#anonimowemirkowyznania
Hej, jesteście w stanie polecić dobrego #dermatolog lub #trycholog na #slask bądź okolicach?
Ostatnimi czasy zauważyłem mocniejsze wypadanie włosów rosnących nad linią czoła oraz ich lekkie przerzedzenie - byłem z tym u dermatologa na NFZ, wcześniej zrobiłem podstawową morfologię oraz podstawowe badania tarczycy (wszystko było w normie) gdzie dowiedziałem się, że ona nic nie widzi, i że wszystko jest git (mimo że na
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @Kitku_Karola: W badaniach tarczycy + żelaza wszystko jest w miarę ok, to znaczy żelazo jest niedaleko górnej granicy normy oraz FT3-wolne jest lekko powyżej normy: 3,78j gdzie górna granica to 3,71j. W każdym bądź razie i lekarz rodzinny, i dermatolog się tym nie przejęli.
Zażywam od niedawna (czyli chyba 3-4 tygodnie?) biotynę, kwas foliowy, dziennie pijam 1/3 kostki drożdży rozpuszczone w wodzie, przynajmniej raz dziennie robię masaż głowy
  • Odpowiedz
Jak napiszesz: kochanemu szwagrowi i szwagierce, to se pomyślom: co za gorol i ciul. Ale jak napiszesz po prostu:
dlo szwagra i szwagierki, to może nawet dostaniesz kusika ;)
  • Odpowiedz
Gdzie w #katowice, najlepiej okolice centrum warto wybrać się po okulary korekcyjne? Sieciówki jak kodano, fielmann, vision express, aurum optics etc. czy lepiej wybrać jakiś lokalny salon optyczny?
Najbardziej zależy mi na dobrych jakościowo szkłach.
#optyk #okulary #okulista #optyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pffl: szkła to wszędzie masz teraz dobre jakościowo, o ile za nie zapłacisz :-) dużo ważniejszy jest dobry optometrysta; ja polecam optyka na 3 Stawach
  • Odpowiedz
Hej! Gdzie kupię dobre mandarynki? Najlepiej okolice Brynów/Ligota, ale jak warto to podjadę i na drugi koniec miasta.
#katowice
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrPr0h: w warzywniaku przy lodziarni Italiana przy szpitalu kolejowym.
Chyba że chcesz skrzynkę to giełda owocowa na Boheńskiego ale od 4.00 do 10.00 siedzą tylko. I na skrzynki nie na kilogramy.
  • Odpowiedz
  • 0
Gdzie kupię ciasta takie bardziej w świątecznym klimacie, ale smakowo ma być 12/10 d------e po całości tak żeby zmiotło wszystkich do których to wiozę? Cena nie gra roli.
#slask #katowice #pieczzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jurix

Idź do Lidla albo dwóch i nabierz sobie tych reklamowych gazetek ile potrzebujesz. Potem wyrywaj strony ze środka i formuj z nich kulki/wypełniacz.
  • Odpowiedz
Jeździ tu ktoś na apkach taksówkarskich po Śląsku/GOP i może skrobnąć mi na PW? Mam kilka pytań. Odwdzięczę się jakoś. Złożyłem już wszystkie potrzebne dokumenty w urzędzie i czekam na licencje. Szukam dodatkowej roboty i padło na taxi. #katowice #slask #taxi #uber #bolt #freenow #itaxi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach