Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
MrPr0h

MrPr0h

Dołączył 15 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14018
  • Znaleziska 3211
  • Mikroblog 10807
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 19
Eton
Eton
Eton
09.06.2026, 11:53:01
  • 3
Mircy bo ja już nie wiem.....

Znalazłem ogłoszenie działki. Zadzwoniłem i odebrała jakże uprzejma Pani pośrednik informując, że ta działka jest już sprzedana, ale jest inna w pobliskiej okolicy. Powiedziałem, że ok mogę zobaczyć i umówiliśmy się na działce. Na miejscu były dwie Pani - obie pośredniczki. Jedna ta, do której dzwoniłem i druga, która miała tę działkę pod opieką. Działkę obejrzeliśmy, one coś tam ponakręcały makaron na uszy jak to tu

Jak jest?

  • Pani Pośrednik wykonała pracę i należy się kasa 15.2% (12)
  • Pani Pośrednik chce Cię oskubać 84.8% (67)

Oddanych głosów: 79

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 09.06.2026, 14:29:39 via Wykop
  • 0
@Eton: płacisz swojej pośredniczce umówioną kwotę, a nie jakieś cyrki, że jednej i drugiej. Jak chce to niech tamta się rozlicza ze sprzedającymi na to co się dogadali. A jak nie to olej temat i szukaj innej działki. Na odchodne możesz rzucić, że jak się zastanowią to 3 dni czekasz na odpowiedź czy się dogadali o pokrycie prowizji, a jak nie to rezygnujesz definitywnie, bo masz jeszcze 2 inne transakcje
  • Odpowiedz
Miguelos
Miguelos
01.06.2026, 15:08:05
  • 63
Brak własnego mieszkania to rzecz która chyba najbardziej boli mnie w życiu. Lvl 30 here, przecież to jest piekło. Mieszkanie po rodzicach dostanę pewnie za 15 - 20 lat co oznacza że do 45 - 50 będę na wynajmie. Nie da się kupić mieszkania zarabiając 6500 zł miesięcznie, jest to po prostu fizycznie niemożliwe, kredytu też nikt mi nie da. Nie mogę znieść myśli że nasi rodzice/dziadkowie za komuny po kilku latach
Miguelos - Brak własnego mieszkania to rzecz która chyba najbardziej boli mnie w życi...

źródło: image_picker_122B70D3-4A58-4AF3-86C5-63B74E87B77B-62067-0000076AF2D420F5

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 02.06.2026, 08:51:05 via Wykop
  • 0
@Miguelos: z tymi książeczkami i darmowymi mieszkaniami to jest taki sam fart jak różne dopłaty typu MDM, Rodzina na swoim, BK2% itd. Raz na kilka lat trzeba się wstrzelić w przepisy i można na tym coś ugrać. Jak kupowałeś w 2015 dom pod miastem za 300-400 tysięcy to spłacasz go dopiero 10 lat, a wartość wywaliło o jakieś 200%. Jak dobrze nadpłacałeś, inflacja spowodowała wzrost pensji to może już go
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
26.05.2026, 09:21:02
  • 5
#f1 Fiu fiu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #indycar
RitmoXL - #f1 Fiu fiu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #indycar

źródło: IMG_9044

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 26.05.2026, 13:20:40 via Wykop
  • 1
@AndrzejTrapper: Mick też na koniec walnął w ścianę, ale jakoś doczołgał się do mety. Ogólnie Indy500 dowiozło w tym roku świetne widowisko w końcówce.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
25.05.2026, 12:38:31
  • 11
✨️ Czy dziedziczenie ma znaczenie w dzisiejszej Polsce? Ⓘ
Ten kto dzisiaj nic nie dziedziczy, żadnego domku, mieszkania, albo chociaż ziemi, nawet auta, czegokolwiek co można spieniężyć/podnieść swój komfort życiowy, no ktoś taki po prostu jest skazany na bycie pariasem do grobowej deski. Twój dziadek mógł robić w kołchozie w najbliższej fabryce smrodu i miał szanse na mieszkanie, które potem wykupował za grosze, Ty takiej szansy nigdy mieć nie będziesz
Wystarczyły 3 dekady liberalizmu,
mirkoanonim - ✨️ Czy dziedziczenie ma znaczenie w dzisiejszej Polsce? Ⓘ
Ten kto dzisi...

źródło: comment_1620938534vamrxemWC2EL9hF8kKaVvH

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 25.05.2026, 12:47:16 via Wykop
  • 3
@mirko_anonim: fajnie, szczególnie jak ten dziadek by się "dorobić" tego M3 musiał dziennie wstawać o 6, zjeść kanapkę z tym co się udało babci upolować po 3h stania w kolejce i tyrał do 60-70tki by później wykończonym przejść na rentę, dobić do emerytury i pić Harnasia, bo na tyle zostało po opłaceniu czynszu do spółdzielni. To, że coś było 'za darmo' nie wzięło się z niczego.
  • Odpowiedz

278

Bez pakietu CPN płacilibyśmy 8 zł za diesla. Najdroższy tydzień od startu

Bez pakietu CPN płacilibyśmy 8 zł za diesla. Najdroższy tydzień od startu

Do tego, że paliwa w Polsce są drogie kierowcy mogli już przywyknąć. Taka sytuacja utrzymuje się już trzeci miesiąc. Mijający tydzień był najdroższym od momentu wprowadzenia rządowej regulacji CPN. Na światowych giełdach są jednak sygnały, które wskazują na to, że wkrótce kierowcy będą mogli odczuć

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 25.05.2026, 05:57:33
  • 140
  • #
    paliwo
  • #
    energetyka
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
MrPr0h
MrPr0h 25.05.2026, 12:13:38 via Wykop
  • 1
@xUnf: Dla mnie w trasie jakieś 20zł różnicy na 100km. Jak robię trasę 600km to mam do dopłacenia 120zł. Pyszny obiad ucieka :)
Parmenides69
Parmenides69
17.05.2026, 23:33:19
  • 4
Czemu ludzie nie podają wymiarów działki na OtoDom? Czy naprawdę agencyjka myśli że zbajeruje kogoś do kupna pasa startowego 10x100m bo akurat zadzwonił?

#nieruchomosci
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 18.05.2026, 12:38:09 via Wykop
  • 0
Jeszcze jakby jakiś skrawek od frontu miał te 20m to przynajmniej można coś postawić, a takie 10m to niestety spory problem, bo się robi z domu tramwaj o szerokości max 7m. Dużo takich domów, ale dość problematycznym jest ciekawy układ na tym postawić. Natomiast długości działki nigdy za wiele. Sam bym sobie na ostatnich 250m zbudował mini bike-park do ćwiczenia skoków itp.
  • Odpowiedz
KredaFreda
KredaFreda
05.05.2026, 15:47:31
  • 3
#katowice
Gdzie fajnie mieszkać, a gdzie niefajnie mieszkać w Katowicach?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 06.05.2026, 20:36:39 via Wykop
  • 1
@KredaFreda: Top to chyba Brynów (Ptasie), później reszta Brynowa, Paderewa i to chyba tyle. Ogólnie niefajne dzielnice to te, które poznasz bez problemu przez nie przejeżdżając, że nie chciałbyś tam mieszkać ;)
  • Odpowiedz

589

Hałas w miastach to nowy smog. Zabija powoli

Hałas w miastach to nowy smog. Zabija powoli

Sytuacja jest dramatyczna. Poziom hałasu w miastach przekracza wszelkie normy, a władze wydają się być głuche na ten pro

WiadomosciWarszawa
z
forsal.pl
dodany: 03.05.2026, 16:21:36
  • 227
  • #
    halas
  • #
    miasto
MrPr0h
MrPr0h 04.05.2026, 07:29:36 via Wykop
  • -1
Aha, czyli poprzeprowadzajmy się wszyscy na jedną kupę - minimum 10 pięter, zabudowa gęsta jak w fawelach i później narzekajmy na to, że każdy chce mieć po 2 auta, windę, klimatyzator, duży market w zasięgu kilku kroków, 5 busów w każdym kierunku. Przecież sami sobie ten hałas zapewniliśmy na własne życzenie. Jak rozwiązać problem? Wyprowadzić się z dala od centrum. Dojeżdżać koleją podmiejską lub stać w korkach i słuchać ulubionych podcastów. Ewentualnie
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

