@amn1337: Taka jak wszędzie, Spiż nie jest wyjątkiem. Malejąca frekwencja i problemy z kasą. Ludzie już mają dosyć chlania i ćpania do debilnego EDMu granego na jedno kopyto i wielu stwierdziło, że trzeba zacząć trochę inaczej żyć, szanować pieniądze, mieć inne priorytety. Gdzie nie pojedziesz to po klubach stoją co najwyżej grupki zoomerów którzy nie mają co ze sobą zrobić i zamulają ze smartfonami w łapach. Świat się zmienia coraz
  • Odpowiedz
Potrzebuje znaleźć 'dom seniora/spokojnej starości/hospolicjum' dla starszej osoby wymagajacej opieki. Gdzie w Tychach/okolicy szukać? I jakie koszta sa takich uslug?
#tychy #katowice #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W #auchan zrobili jeszcze bardziej z------e bramki przy wyjściu z kas samoobsługowych niz w #netto i #lidl a myślałem że nie da się tego przebić...
Nie czytają paragonu, nie otwierają się a jak już się otworzą to jeszcze do ciebie mówią jakby za cicho było w sklepie... Dźwięk jakby ze starego rozpadającego się boomboxa xD
Póki co spotkałem w #katowice i mam nadzieję że
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Ręce zajęte a ty jeszcze skanuj paragony.


@Lapidarny: I to jest największy rak. Ja zawsze biorę jakiś karton na sklepie do zakupów bo zawsze zapominam siatki. I skanuję rzeczy, płacę, wrzucam powrotem do kartonu i co... Taki uj, bramki xD
  • Odpowiedz
Mirki, jest jakaś sensowna opcja zaparkowania w pobliżu dworca autobusowego w #katowice? Planuję jechać w nocy i wrócić w nocy następnego dnia, dlatego chcę dojechać samochodem, a nie komunikacją, ale nie uśmiecha mi się płacić za parking jakichś kosmicznych kwot.
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki i Mireczki, jestem w waszym mieście od kilku dni z kobietą, służbowo. Dziś mamy kilka godzin przed wyjazdem. Jesteście w stanie polecić jakieś cuda architektoniczne? Oraz coś co moglibyśmy zjeść przed odjazdem z dworca PKP. Generalnie Katowice to piękne miasto, mam tu na myśli zabudowę oraz swego rodzaju klimat z punktu widzenia przyjezdnego. Moja dziewczyna jest ogromną pasjonatką architektury i chciałbym jej coś tu jeszcze pokazać. #katowice
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bytom. Bytom historię ma... ciekawą. Wiecie, że zarówno Polska w czasach PRL, jak i Niemcy przed II wojną światową kalkulowali, czy... Bytom opłaca się zburzyć, by wydobyć zalegające pod jego powierzchnią surowce?

W latach 30. XX wieku przemysłowcy skrzętnie obliczyli, że przesiedlenie i zapewnienie dachu nad głową 140 tys. osób pochłonęłoby tylko 2 mld marek. Zysk? 2,5 mld DM! Realizacji "projektu" sprzeciwiły się, m.in. ze względów społeczno-politycznych władze III Rzeszy. Wybrano wyjście kompromisowe:
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam petsittera dla #pies w #katowice na okres święteczny tzn weekend + ewentualnie końcówka piątku. Zapewniam psią wyprawkę chodzi więc tylko o opiekę i spacery. Najlepiej gdyby było to w domu opiekuna. Pies 11 latek średniej wielkości, może mieć problemy w stosunku do innych zwierząt domowych. Cenowo rozważę wszystkie propozycje ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#zwierzaczki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion: Petsittera???! „Wlecome to the biggest program w Polsce o modeling! Jestem taka exciting, że wy mnie do tego show zaprosili. Big pozdrowienia!”
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Czy próbował ktoś przebranżowić się na coś innego niż #programista15k? Co sądzicie o finansach w #korpo (księgowość, audyt, podatki, whatever)? Idzie na tym zarobić czy nie? Kojarzę tylko opowieści, że korpo = całe zło a w szczególności finansowe gdzie jest zapieprz za małe pieniadze i mobbing. Nie wiem na ile to prawda. Skoro #programowanie wymaga dużego wysiłku, ciagłego aktualizowania wiedzy to co
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy próbował ktoś przebranżowić się...

źródło: comment_1671713717xyLQ1jQoGBwRytFaJZGcVY.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

K-----s tak czytam ten wątek i tu każdy po 2-3 lata h zarabia po 15k netto i każdy oczywiście wszedł z ulicy w swoją branżę xD

Kochany portal milionerów
  • Odpowiedz