Moja prognoza na najbliższe dwa lata na rynku nieruchomości:
- Mieszkania starsze niż 5-letnie utrzymają swoją wartość, lub ją stracą
- Mieszkanie ponad 10-letnie na pewno stracą swoją wartość, chociaż nie jest to do końca pewne
- RPP będzie zmuszona podnieść, lub obniżyć stopy o conajmniej/przynajmniej 2% co dobije/uratuje kredyciarzy, którym niedługo kończą/zaczynają się wakacje kredytowe.
- W 2024 średnia cena za m2 w krakowie to będzie 1,5k-9k a w wawie może
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Rok temu zimowy płyn do spryskiwaczy kosztował 7.99 PLN

Dziś ten sam płyn kosztuje 25.79 PLN ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dodam, że to zwykły płyn do
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fat_Mo W ostatnim czasie pojawiły się w sieci pytania o obowiązek wożenia w bagażniku zapasowej butelki płynu do spryskiwaczy.

Dementujemy plotki: nie zmieniły się przepisy w tym zakresie i kierowca nie ma obowiązku przewożenia w bagażniku zapasu płynu do spryskiwaczy. A skoro nic takiego w przepisach nie zostało zapisane, policja nie ma prawa wystawiać mandatu, ani sprawdzać, czy w bagażniku jest zapas.

Kierowca ma jednak inny obowiązek. Chodzi o przepisy o
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taki pomysl mam na #inwestycje
Mam milion zlotych w gotówce i zeby te wartosc czesciowo uratować przed #inflacja i szczegolnie nieuchronnej utraty wartosci zlotiwki ale nie wyjsc nominalnie ponizej zera to poszukać dobrych lokat itp. (latwo teraz juz o 8%) zobaczyc ile to daje zysku i wrzucic tyle w long usdpln na foreksie (wybrac gdzie daja najlepszy swap polecicie cos? na razie to wiem ze xtb>alior).
Zalozyc taka
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirkizwiochy: druk nie powoduje inflacij to jest logika dla idiotow jak ty z tego co widze.
Wieksza ilosc zl z niczego powoduje inflacje
Dam Ci przyklad „inteligetny czlowieku”
Wyobraz sobie ze wszyscy trzymaja hajs w bankach i nagle propagnda mowi ze trzeba wyplacac (pandemia olaboga banki zamkna wyplacamy!) i co ludzie wyplacaja a tej gotowki nigdy nie bylo ba zywo( wiekszosc ludzi ma wyplate przelewem bank do bank) oczywko inflacja
  • Odpowiedz