via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Chciałem pakować całe oszczędności w EDO, ale tak myślę, że jeśli w przyszłym roku trafiłaby się okazja na jakąś nieruchomość (małe miasto here, ogłoszeń ciągle przybywa, więc jak mniemam - nie schodzą, więc jak mniemam, sytuacja może się pogarszać) to byłbym trochę w dupie, nie mając kasy. A wykupić EDO po roku to kiepski deal. Z drugiej strony - jak sytuacja się nie poprawi, to niech ten hajs sobie leży xd
Tera
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzęty fotograficzne przestały tanieć od jakichś 3-4 lat.
Ceny takich klasyków jak Sony A6000 są identyczne jak 4 lata temu. Wiem, bo kupowałem rodzicom taki aparat wtedy za jakieś 2100 zł, dziś nadal niektóre sklepy próbują go za tyle opychać, a sprzęt ten jest już trochę leciwy.

Tak samo ja poluje na Panasonica G9 i tak czekam i czekam i się chyba nigdy nie doczekam aż spadnie do jakichś racjonalnych 4k złociszy, bo tyle
I.....a - Sprzęty fotograficzne przestały tanieć od jakichś 3-4 lat.
Ceny takich kla...

źródło: comment_1666901054WkZK6n0uWavYBOCSS805pg.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kadet20:

No przecież (jeśli brać to na poważnie) opozycja chciała w czasie covida zamykać więcej, bardziej, na dłużej – czego konsekwencją musiałby być większy dodruk, co doprowadziłoby do większej inflacji :)

Przecież to opozycja na jesieni 2021 r. torpedowała działania SG. w walce z imigrantami zwożonymi na polską granicę przez
  • Odpowiedz
@Thorrand: tamtych też trzeba było potraktować humanitarnie. I to było do ogarnięcia, ale ochoczo podjęto grę z putinem. To normalne gdy ma się putinistów za przyjaciół, wymieniłem ci ich wcześniej, z tym nie masz problemu. Łykasz pisowski przekaz że aż przykro na to patrzeć.
I skończ z bzdurami o przejściach granicznych bo tam tak samo ich traktowano jak w innych miejscach.
  • Odpowiedz
Mireczki kochane z tagu #oszczedzanie #oszczednosci #inwestycje #gielda #zlota

Mam swój portfel inwestycyjny w różnych aktywach. Jest tam złoto, obligacje EDO, akcje w IKZE i #ppk
Mam cel do wieku 60-65 lat uzbierać w tych wszystkich aktywach 1 mln złotych oczywiście kwota ta jest umowa bo obecna polityka kraju prowadzi do tego ze każdy z nas może szybko zostać milionerem
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzester: Skup się na gromadzeniu oszczędności, bo za wcześnie na zastanawianie się co będzie za 30 lat. Może nie będzie funkcjonował pieniądz w sposób jaki znamy dzisiaj, a może pewnego dnia wrócisz ze szpitala ze świadomością, że będziesz musiał wydać je dużo wcześniej. Oczywiście nie życzę Ci źle - warto myśleć o zabezpieczeniu ale niech to będzie zabezpieczenie, a nie plan - te rzadko sprawdzają się w tak długim terminie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ty czujesz że ci płaca?
Bezwzględne kwoty niewiele mówią.
To jest prawdziwa ankieta o zarobkach.
#pytanie #praca #pracbaza #zarobki #pieniadze #inflacja

Ile ci płacą?

  • dużo za mało, jestem wart ZNACZNIE więcej 28.3% (52)
  • nieco mniej niż powinienem 33.7% (62)
  • w sam raz, tyle ile moja praca jest warta 16.8% (31)
  • trochę za dużo 6.0% (11)
  • dużo za dużo, jestem w chuj przepłacony 10.3% (19)
  • nie pracuje 4.9% (9)

Oddanych głosów: 184

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masz_fajne_donice: robię nieco za dużo jak jest nawał(robię porządnie), ale kiedy go nie ma - to doslownie nogi na biurku. Dział dozoru. Powinienem zarabiac o ok.850zł netto wiecej. Ale tez nie ma dla mnie telefonow sluzbowych w czas wolny, wylaczam komorke, wiec tego pracodawca nie ma(moja branza przez specyfike swoja musi miec staly kontakt telefoniczny). Planuje zmienic za 3 lata.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach