Darksiders III
Hej, ostatnio ukończyłem trzecią odsłonę serii Darksiders i mam kilka spostrzeżeń.
Na początek warto wspomnieć, że gra oferuje kilka poziomów trudności. Ja polecam grać na trudnym, który z jednej strony zapewnia pewne wyzwanie, a z drugiej nie sprawia, że przeciwnicy stają się gąbkami na pociski.
Kolejną kwestią jest wybór trybu walki. Do dyspozycji mamy tryb klasyczny, zgodny ze starszymi odsłonami, który pozwala przerywać praktycznie każdą akcję i natychmiast korzystać z przedmiotów. Z drugiej
Hej, ostatnio ukończyłem trzecią odsłonę serii Darksiders i mam kilka spostrzeżeń.
Na początek warto wspomnieć, że gra oferuje kilka poziomów trudności. Ja polecam grać na trudnym, który z jednej strony zapewnia pewne wyzwanie, a z drugiej nie sprawia, że przeciwnicy stają się gąbkami na pociski.
Kolejną kwestią jest wybór trybu walki. Do dyspozycji mamy tryb klasyczny, zgodny ze starszymi odsłonami, który pozwala przerywać praktycznie każdą akcję i natychmiast korzystać z przedmiotów. Z drugiej





Mimo wszystko nie mogę się pozbyć wrażenia, że produkcja byłaby lepsza gdyby była bardziej skondensowana. Łamigłówki w pewnym momencie stają się strasznie monotonne.
Nie
źródło: image
Pobierz@witajswiecie: Bo to typowy exclusiv dla dad gamerów xd
Do tego jeszcze te miniaturowe lokacje, plaformowość o której wspomniałeś i mała liczba bossów.