopskim rozumem nie wygram. Zastanawiam się tylko po c--j robiłem tego magistra z elektroniki specjalizując się w cyfrowym przetwarzaniu sygnałów skoro randomowy wykopek, który w życiu nie widział radaru, ani transformaty Fouriera zna się na tym lepiej ode mnie
  • Odpowiedz
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 18.06.2026, 10:23:16 via Wykop
  • 0
uważam to za jeden z problemów


@dqdq1: to źle uważasz. To jest po prostu matematycznie niemożliwe. To jest wiedza z początku drugiego roku studiów. A jak mi nie wierzysz to odsyłam do Signals And Systems Oppeneima.
  • Odpowiedz
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
18.06.2026, 04:39:33
  • 1805
Jak tam, wyspani? Pan #lekarz100k też spał całkiem twardym snem przez ostatnie 8h ale przynajmniej zarobił te 10k złotych będąc w tym czasie na dyżurze. Dobrego dnia!
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 18.06.2026, 10:17:17 via Wykop
  • 0
Ale musielibyśmy zrobić tak jak to dziala w większości firm


@Mirkowyprzegryw: ale w każdej firmie można spać na dyżurze XD

Na tym właśnie polega praca w dyżurach. Ten rodzaj pracy polega wyłącznie na dostępności w miejscu pracy.
  • Odpowiedz
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
kondor_20_zglos_sie
17.06.2026, 11:12:23
  • 705
#lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programowanie #pracbaza #korposwiat #programista15k
kondor20zglos_sie - #lekarski #lekarz #lekarz100k #medycyna #konowalposting #programo...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 17.06.2026, 15:28:49 via Wykop
  • 0
To zwiększyć liczbę miejsc na specjalizacji


@FrasierCrane: Po co ty chcesz zwiększać liczbę miejsc na specjalizacjach jak już teraz po każdej rekrutacji zostaje w c--j wolnych miejsc? XD

Zwiększenie liczby miejsc na speckach, to zwykłe populistyczne p---------e. Miejsc nie brakuje, wręcz przeciwnie. Problemem jest to, że nie ma chętnych na te specjalizacje.
  • Odpowiedz
orsoy
orsoy
17.06.2026, 07:12:55
  • 149
#lekarz100k #lekarz #medycyna Nawiązując do afery. Przyszło mi niedawno wyposażać szpital, pewnie jeden z większych w kraju. Największym problemem dla kadry były dostarczone kanapy, gdyż wg nich były niewygodne po rozłożeniu. Później przyszło mi weryfikować dostarczone wyposażenie i do niektórych powieszczeń nie było dostępu bo "pan lekarz, pan ratownik śpią i proszę im nie przeszkadzać" Niech ktoś mi wskaże inny zawód w którym jest odpowiedzialność za
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 17.06.2026, 12:47:57 via Wykop
  • 1
Niech ktoś mi wskaże inny zawód w którym jest odpowiedzialność za życie i w którym podczas dyżuru można spać


@orsoy: dosłownie każdy, bo na tym polegają dyżury XD

Praca w dyżurach oznacza to, że jesteś fizycznie dostępny w miejscu pracy na wypadek wystąpienia jakiegoś zdarzenia. Zawsze się śpi na dyżurach. Niezależnie od branży. Robi się to w branży medycznej, w służbach, lotnictwie, IT i wielu innych.
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
17.06.2026, 06:36:56
  • 1274
Mój dziadek pracował, a babcia nie, więc miała czas wychowywać dzieci.
Mój ojciec pracował, a mama nie, więc miała czas wychowywać dzieci.

Ja pracuje i moja żona też bo jak nie zapłacimy raty kredytu to nas bank dojedzie, a z jednej wypłaty to powodzenia życzę.

Moi dziadkowi i rodzice nie mieli kredytu na mieszkanie, dostali od miasta/zakładu pracy.
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 17.06.2026, 12:34:28 via Wykop
  • 0
Mój dziadek pracował, a babcia nie, więc miała czas wychowywać dzieci.

Mój ojciec pracował, a mama nie, więc miała czas wychowywać dzieci.


@PrzodownikPracyZaGrosze: tak, na pewno nie pracowały przy obowiązku pracy w PRL. Tak było, nie zmyślam.

Jedyna możliwość, żeby tak było, to twoja rodzina musiała być wysoko postawiona w PZPR. Ale wtedy nawet mi cię nie szkoda XD
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
15.06.2026, 11:22:44
  • 268
Kataster potrzebny na wczoraj.

I to nie jakieś upośledzone 1.5% za 15 lat jakie proponują Lewaki tylko 3%-5% na wczoraj.

#nieruchomosci
Czoso - Kataster potrzebny na wczoraj.

I to nie jakieś upośledzone 1.5% za 15 lat ja...

źródło: 1000060053

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 15.06.2026, 16:38:27 via Wykop
  • 1
jak zrobi sie katester od 3 mieszkania


@Czoso: dosłownie nigdzie podatek katastralny nie działa na takich zasadach.

bo w Poslce 2% ludzi ma wiecej niz 2
  • Odpowiedz

2962

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Słupski hematolog zarobił 1 334 692 zł w rok

Wojciech Homenda - lekarz, radny miasta Słupsk. Dochod z indywidualnej praktyki lekarskiej 1 334 692 zł

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 14.06.2026, 09:25:28
  • 295
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    zarobki
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 14.06.2026, 19:29:35 via Wykop
  • -1
Cały budżet NFZ idzie na absurdalne wypłaty dla lekarzy


@Cernold: NFZ nie zajmuje się wynagrodzeniami. Gdyby lekarze mieli od jutra pracować za darmo, to budżet NFZ się zmieni o całe 0 zł.

no proste. Zwiększyć limity na studiach- tyle. Nie wierzę ze maturzysta ktory klepnął 88% z biologii jest 10x gorszy niz ten co zrobil wynik 95%


@szmichal: 88%? XD Teraz wystarcza w okolicach 50-60% żeby się dostać
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 14.06.2026, 19:34:02 via Wykop
  • 1
To jest absurd, że NFZ jest zadłużone, a 80% tego idzie na prywatne wille i drogie samochody dla kasty lekarskiej.


@MatkaGracz: NFZ jest zadłużony przez zbyt małe wpływy oraz złe zarządzenie, które powoduje wielokrotne płacenie za tą samą usługą albo złe wyceny procedur. Wynagrodzenia nie mają wpływu na budżet NFZ, bo po prostu fundusz się tym nie zajmuje.
Anonim5
Anonim5
13.06.2026, 16:20:39
  • 492
Jak PiS utworzy rząd z konfederacjami za rok to zobaczycie taki sajgon jakiego jeszcze nie było od 1989 roku

#polityka #bekazpisu #bekazkonfederacji #kaczynski #polska
Anonim5 - Jak PiS utworzy rząd z konfederacjami za rok to zobaczycie taki sajgon jaki...

źródło: temp_file3844631380414803827

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 13.06.2026, 18:41:50 via Wykop
  • 1
ja to zawsze mowie to mnie minusuja za to xd


@Pawel993: no i nie ma w tym nic dziwnego, bo to jest jeden z mniej prawdopodobnych scenariuszy w polskiej polityce.

Konfederacja i PiS (zwłaszcza po ostatnim skręcie w prawo) uderzają do tego samego elektoratu. Aktualnie PiS nie ma konfie niczego do zaoferowania, a to PiS potrzebuje konfederacji, a nie odwrotnie. Na takiej koalicji konfederacja może wyłącznie stracić, zwłaszcza że historycznie
  • Odpowiedz
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 13.06.2026, 20:17:31 via Wykop
  • 0
hehe konfederacja chce zastapic pis i kaczynskiego xD

Juz juz zaraz konfederacja bedzie miec 51%


@Pawel993: ty się zatrzymałeś w 2019? Obydwie konfy aktualnie mają razem około 20%. Z kolei według większości sondaży PiS z trudem utrzymuje się na 25%.
  • Odpowiedz
Tommy__
Tommy__
04.06.2026, 06:31:20
  • 448
Antena o gigantycznym zasięgu, w czasach Spotify puszcza ludziom muzykę, której nie da się zapauzować albo pominąć. I ktoś za to bierze pieniądze.
#kanalzero #polityka #bekazpisu
Tommy__ - Antena o gigantycznym zasięgu, w czasach Spotify puszcza ludziom muzykę, kt...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-4 o 08.29.20

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 04.06.2026, 08:23:01 via Android
  • 33
@fornson23: nie tylko tradycja, ale też jedynka jest dość specjalnym radiem w Polsce. Ta stacja pełni funkcję informacyjną i jej założenie jest takie, że da się z niej pozyskać te wiadomości, również gdy inne środki nie działają.

Z tego powodu jest to również jedyna rozgłośnia w Polsce, które operuje na falach długich na częstotliwości 225 kHz.
  • Odpowiedz

680

625 lekarzy w Polsce zarabia powyżej 100 tys. zł. "Rz" dotarła do wyliczeń

625 lekarzy w Polsce zarabia powyżej 100 tys. zł. "Rz" dotarła do wyliczeń

1,2 proc. lekarzy ze specjalizacją na kontrakcie zarabia brutto powyżej 100 tys. zł miesięcznie. Takich medyków jest w Polsce co najmniej 625. Kolejnych 49 specjalistów otrzymuje podobne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę.

Poludnik20
z
rp.pl
dodany: 03.06.2026, 11:31:54
  • 187
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    praca
  • #
    lekarz
  • #
    lekarze
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 03.06.2026, 14:55:44 via Wykop
  • -1
bo naczelna izba lekarska decyduje o ilości przyjętych studentów na kierunki medyczne?


@Placi: wykopowi eksperci XD

Naczelna izba lekarska się tym w ogóle nie zajmuje. O liczbie miejsc decyduje ministerstwo zdrowia. W dodatku kształcimy tak ogromną liczbę lekarzy, że obecnie wystarczają wyniki z matur w okolicach 50-60% żeby dostać się na studia.
szuwarek
szuwarek
01.06.2026, 15:01:20
  • 293
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 01.06.2026, 19:08:54 via Android
  • 2
@szuwarek: sprzątanie i gotowanie po 2 godziny dziennie XD
  • Odpowiedz

539

Sci-Hub: "ukradła" naukę 88 milionom ludzi i nadal jest na wolności

Sci-Hub: "ukradła" naukę 88 milionom ludzi i nadal jest na wolności

Alexandra Elbakyan mając 23 lata napisała skrypt, który udostępnił za darmo ponad 88 milionów artykułów naukowych kosztujących nawet 40 dolarów za sztukę. Elsevier wygrał nakaz na 15 milionów dolarów, ona wciąż jest nieuchwytna i właśnie odpaliła własną kryptowalutę.

aiport
z
aiport.pl
dodany: 01.06.2026, 05:22:59
  • 104
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    nauka
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    prawo
KaiserBrotchen
KaiserBrotchen 01.06.2026, 19:01:53 via Android
  • -3
@ShortyLookMean: dostaje się. @Worm91 p------i o czymś z czym nie miał żadnego kontaktu.

Uczelnie normalnie opłacają dostępy i wszyscy pracownicy oraz studenci mogą korzystać ze wszystkiego czego chcą. Nature, IEEE Xplore, MDPI, SPIE, co tylko chcesz.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.08.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 10.05.2025

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 23.08.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia