#anonimowemirkowyznania
To bedzie #zalesie
Przeprowadziłam się dla chłopaka z #gdansk do #katowice na początku 2022 roku i po tym czasie muszę stwierdzić, że nienawidzę tego miasta (pomijam już czemu, ale czuję się tutaj jakbym się cofnęła w czasie z 10 lat) i zastanawiam się czy nie zerwać zaręczyn bo on tak jest przywiązany do domu rodzinnego, że nie wyobraża sobie życia w odległości większej niż
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W związku z sylwestrem w parku orientujecie się może gdzie w okolicy można zaparkowac autem? Nie chce gdzieś w okolicy parku bo będzie tam full aut pewnie. Moge dojechać tramwajem/busem itd. oby tylko jeździły po 1 godzinie :D
#katowice #chorzow #sylwester
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Przytulnie: Pewnie, bardzo chętnie, jeśli możesz to z przyjemnością zobaczę co tam masz ;) Szkoda ze już masz Pana Lodowego Ogrodu., książkę bym bardzo chętnie komuś wydał bo szkoda żeby leżała u mnie druga taka sama. Może znasz kogoś komu zalezaloby na tym egzemplarzu?
  • Odpowiedz
Ostatnio myślałem nad tym, gdzie chciałbym zamieszkać na stałe. Raczej wykluczam te największe miasta (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk). Myślałem nad tymi mniejszymi miastami wojewódzkimi (Kielce, Opole, Olsztyn, Rzeszów, Zielona Góra, może Katowice). Z chęcią wysłucham Waszych opinii o tych miastach.

#kielce #opole #olsztyn #rzeszow #zielonagora #katowice #polska
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej #katowice, gdzie mogę kupić tort bez zamawiania? Po prostu wchodzę i kupuję. Okolice Paderewy. Nie musi być jakiś fancy.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Warto kupić mieszkanie w #katowice i żyć za minimalną czy w rodzinnym #jastrzebiezdroj i żyć za 6k?

W przyszłym roku planuję kupić mieszkanie, uzbieram ok. 250k. Początkowo chciałem wyprowadzić się od rodziców z Jastrzębia do Katowic, ale zacząłem mieć pewne dylematy czy nie lepiej poszukać czegoś na miejscu... Chciałbym poznać zdanie innych ludzi, może ktoś na to spojrzy z innej perspektywy.

Katowice:
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: mieszkam w jastrzębiu ponad 30 lat i nie wyobrażam sobie innego miasta. Miasto ładne, zielone, spokojnie, bez korków. Może nie jest to duże miasto, ale ma to coś wg mnie. Tak, masz rację, mniej jest wydarzeń kulturowych. Do Katowic tez nie jest daleko max godzina drogi w zależności od ruchu na drodze. Masz miasta ościenne, blisko do Czech aby skoczyć na rowerze na piwko. Miasto powoli zmienia swój wizerunek.
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: ja obracam sie bardziej w tematyce imprez z muzyka elektroniczna, w tym sam je również organizuję, mam na myśli rave typu Wixapol i podobne. Wiem że Łódź jest po prostu raczej unikana przez organizatorów, bo zawsze przychodzi stosunkowo mało ludzi, sam miałem przyjemność raz tam grać na imprezie i było bardzo kiepsko, parkiet świecił pustkami, a o warunkach i stanie sprzętu jaki nam dali to już wolę nie wspominać,
  • Odpowiedz
Poświątecznie wrzucam kolejnego psiaka, którego odebraliśmy praktycznie kilka dni przed świętami...

Karmel- około 2-letni pies, który dotychczasowe życie spędził przykuty łańcuchem do budy, bez wystarczającej ilości jedzenia, co można wywnioskować po jego wychudzonym organizmie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ma silną anemię, przerośnięte pazury, robaki zjadały go od środka. Organizm ogólnie wyniszczony, ale na szczęście badania krwi dały w
cytmirka - Poświątecznie wrzucam kolejnego psiaka, którego odebraliśmy praktycznie ki...

źródło: comment_16723080984VXcYfHYxFKAkA8WDuIRzh.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cytmirka: Jak można tak upodlić zwierze :/ I po co w ogóle je trzymać, już byłoby lepiej puścić wolno to by sobie chociaż może coś do jedzenia znalazł. Dziękuje za wszystko co robicie!
Dla kontrastu: pracuje hybrydowo ale jak mój pies miałby być sam więcej niż 8h to zgłaszam szefowi HO i nie ma problemu nigdy. Dwa różne światy :/
  • Odpowiedz