LilLuka1
LilLuka1
LilLuka1
15.04.2026, 16:19:37
  • 0
mieszkam w strefie B w Katowicach. Nie mam karty mieszkańca, a ona jest wymagana żeby móc parkować pod blokiem. Mam 2 wyjścia - albo na nielegalu stać pod blokiem albo wynająć np. garaż (załatwienie karty mieszkańca nie wchodzi w gre, wlasciciel nie chce dać zameldowania, a tez nie chce isc z nim na wojne bo place smieszne pieniadze za w miare porządku mieszkanie. Coś za coś) i tak sobie myślę, że ja
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 16.04.2026, 09:54:29 via Wykop
  • 0
@LilLuka1: nie musisz widzieć tych aut kontrolujących - one jeżdżą i robią to automatycznie. Sprawdź lepiej na stronie czy już czegoś nie masz do zapłacenia - znajomy dostał wezwanie jak przekroczył 10k. Nie da się później z tego za bardzo wyłgać. Albo zostaje parkowanie na granicy strefy (co i tak jest trudne, bo wszystkie miejsca praktycznie są olbegane) albo garaż/wynajem miejsca na parkingu prywatnym.
  • Odpowiedz

9

Świętochłowice. Śląska patologia w pigułce.

Świętochłowice. Śląska patologia w pigułce.

Mimo centralnej lokalizacji Świętochłowice pozostają jednym z najbardziej zapomnianych i niechcianych miast regionu.

dolina_korupcji
z
salon24.pl
dodany: 14.04.2026, 18:29:41
  • 10
  • #
    slask
  • #
    swietochlowice
  • #
    chorzow
  • #
    katowice
  • #
    polskapowiatowa
  • #
    gospodarka
MrPr0h
MrPr0h 15.04.2026, 07:34:01 via Wykop
  • -3
Kolejny nic nie wnoszący i nie zaskakujący artykuł. Przecież na całym świecie ludzie uciekają z mniej atrakcyjnych miejsc do bardziej atrakcyjnych. Niektóre miasta mają odrobinę łatwiej, bo przykładowo z takiej Częstochowy uciekają ludzie do Katowic, Krakowa czy Warszawy, ale za to z okolicznych małych miasteczek przyjeżdżają do Częstochowy, bo to już dla nich wystarczający skok w górę. Do takich Świętochłowic nikt nie ma interesu przyjechać skoro dosłownie obok ma Katowice czy inne
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
04.04.2026, 04:22:30
  • 297
Mega_Smieszek

źródło: 1000015785

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 04.04.2026, 13:19:36 via iOS
  • 3
@PROponujek: to chyba innego Robloxa widziałeś. To szajs do klikania bezmyślnie w tablet i programowanie dzieciaków by bezmyślnie klikały na zielone, a czerwone źle im się kojarzyło. Do tego przewalanie setek złotych na wirtualną walutę by skipować celowo niedopracowane poziomy w beznadziejnych z punktu widzenia grywalności grach. Owszem, jest ten promil który programuje, bawi się tym i zarabia na tym grubą kasę. Ale cała reszta to banda NPC, która wpada
  • Odpowiedz
Bakardi
Bakardi
Bakardi
31.03.2026, 06:36:43
  • 1
Gdzie paliwo po 7.60 się pytam jechałem gówniaka do szkoły zawiść a diesel po 8.80 #paliwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 31.03.2026, 07:44:13 via Wykop
  • 1
@telemach20: lepsza też musi być po 7,60, bo nie zrobili wyjątku dla "super hiper ON".
  • Odpowiedz
masiej
masiej
27.03.2026, 21:57:29
  • 0
#katowice #jedzzwykopem

co u was zjeść?

pizza, azjatyckie

nie chce śląskiej kuchni
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 30.03.2026, 14:12:38 via Wykop
  • 0
@masiej: jak Azja to np. TAJ Katowice na Dworcowej. Obok masz pizzę. Ewentualnie Vera Napoli na Warszawskiej. Jest trochę tego w centrum.
  • Odpowiedz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
24.03.2026, 10:05:24
  • 2
Grubo.

#nieruchomosci #mieszkanie #polska #afera #otodom #wykop
NadwornyPanicz - Grubo.

#nieruchomosci #mieszkanie #polska #afera #otodom #wykop

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 24.03.2026, 10:22:34 via Wykop
  • 1
@frankfuterkaZkurczaka: jak jesteś pośrednikiem i masz w ofercie nałapane 100 ofert na które masz wywalone to tak to działa. Płacisz wtedy do Otodom za lenistwo. Jak masz w danym momencie 5-10 wyselekcjonowanych ofert, które wiesz komu sprzedać to masz lepszy ruch na tym, bo co chwilę coś sprzedasz i jednocześnie sprzedajesz tym, którzy chcą kupić. To jak każda branża - albo robisz efekt skali i samo się kręci na niskiej
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
19.03.2026, 11:46:15
  • 43
Byłem kiedyś fanem motoryzacji, tata pokazał mi swojo kolekcje gum turbo z fajnymi brykami. Jarałem się. Były auta fajne, z charakterem. Różne.
A teraz co jest:
1. SUVostwo
2. CROSStrekokstwo
3. ELEKTROsamochodoza,
4. TABLEToza
pearl_jamik - Byłem kiedyś fanem motoryzacji, tata pokazał mi swojo kolekcje gum turb...

źródło: z12043282Q,Guma-Turbo

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 19.03.2026, 11:58:24 via Wykop
  • 39
@pearl_jamik: tylko tymi Lotusami, Bugatti czy Lamborghini z gum turbo, którymi się tak jarasz nadal możesz się przecież jarać - dalej są dostępne ciekawe modele od Lambo, Ferrari czy Bugatti, które dają frajdę na kosmicznym poziomie adekwatną do dzisiejszych czasów. A czy bym chciał znów jeździć Fiatem Uno, Oplem Kadettem czy Mazdą 323F zamiast nowymi odpowiednikami? Na pewno nie.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
17.03.2026, 05:27:58
  • 392
Pamiętam jak na Żoliborzu miałam swoją ulubioną ścieżkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) a potem wybudowali tu bloki echhh. Zdjęcie robione Sony erricsonem k500i
jmuhha - Pamiętam jak na Żoliborzu miałam swoją ulubioną ścieżkę ( ͡° ʖ̯ ͡°) a potem ...

źródło: 1000025623

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 17.03.2026, 14:41:15 via Wykop
  • 0
@jmuhha: tam gdzie za dzieciaka budowałem bazę z kolegami między brzozami też już od dawna wielkie osiedle na kilkanaście bloków. Nostalgiczne wspomnienia. Na szczęście ulubione ścieżki rowerowe zostały, choć z racji wyprowadzki i tak z nich już nie korzystam.
  • Odpowiedz
Mathas
Mathas
16.03.2026, 08:35:06
  • 11
#nieruchomosci
Oho, za godzinę ogłoszenie nowej strategii mieszkaniowej rządu xD Będzie zabawnie posłuchać co tam tęgie głowy wymyśliły, czyżby wracał temat dopłat?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 16.03.2026, 08:54:56 via Wykop
  • 1
@Mathas: myślę, że ten reportaż w TVN nie bez powodu i faktycznie znów jakieś dopłaty będą grane ;)
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
05.03.2026, 07:59:58
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrPr0h
MrPr0h 06.03.2026, 06:39:33 via Wykop
  • 0
@SendMeAnAngel: przecież takie lokalizacje jak opisujesz są w każdym mieście. Jedyny plus Rzeszowa to niższe ceny za m2. Niestety nie rekompensuje tego stawka z h. Usługa, która w Rzeszowie kosztuje powiedzmy 150zł/h w większym mieście będzie warta nawet 300-350zł/h. I to nie tylko mowa o Warszawie, ale w każdym mieście wymienionym przez Ciebie w tagach.

Nie napisałeś tutaj czym się zajmujesz, natomiast zmiana to nie tylko przeprowadzka do innego mieszkania.
  • Odpowiedz
MrPr0h
MrPr0h 06.03.2026, 09:23:09 via Wykop
  • 0
Obecnie programowaniem i głównie CRUD. Ciągnie mnie jednak do nauki i przełomowych technologii w IT.


@SendMeAnAngel: Wychodzi na to, że to w takim razie ostatni moment by uciekać właśnie w nowe technologie. Za moment takie aplikacje będą się klikać same - już teraz jest mnóstwo Low Code, gdzie proste apki można wyklikać bez znajomości właściwie niczego.

Trochę jak się to czyta to na myśl przychodzi standardowe powiedzenie "ambitny, ale leń".
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Tomek

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.08.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 29.01.2014

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking