Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Chciałem pakować całe oszczędności w EDO, ale tak myślę, że jeśli w przyszłym roku trafiłaby się okazja na jakąś nieruchomość (małe miasto here, ogłoszeń ciągle przybywa, więc jak mniemam - nie schodzą, więc jak mniemam, sytuacja może się pogarszać) to byłbym trochę w dupie, nie mając kasy. A wykupić EDO po roku to kiepski deal. Z drugiej strony - jak sytuacja się nie poprawi, to niech ten hajs sobie leży xd
Tera to już nic nie wiadomo. Na Edo sobie wpłacę pewnie z 20 czy 30k jako poduszkę, a z resztą już nie wiem co robić. Może na COI, żeby nie bolało aż tak wykupienie za rok lub dwa, kiedy te nieruchomości będą w miarę korzystne i kredyty się będą bardziej opłacać
#inflacja #nieruchomosci #inwestycje #obligacje
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szybki-bill1: na pewno docelowo jakaś pomoc kredytu będzie konieczna, ale w skali roku oszczędności moje i różowej będą blisko 200k zł (całe oszczędności, od tego odjąć jakąś poduszkę finansową), tu mieszkania czasem nawet poniżej 5k za metr są (do remontu), większe mieszkania za 5k za metr są już dość świeżo odnawiane, generalnie do zamieszkania, więc powiedzmy, że w 300k można się zamknąć, ale już widać momentami ogłoszenia, gdzie ktoś najwidoczniej ma