U moich sąsiadów biba urodzinowa (u tego samego co skakał jak miał złamaną nogę), dziewuchy śpiewają "Baranek" #kult mam prezentownego Johny Walkera ale nie wiem czy wypada się wpraszać #katowice zreszta to jakas gówniarzeria
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epll: nie mozna jesli planujesz isc na praski targ staroci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Duzo podrozowalam po Czechach w ubieglym roku i wiem, ze w duzej ilosci miejsc mozna placic karta, jednak sa zakupy, ktorych wolalabym na rachunku nie miec i nie mowie o substancjach psychoaktywnych
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion: bo ja wiem... zasady sprzedaży jak przy każdym festiwalu. Pierwsza pula w ciemno. Proste prawo rynku, ludzie będą zainteresowani mimo braku podanego lineupu, to im ładnie zejdą bilety. Nie będą, to się okaże że się przeliczyli i będą schodzić wolniej. To my - konsumenci - zdecydujemy czy ich posunięcie było udane.

Osobiście 300 zł za dwa dni zapewne tylko polskiej muzyki bym nie dał, ale sądzę że znajdzie się
  • Odpowiedz
Poniżej wykresy pokazujące jak upłynął nam rok 2022 pod względem temperatur. Ostatecznie rok ten był jednym z najcieplejszych w tym tysiącleciu.


@Matt_888: w grudniu był mróz i snieg i wykopki ogłosiły odwołanie globalnych zmian klimatycznych
  • Odpowiedz
@Anakee: klasyka, jak się zrobi trochę chłodniej to szury wychodzą z ukrycia i pytają, gdzie to globalne ocieplenie, ale jak w sylwestra jest 18 stopni i można w samej bluzie witać nowy rok to nic dziwnego się nie dzieje XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy parking na ulicy francuskiej za sądem/urzędem komunikacji jest darmowy? Byłem tam lata temu a muszę w tej okolicy samochód na tydzień zostawić

#katowice
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Nie ciągnie mnie programowanie, ale szybko uczę się różnych rzeczy związanego z komputerami. Od kilku lat pracuję w dziale przetargowym, a wcześniej w logistyce i myślałem o zmianie zawodu. Chciałbym pracować w IT, ale nie programista 15k #pdk jak wcześniej wspominałem, bo programowanie w ogóle mnie nie kręci - UI/UX też odpada. Myślałem o jakimś Administratorze, ale nie wiem jakich ogłoszeń szukać bez doświadczenia w tym zawodzie.
Jest
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wynajem p----------o czy to są ostatnio normalne ceny? XD #katowice
Widzicie te 6,5m2? XD ZA 950 złotych + w ogłoszeniu jest napisane, że to bez opłat, z nimi o 250 złotych więcej XDD

link do ogłoszenia jakby ktoś mi nie wierzył
https://www.olx.pl/d/oferta/pokoj-1-osobowy-wolny-od-02-01-2023-katowice-sowinskiego-bez-prowizji-CID3-IDSqbFW.html

#wynajem
Szczesliwychlopiecz_GULAGU - Wynajem p----------o czy to są ostatnio normalne ceny? X...

źródło: comment_1672595565W0cPgAd94O0SlxZtM1Ucjb.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szczesliwy_chlopiec_z_GULAGU: ja to chyba zacznę jakoś się podlizywać właścicielowi kawalerki która wynajmuje pod Warszawa, w cywilizowanej części , na wysokości Ursusa. Płace 900 pln za 28 metrów, standard ikea, z podwórkiem XD boje sie ze zaraz pojawi sie jakiś studenciak co rzuci 1500 i będę musiał w---------c XD
  • Odpowiedz
@jakubz: jest to jedna z niewielu rzeczy, którymi mogę się pochwalić, ze mi się pofarcilo. Mieszkam tu już ponad dwa lata, dbam jak o swoje, w granicach rozsądku, staram się być niewidoczny XD bo jak mi powie „panie dominiczku tanie kawalerki są dla rodziny, dla pana to będzie 2k i opłaty to się zapłacze. XD
  • Odpowiedz