Wpis z mikrobloga

W #auchan zrobili jeszcze bardziej #!$%@? bramki przy wyjściu z kas samoobsługowych niz w #netto i #lidl a myślałem że nie da się tego przebić...
Nie czytają paragonu, nie otwierają się a jak już się otworzą to jeszcze do ciebie mówią jakby za cicho było w sklepie... Dźwięk jakby ze starego rozpadającego się boomboxa xD
Póki co spotkałem w #katowice i mam nadzieję że nigdzie więcej tego badziewia nie będzie. Ręce zajęte a ty jeszcze skanuj paragony.
Nie mówiąc o przepisach bo nie wiem jak to działa w przypadku ewakuacji ale próbowałem je wypchnąć bez skanowania paragonu to nie dały się otworzyć :)

#zakupy #kupujzwykopem i trochę #zalesie
  • 11
@Lapidarny: Ja rozumiem gdyby te bramki miały jakieś uzasadnienie ale one mogą uchronić co najwyżej przed drobnymi złodziejami, którzy nawet nie skasowali niczego na kasie.
Z kasami samoobsługowymi to też jest patologia. 3/4 linii kas na parterze Wola Parku przerobili na kasy samoobsługowe, w konsekwencji czego tworzą się ogromne kolejki, bo rzuci się do nich kilku gamoni z wypchanymi po brzegi wózkami. Potem kasują wszystko na 4-5 razy bo zakupy nie
Ja zawsze biorę jakiś karton na sklepie do zakupów bo zawsze zapominam siatki. I skanuję rzeczy, płacę, wrzucam powrotem do kartonu i co... Taki uj, bramki xD


@Peter_Mountain: ludziom się podoba, ba ostatnio stałem w "korku" przed bramką bo mimo że otwarte to ludzie każdy po kolei skanowali kod kreskowy z paragonu xDDD
A w Lidlu teraz na jednym paragonie są dwa kody kreskowe z czego tylko jeden otwiera bramkę, sam