Za miesiąc minie 16 rocznica zawalenia się hali w #katowice
https://www.se.pl/slask/hala-mtk-miedzynarodowe-targi-katowice-zawalenie-65-ofiar-170-rannych-15-rocznica-katastrofa-budowlana-aa-aqsG-gppb-rAXf.html
Mam nadzieję że się moje przeczucie nie sprawdzi, ale patrząc na to co się dzieje dookoła i ostatnie wydarzenia w #zabrze (https://www.wykop.pl/link/6942951/kopula-nad-boiskiem-zapadla-sie-pod-naporem-sniegu-hala-kosztowala-10-mln-zl/) to wkrótce będzie powtórka z rozrywki.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kad0sh: i nie tylko. Chcialem zamowic w Taj Katowice ale przypomnialo mi się jak tentego ( ͡° ͜ʖ ͡°) kelner prosił mnie o dowod szczepienia jednoczesnie nie chcac mi okazac zaswiadczenia o braku chorob wenerycznych, takze zadne moje pieniadzki po tym wydarzeniu do nich nie trafia
  • Odpowiedz
Nie wiem, czy tutaj ktoś pomoże, ale mam pytanko, czy ktoś w wigilie, powiedzmy gdzieś 15 - 16 wybiera się z Krakowa w stronę (Katowice, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza) i dałby radę zabrać pasażera z niewielkich rozmiaròw psem (grzeczny, na kolanach siedzi)
Okazało się, że w ten dzień pracuje, i kurde czasowo boje się, że się nie wyrobie dojechać na czas.
(Mieszkam na Piaskach, więc najlepiej gdzieś w tych okolicach)
Thank
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, jeżeli ktoś potrzebuje kwiatów, stroików, dekoracji zapraszam na otwarcie kwiaciarni "W Korcu Maku" w Katowicach na ul. Jozefowskiej 42. Dziś rozpoczynamy ( w sensie różowa i jej jedno z marzeń o kwiaciarni albo chciała zostac prywaciarzem złodziejem ( ͡º ͜ʖ͡º)) rabatem -20% na wszystko, na miejscu również słodki upominek. Takie troche lokalne #rozdajo #katowice
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytanie głównie do ludzi z dużych miast więc wybaczcie że wszystkich zawołam, ale to dla mnie ważne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#warszawa #krakow #gdansk #wroclaw #poznan #lublin #katowice #szczecin

Czy widzieliście gdzieś w swoim mieście/swojej okolicy maszynę, która sama sprzedaje lody kręcone?
Mam na myśli coś jak automat do kawy, to znaczy klient wrzuca pieniądze i dostaje
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@rudyba mieszkałem na Śląsku 30 lat, nie zgodzę się. Gdy padało porządnie śniegiem był problem, za każdym razem. W BB dodatkowo śniegu zazwyczaj jest więcej i jest dużo ulic z dużym nachyleniem, problem się kumuluje. Teraz dochodzi jeszcze kwestia po prostu oszczędności, bo kryzys
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hej Mirki z #katowice #slask
Polecacie gdzieś jakieś miejsca do #drift w okolicy? Zawsze na Ligocie na Śląskiej było można kulturalnie poszaleć, a tu dzisiaj podjeżdżam i płot, zapuszczone, jakieś hałdy ¯\_(ツ)_/¯
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kogut_20: chyba lepiej, że chcę na jakiejś pustej, bezpiecznej przestrzeni przypomnieć sobie jak zachowuje się mój samochód w poślizgu niż rozwalić w ruchu ulicznym, bo nie wiem co robić jak stracę przyczepność
  • Odpowiedz
@KLM13: Co ciekawe część sąsiedniego Sosnowca też należała dawniej do tej kolonii / osady (do granicy z Brynicą) ale w latach 60, komuchy z racji budowy stadionu przesunęli sobie granicę do dawnej linii piaskowej.

Wyszło z tego że jest miejsce gdzie możesz z czystym sumieniem powiedzieć - "Jestem w Sosnowcu na Śląsku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AlexanderShulgin: To dawne osiedle robotnicze, w tych okolicach
  • Odpowiedz
Gdzie sobie zamówić #pizza na obiad dzisiaj w #katowice ? Dominium uwielbiam, ale p------o ich z tymi cenami od jakiegoś czasu, a Maxi trochę mi się przejadła.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach